Споделена история от Други

Скайп проблеми и въпроси
Предлагам в тази тема да обсъждаме проблемите със скайп. Лично на мен много ми се е случвало да имам проблеми с тази програма и такава тема би ми била от полза.

Искам да попитам дали може двама потребители да се виждат онлайн, но изпратените съобщения да не пристигнат, като е отбелязано, че са прочетени?

И още един - може ли двамата потребители да не се виждат онлайн, изпратените съобщения да не са получени, но в същото време да няма проблем с другите от листата? Всичко това без някой от двамата да е блокирал другия?

Коментари

1.   тук да не ти прилича на форум?

2.   И как се отбелязва в скайп, че дадено съобщение е прочетено???
Колкото до другите ситуации да възможно е.

3.   Ав: Когато се изпрати съобщение има едно кръгче вдясно от съобщението, ако абонатът не го е получил. Но ако е получено - кръгчето го няма.

5.   При вписване в Skype, как може да се избегне оставане на потребителското име. Да може то да се вписва само ръчно

6.   Как мога да разбера дали някой ме е махнал от приятели/абонати?

7.   до номер 5.
след като излезеш от скайп трябва да намериш директорията, в която се записва цялата информация за акаунта - разговори, снимки, файлове. файловете са в с разширение dat и немогат да се четат ако са написани на кирилица. но не това е важното.
така, ето ти начина да си триеш "името" след всяковлизане: от старт менюто отиваш на search - all files and folders- изписваш си името в скайп и намираш къде е директорията, след това я изтриваш. така "заличаваш" всички следи от влизането и името ти изчезва от падащото меню на скайпа при влизане.
дано да съм била полезна

8.   Kръгчето не показва дали съобщението е прочетено, а дали е доставено.... Това не е като във фейса да ти показва прочетено ли е или не.

9.   Когато един абонат в скайпа е активен и изведнъж при мен се появи икона с един въпросителен, какво може да означава? Може ли да е от вируси или при преинсталация на компютъра?

10.   Знам, че темата е стара, но ми трябва помощ.
Изтетлих си skype на телефона и си пише там с един приятел. Той е рядко но линия и вчера реших да му пиша съобщение като влезе да го види. Проблемът е, че като го изпратих вече втори ден ми дава изчакващо. Какво означава това?
Благодаря предварително за отговорите!

11.   Здравейте. Имам един въпрос относно скайп... Значи наскоро на един от абонатите ми се появи питанка... Предполагам ме е махнал.. Но защо като отворя профила му пише:Заявено пълномощно. Упълномощи повторно-упълномощи повторно ми дава да го натисна.. Какво означава това? Искал ми е пак пълномощно ли?