Споделена история от Други

Възможно ли е да се откажа от шофьорски курс?
Искам да попитам по-запознатите от мен възможно ли е да се откажа от шофьорски курс? Питам защото в началото на месеца започнах шофьорски курс, но сега се скарах с инструктора, а и курса ще се проточи много дълго (поради факта, че на мен ми се налагаше да пътувам и тепърва ще ми се налага, а и инструктора имаше изпити) да питам ако се откажа мога ли да си получа обратно част от парите?

Коментари

1.   Да земеш да питаш него ли кво?

2.   Не просто искам да знам дали може да ми върне парите (кормувал съм 5 часа) или не могат да ми върнат парите?

3.   Можеш да се преместиш при друг инстриктор, намери си друг и го питай. Аз така направих. Пътувай си, курса ще те чака когато се прибереш. За парите, би требвало да ти върне парите, като ти приспадне от тях вече проведение часове.

4.   Не просто въпроса е друг - той каза че няма да кормувам преди да си взема изпита по по листовки а самият изпит може да съвпадне с пътуването ми (което е по-важно) а работата не може да се проточва до безкрай защото на есен ставам студент

5.   Нищо не разбрах... Кубрат

6.   "той каза че няма да кормувам преди да си взема изпита по по листовки" и е прав. Трябва да е сигурен, че знаеш правилата за движение за да те пусне да караш в града. Изпит за листовки се прави според твоето разписание, това дали ще го вземеш зависи само то теб. Изпити има всеки ден записваш се предварително когато имаш възможност. Парите ако бях аз не бих ти ги върнал защото тея сега искам после не искам никъде не вървят. Изпитите на инструктора ти не са били цял месец а най много три дни, затова това не е извинение. Ходенето ти в чужбина трябваше предварително да си направиш планове. Студентството не ти пречи да караш курсовете.

7.   Кое по-точно не разбра Кубрате за да го обясня пак? Автора

8.   Значи номер 6 никой не те пита как точно ще постъпиш ако си мястото на инструктора? Парите аз ги давам следователно аз поръчвам музиката. А студенството ми пречи да карам курсове по простата причина, че е на другият край на България университета и не виждам как ще стане работата освен ако не измислят телепортите в най-скоро време. А това къде ще ходя и защо и кога не дължа отчет нито на иструктора, нито на когото и да било друг човек! Ясно! Автора

9.   От №6 не съм ти искал отчет авторе, дадох своето мнение. Плюс това тук не плащаш и не можеш да поръчваш /музиката/ какво да ти пишем.