Споделена история от Други

Гей в тролей
Днес имах работа и се качих на един тролей . Седнах на едно място от тези единичните и пред мен имаше поне 2 свободни места. Качи се някакво момче горе-долу на моята възраст и застана прав точно до моята седалка. Очаквах да седне на свободните места, но не седна.

Това е нищо ще кажете, обаче по едно време започна да се драпа по шортите. Стана ми много некомфортно и неприятно, още повече, че като че ли той зорлем седеше прав до моето място. Това според мен не е нормално поведение, със сигурно беше някакво хомо.

Момчето беше облечено в тъмно синя блуза с къс ръкав и къси, бежови шорти/бермуди и слушаше музика със слушалки. Това ви го казвам, за да се позите от него. Тази случка нямаше да бъде толкова ненормална ако аз бях момиче, но съм момче... покрай тези паради станаха много нагли! Това не е ли вид сексуален тормоз според вас?

Коментари

2.   http://spodeli. net/3/story-15696. html Имаш някакъв проблем според мен...

4.   С тия дрехи едва ли е бил гей. Въобразил си си.

5.   И какво за дрехите? Нима има гейски и негейски дрехи? Oh, please! И не съм си въобразил, защото ако беше така нямаше да започне да се драпа докато е толкова близо до мен. Разбирам да бях някое маце. А към едно - явно има твърде много хомота напоследък в България. Много почнаха да се проявяват.

7.   Гледаше ли те докато се "драпаше"? Пък и нали знаеш, че хората се преобличат

8.   7, да гледаше ме. Даже гледаше да застане колкото се може по-близко до мен и едва ли не ме притискаше.

9.   Очевидно това ти е някаква фантазия и може би ти е трудно да приемеш истинската си сексуалност. Как все теб те намират извратени гейове в градски транспорт и си врат шортите в устата ти?

11.   Изобщо не е фантазия, аз имам ли вина че има толкова хомота? Най-добре да вземат да си построят собствен град и да си живеят там, да не се смесват с нормалните!

12.   Заблуждавай си се!

13.   Абе брат кажи направо! Тоя в гъза ли си бърка пред теб? Явно е слушал музика и е чакал да го барнеш.

14.   Няма какво да се заблуждавам. Да има свободни места и той да застане прав точно до моята седалка НЕ е нормално. Още по-малко да се драпа пред друг мъж. Нормалното е да седне, а не да виси прав. А и да стоеше прав, щеше да си остане там, където беше - до предните седалки, а той зорлем се придвижи назад, към моята седалка. Е това ако не е нарочно, пък на! Но следващия път ще съм подготвен и ще вложа юмручна сила.

15.   9, ако говорим за фантазии, свързани с транспорта, фантазията ми включва секс с МОМИЧЕ/ЖЕНА в тролея, но едва ли някоя жена би направила това. Докато хомотата са нахални.

16.   13, слушаше музика и си оправяше шортите, едва ли не в лицето ми.

17.   Това по скоро ни го казваш, за да се пази от нас.

18.   В крайна сметка какво значи ''драпа''? !
Слушай сега, на мен точно днес сутринта ми се случи половин тролей да е празен, а аз да пътувам права, понеже в тези жеги едвам издържам седнала 15 минути. Плюс това, след като си момче би трябвало да знаеш, че за вашия пол е характерно от време на време, независимо на какво място се намирате, да си намествате ''частите''. Моя приятел ми е казвал много често, че понякога така му залепват топ*ите (с извинение) че намира някакъв начин да бръкне и да си ги оправи :D Ти изкара, че направо ти го е бутнал в лицето.
И между другото непременно ще се пазя от мъже с тъмно сини тениски, бежови шорти, слушащи музика. :)

19.   Изобщо не е заради гей парадите, не пиши глупости! На колко такива мъже съм се натъквала по транспортите и парковете, по-добре да не знаеш!!!
Катрин

20.   И аз стоя права в автобуса и даже пред мен да има празни места не сядам на тях. Момчето може и да е било мило. Защото после старите хора ще могат да седната на тези места. Не си ли се замислял затова.