Споделена история от Други

Защо толкова много хора, които познавам участват в реклами?
В момента вървят две реклами, в които участват мои познати. Преди време също ми се е случвало да попадам на познати. Писна ми! Писна ми всички около мен да цъфват на телевизора, а мен да ме няма, аз, който винаги съм мечтал да бъда актьор, аз, който изнасях представления още като дете в детската градина. Не е честно, че някои хора със смея да твърдя по-скромнни актьорски заложби от мен да имат повече късмет! Или както всичко в България става въпрос за връзки и нахалство? Може би трябва да бъда по-нахален и да се вра навсякъде?

Коментари

1.   ЗАВИСТ се нарича проблема ти ;)

2.   Спри да завиждаш и да злобееш и се хвани на работа. Няма предложенията да завалят от небето, ходи на кастинги, упражнявай се. Има голяма доза късмет, но ако те бива нещата ще се наредят.
Зу-За

3.   Толкова е лесно да станеш известен в днешно време, че по-лесно не може да е. Има youtube, където може да станеш известен, с каквото пожелаеш. Мен са ме канили да рекламирам паста за зъби и веднъж в клип на бг изпълнители да кърша кълки, но не съм искала. Изобщо не ща да ме знаят. Още по-малко като момичето от рекламата за паста, или момичето, което се кълчи като парче месо. Да си известен не е яко, никак даже. Щом го искаш нахалствай и направи така, че да те забележат. Свържи се с когото трябва. Не е трудно!

4.   1, завистта да не е порок случайно? Ти никога ли не завиждаш? !

5.   ами за мен завистта не е водеща и не мисля че със завист ще постигне нещо... във всеки случай завистта не е сред добрите качества към които човек трябва да се стреми ;)

6.   Ходи по кастинги и ти.
Като не си подаваш документите никъде естествено, че няма да те дават по тв-то.

Да не мислиш, че е много лесно да спечелиш кастинг? Кой знае колко провали са претърпели, за да стигнат до тук, така че вместо да ги обсъждаш се учи от тях.

пс: завистта понякога може да е полезна и да те накара да излезеш в това състояние, в което се намираш в момента.

7.   6 и къде ги правят тези кастинги, като не се обявяват никъде в пресата? !

8.   Отиваш в агенция за модели, ако те харесат от агенцията сключваш договор с тях и вече те те пращат по кастинги.

9.   В тези агенции повечето са гейове или работят като жигола/проститутки. Другото което е там ги подбират според Балканските разбирания за хубаво - напомпани със стероиди катили, приличащи на мутри.

10.   А и просто не е нормално едно 5-6 човека които познавам да цъфват в реклами. И то хора, които следват Журналистика, Бизнес Администрация и нямат нищо общо с актьорството.

11.   Със сигурност са по-талантливи от леля Мария!!!

13.   Отново вечно недоволният автор на последните 50 теми, подобни на тази! Направо ми призлява от теб, намери си работа, ако въобще ставаш за нещо, освен да злобееш!

14.   Аз не знам ти 13 форумно ченге ли си та следиш кой какви теми пуска? А случайно да знаеш, че следенето по IP ако не си полицейски орган е незаконно?

16.   Ха-ха-ха, не съм спец по следенето по АйПи, щото не съм хакер, но ето, че все пак съм бил прав :) Сам се издаде/потвърди, че си ти. Прави си сметка, щом се разпознаваш по почерка на писане, колко си досадно-протяжен в "изповедите" си. Че и недоволстваш от отрицателните мнения, ти явно си пълен комплексар и мега-злобно човече :Х

17.   Ами ходи на кастинги, като си седиш в къщи и гледаш телевизия никой няма да те забележи.

18.   3- с кълчене на кълки в един клип не се става известен. Известните хора са личности или поне се знае доста за тях. А участие в една реклама или един клип не те прави известна.

19.   Какви кастинги бе хора, тези които стават известни и участват в реклами казват, че случайно са ги открили в магазина или на спирката, без никога да са ходили на кастинг.