Споделена история от Други

Странни сънища
Здравейте, искам да споделя сънищата си, в които сънувам един познат, за който знам, че ме е харесвал, но в реалността нищо не се случи между нас, освен проблеми и интриги с него и негов приятел. Сънувам го, периодично, но в сънищата ми, той ме целува и се чувстваме като влюбени, много са странни, в единия от тях даже ми казва нещо от сорта на да не се страхувам. Не мога да разбера, защо го сънувам, защото не общувам с него от 3 години близо. Той живее в стария ми квартал. Ако някой от вас има сънища за бивши мъже, или просто му е интересна исторята ми, нека да сподели мението си. Ще ми е интересно да чуя коментарите ви :)

Коментари

1.   Начинът, по който аз бих тълкувал съня е следният: това момче в съня ти символизира някой, който се опитва да спечели любовта ти. Може да става въпрос за най-добър приятел или момче, за което знаеш, че може би има чувства към теб, но не му даваш шанс. Най-вероятно посланието на съня е, че ти подсъзнателно искаш да дадеш шанс на това момче (това е частта с целувките), но нещо те спира (може би не слушаш чувствата си) и затова момчето в съня ти казва да не се страхуваш. Надявам се това, което написах, да ти бъде от помощ.

Джак

2.   И аз сънувам един човек, но не се познаваме лично, просто сме колеги, но не сме се запознавали. Поне едно 3-4 пъти го сънувам, а в последните два ми се усмихваше.

Спомням си имах един сън пак с него, в който братовчедка ми ме дърпаше за ръката и ми каза поне 3-ти пъти ''виж , та той те харесва, виж как те гледа'' , а аз стоях като препарирана и го гледах, после като се замислих си казах '' все пак може да е права'', странното е, че братовчедката в съня беше дете, а сега е на 19 г.

Това е един от най-странните сънища, които съм имала. Прочетох една книга на Карл Юнг /психиатър и психолог, ученик на Фройд/, според него трябва да се свържем с хората, които сънуваме, но аз нямам тази смелост. :) Май и затова сънищата ми са толкова много и шантави.

3.   Да, и аз съм имала такива сънища, почти всички са имали. Сънищата са плод на подсъзнанието. Сънуваш онова, което подсъзнателно искаш да ти се случи. Няма да ти правя тълкувания, ти сама си ги направи. Само в никакъв случай недей да се притесняваш от сънищата си, те не са нищо лошо. Те само изразяват една наша друга страна, която през ежедневието, когато сме будни не можем да разкрием, тъй като тази страна се крие дълбоко в нас на подсъзнателно равнище. Чрез сънищата ти опознаваш тази своя страна. Ако случайно имаш някакви страхове или просто дребни притеснения свързани със сънищата - веднага ги разкарай и не се затормозявай с дреболии!

4.   Благодаря ви, че коментирахте! :))))

5.   Номер 2, щом ти е колега, пробвай да заговориш момчето, изглежда го ти е симпатичен, няма нищо лошо в това :)

6.   Номер 3, мерси за коментара, но аз подсъзнателно не желая да съм с този човек и не сме се виждали отдавна и нямам чувства към него, за това съм много изненадана, че сънувам именно него, при това периодично и по скоро съм склонна да се съглася с коментара на номер 1 :)

7.   Ти няма как да знаеш какво искаш подсъзнателно. Нали затова се казва "подсъзнание" - за да не осъзнаваш какво има в него.

8.   E сигурно, ти по -добре знаеш какво искам подсъзнателно.

9.   Е, хубаво! Искай си ти и съзнателно, и несъзнателно! Като не искаш да разбереш какво да ти обяснявам?!

10.   От 2.
№ 5, няма как да го заговоря, защото не сме в един курс вече. И не вярвам да се засечем отново. :(

11.   N5 -Аз съм авторката :)

12.   Да, имам притеснения относно тези сънища, защото си припомням неща от миналото и мисля за момчето и дори се чудя дали, все още имам нещо към него, защото самите сънища са толкова реални, и са дълги все едно наистина съм с него в реалността, това сънувам, след като се събудя се чувствам много щастлива. Това нормално ли е. Моля ви помогнете ми