Споделена история от Други

Проблем с безжичен интернет на Виваком
Здравейте, сложихме безжичен интернет на Виваком с безжичен рутер. Всичко вървеше добре, докато не реших да инсталирам K9 Web Protection, програма, която ползвам за блокиране на дадени сайтове, които губят ценно време. Всеки път когато инсталирам програмата интернет просто изчезва и се налага да я махна. Пробвах да си играя с найстройките на Firewall, дори го изключвах, но пак нищо. Кажете ми какво да правя, защо тъпия нет не виваком се влияе от уеб филтъра K9?

Коментари

1.   Ами звънни на 123- технически екип и ги питай...

2.   Здравейте, и ние сме с интернет на виваком на флашка -не съм доволна стршно бавен е, за сваляне на филми -абсурт

3.   Едно, те са толкова некадърни, че едва ли ще знаят каква е тази програма.

4.   Как може да се набутвате специално за интернет с този Вивакомски. Вече година плащам паралелно 2 нета, защото не мога да се оттърва от тях, но скоро и това ще стане, но не
И да супер прости са и техниците им това с това чакане с дни да пристигнат да те обслужат... абе думи нямам бягайте далече от тях

5.   Проблемът е в ПРОГРАМАТА!!! ВИВАКОМ не са виновни, че ти си решила да инсталираш програма, която ти блокира нета!
И да звънне на 123, те не могат да направят нищо, защото проблемът не е от тях. Не са длъжни да разучават всяка програма, за да могат да оправят кашите на индианците като авторката.

6.   Според мен най-добре ще е да питаш в специалните форуми за тази работа там имаш най-голяма вероятност да ти помогнат успех :)

7.   Не съм решилА а решил! Не съм момиче, от къде реши така?

8.   7, сега като каза, че си момче не се надявай на помощ-тук се помага само на момичета.

9.   Нетът на Виваком не е много бърз. Ползвах временно на последното ми гадже такъв, докато си пусна стационарния нет. Разликата в скоростта е от земята до луната. Преди година лично имах нет на Глобул и ми се видя по-бърз от тоя на Виваком-лично впечатление.
Споменатото гадже имаше много интересен проблем. Играеше бридж в интернет. И преди няколко месеца започна редовно да не може да си влезе в профила на бриджа. Познайте кога обаче-само когато включваше нета на Виваком и с едни хуубави букви му пишеше-Конекшън лост. ЕбахгоББО... -без цензура, моля, това съобщение излизаше при опит да влезе в профила си. Виждах го лично. Включваше играта през нета на сина си, през моя стационарен, през некодиран, хванат на балкона при мен, всякакъв случаен нет, всякакви операционнни системи-ХР и 7, и това съобщение излизаше винаги и само когато се опитваше да влезе в играта през флаш на Виваком. Друга логика не виждам.
Е, последния месец не знам как е-не сме заедно :)

10.   8, каква е пък тази дискриминация? Това да не е БГ мама или Розали, да не е женски сайт случайно?

11.   Oт №5, аз не виждам никъде дискримация, че да скачаш толкова 10, освен, че и аз не знам защо си помислих, че е момиче, може да съм чела другата тема за виваком и от там да съм се заблудила.

12.   Ето това звучи като дискриминация: "тук се помага само на момичета. "

13.   Здравейте, аз съм задръстено момиче на 17г. Не разбирам от технологии. Искам да ви питам за ползването на интернет нещо. Значи сега си купих телефон, който е с WI FI и искам да ви попитам като влизам в интернет дали се плаща нещо, или е безплатно. Наистина не разбирам, а не сме добре с парите и не ми се иска да пробвам и да се окаже, че съм се набутала. Благодаря ви :)

14.   До номер 13: Ами трябва да изключиш трафика на данни(ползването на мобилен интернет). Тоест да зададеш телефона да се свързва с интернет само чрез Wi Fi. Иначе ако ползваш мобилния интернет се начисляват такси и то не малки. Има планове за неограничен мобилен интернет, можеш да се включиш към такъв.

16.   Това е най бавният нет на света за бавен нет че плаштам даве да

17.   Пробвай с друга версия на K9 Web Protection

18.   кажете как може да си увелича нета и моя е на виваком моля ви