Споделена история от Други

Падащите звезди сбъдват ли желания?
Здравейте. Искам да ви попитам нещо.. преди 2-3 години видях 3 падащи звезди и си пожелах няколко невероятни неща, които все още чакам да се сбъднат. Преди няколко дена отново видях падаща звезда и си пожелах едно от онези 3 желания. Споделих на приятели за това и някои казаха, че желанията ми няма да се сбъднат, а други казаха, че ще се. Вие какво ще кажете? !? Мислите ли, че някой ден тези желания могат да станат реалност? Извинете, ако някъде има грешки! :)

Коментари

1.   Ако вярваш в нещо много силно от сърце, желанията ти ще се сбъднат рано или късно :).

2.   Да, сбъдват се. Преди време и аз си пожелах нещо което се сбъдна. Бяха 2 звезди, желанието беше едно, нещо което много исках да ми се случи. И то се сбъдна. Промени живота ми. Нооооооооо, внимавай какво си пожелаваш защото може да се сбъдне :).

3.   На мен ми се сбъднаха преди години, но тогава силно вярвах в това което искам. Това с падащите звезди е измислено за да вдъхва на хората кураж и вяра. Аз сбъдвам мечтите си, а не звездите :)

4.   Внимавай, защото има и падащи звезди-МОШЕНИЦИ!

5.   Аз също съм чувала, че ако си пожелаеш нещо на падаща звезда, то ще се сбъдне. Доколкото знам, не трябва да казваш какво си си пожелала на никой, защото няма да се сбъдне. Иначе аз си бях пожелала едно нещо /малко/ и то се сбъдна на другия ден. Котето ми се беше загубило и аз си пожелах да се върне. На другия ден то се върна. Това беше от малките ми желания... имам много други желания, които са се сбъднали. Но! За да се сбъднат, трябва да положиш усилия, не само да се разчита на съдбата :) Пожелавам на всички много сбъднати желания! Не спирайте да мечтаете!
*Яса

6.   Ами, ако сама си изпълниш желанията ще се сбъднат

7.   ще се сбъднат беуеоееее йооо

8.   Миналата година, зимата бях видяла падаща звезда и си пожелах нещо. Не зная дали защото прекалено силно го исках, дали съвпадение или защо, но стана! :)) Друг е въпроса, че в момента съжалявам за желанието си, нооо... това е положението!

9.   Не е въпрос на виждане на падащи звезди, а на често визуализиране на желанието и силно желание!
Разбира се, че се сбъдват. На мен много желания са ми се сбъднали!
Сара

10.   Дали ще си пожелаваш нещо на падаща звезда или на някой камък в задния двор на къщата/блока ти, все тая - и в двата случая става въпрос за камънаци, като първото просто изгаря от триене в атмосферата. С други думи си прекалено млад/а и наивен/на. Вместо да чакаш да ти падне от небето, вземи нещата в свой ръце.

11.   Приятел, не си видял падаща звезда, видял си някой да си хвърля цигарата през балкона, защото и аз много пъти съм се залъгвал така. Може и да си видял падаща звезда, но това е такава рядкост. Ако имаше толкова падащи звезди, които да сбъдват мечти, щях да съм на Хаваите.

12.   Ами какво да ти кажа, със или без падащи звезди, каквото съм си пожелала, всичко рано или късно се е сбъднало. Друг е въпроса, че когато се сбъдне или не ми е нужно вече, или не го желая, или ми вреди, в много малко от случаите съм имала полза от интересните ми, не дотолкова нужни желания..
П. С: Нали знаеш какво казват, внимавай какво си пожелаваш!

13.   Благодаря за обърнатото внимание! :) Аз наистина вярвам много силно и се надявам някой ден да станат реалност!

14.   Aз също видх онaзи вечер пaдaщa звездa и си пожелaх нещо което много силно желaя, чувaлa съм че се сбъдвaт желaния и силно се нaдявaм и моеето дa се сбъдне.

15.   Аз видях падаща звезда вчера и си пожелах нещо много неосъществимо и все пак вярвах малко в него и още ще чакам! Надявам се да се изпълни! Някой може ли да ми помогне? Това беше от мен! Ани

17.   Аз мисля, че сбъдват. За мен това не е срамно да си пожелаваш нещо от падаща звезда. Това не те прави "бебе" както повечето на моята възраст мислят. Напротив това ти дава надежда, че един ден мечтите ти може и да се изпълнят. Зависи освен, ако не са някакви от рода "искам да съм вампир или супер герой" за това няма как :). Спомням си когато преди една седмица с гаджето ми видяхме падаща звезда. Аз няма да кажа какво си пожелах за него не знам, но вярвам, че ще се изпълни. Няма лошо човек да вярва в чудесата... поне според мен като чета не всеки мисли така.

Йоана

19.   Днес и аз видях падаща звезда и реших да проуча въпроса. Не съм сигурна дали беше точно звезда. Видях я за част от секундата и после тя изчезна. Пожелах си нещо, но след като я нямаше. Дали ще се сбъдне???

20.   Мечтите винаги се сбъдват стига да ги пожелаеш със сърце

21.   Не не сбъдват желания.

22.   4 пъти съм виждал, 4 невъзможни желание, и 4те след месец и малко се сбъднаха!!! Важно е силно да вярваш, че ще стане и че наистина действат падащите звезди!!! И магията проработва