Споделена история от Други

Хейтъри срещу Роналдо и Меси
Какви са всички тея хейтъри срещу Роналдо и Меси? Един си е наумил само Меси и псува всички други футболисти. Болни ли сте? Разбира се и към Меси има обиди, АМА прекалявате бе, хора! Роналдо бил манекен, бил балерина, само си е гледал косата и как да бъде известен? Не той се труди, за да бъде добър като Меси и да спечели златна обувка или златна топка! Защо казвате, че единият е много по - добър от другия? Не е така те са на почти еднакво ниво! Единият има недостатък, но и другият също си има! Във Вбокс7 има един клип за Меси и Роналдо и съвсем малко мислят като мен. Стегнете се бе, хора! Няма само Меси или само Роналдо!!

Момиче 10 години.

Коментари

1.   Точно пък момиче и при това на 10 години, ще тръгва да ни разправя, за футбол. Меси има 3 златни топки. В последните години е спечелил над 20 трофея, при това само големи. Повечето отборна игра и блясъка в големите мачове го прави по-добър от Роналдо. Роналдо има време да настига Меси по трофей и индивидуални отличия. Роналдо почти няма победи срещи Меси. Има едва 2 победи, срещу бая загуби в КОИТО МЕСИ се е разписвал. Помните финала 2009 в Рим, страхотното центриране на Шави и гола на Меси с глава. Тогава Барса биха отбора на Кристиано Роналдо, Манчестър Юнайтед с 2:0. След това Роналдо като иде в Реал и първия мач още Меси го побеждава с цели 5 гола, Барселона 5:0 Реал Мадрид. Мисля че бях изчерпателен:) И мачовете от 2011 в ШЛ се помнят, 2 та гола на Меси в 1 вия мач, реши даже, кой ще е финалиста на стадион Уембли:). След това ако не се лъжа на следващия мач, Меси отново се разписа. Просто начина на игра на Меси е различен, неговия отбор е по печеливш в последните години, та е нормално Меси да превъзхожда Роналдо!

2.   Гледаш ли футбол? Защото ми се струва, че не гледаш. Реал Мадрид и Барселона са спорни толкова, колкото ЦСКА и Левски. Работата е там, че и двата отбора си имат доста известни и добри футболисти, от които изпъкват Роналдо и Меси. Съжалявам, спорове ще има! И двамата са страшно добри, но всеки си има фаворит, колкото и да се залъгваме!

3.   Леле, как се мъчиш да се докараш .... нямам думи.
Нека позная, следващата тема ще е да не сравняват 2PAC с еди-кое си рапърче с един хит, защото видиш ли, те са равни.

4.   Номер 3, недей така, 2Рас е убит 6 години преди авторката да бъде родена! А аз го помня жив...

5.   От авторката:Номер 1 и какво, че съм момиче на 10 години, като се интересувам мога да знам всичко за футбола. Скоро няма да е така! Роналдо и Неймар ще превъзхождат Меси. Номер 2 гледам футбол. Но пък тая година се знае за ЦСКА и Левски, че ЦСКА е с много голяма преднина пред Левски. Номер 3 без коментар съм.

6.   Номер 3 добре ти е казал/а, че се мъчиш да се правиш на интересна.

7.   Аве момиче, стига с тъпите ти коментари. НЕ разбираш от футбол не разбра ли ? Че Неймар превъзхождал МЕси може да ти се смее света. :).

8.   Момиче не разбираш ли, че Неймар има договор със Сантош до 2016? Това значи, че докато дойде в големия футбол, че докато се докаже в Европа при най-добрите, Меси вече ще е изключително труден за настигане. Роналдо никога няма да направи това, което направи Меси! Меси от 11 годишен е в Барселона, нещо за което Неймар и Роналдо, могат само на мечтаят! Ам, ем такос, че си момиче и то на 10 години. Празна ти е кратуната и не разбираш какво ти приказвам!

9.   Разбирам какво ми казваш номер 8. Защото не съм тъпа както теб! Малка съм и съм момиче и какво от ТОВА? Момчета НЕ сте само вие да харесвате футбола разберете го! Знам много неща за футбола брат ми е голям маниак и като се върта около него... Знаете ли за Ал Хилал Рияд? Моята кратуна е по - пълна с футбол отколкото вашата!!! Не се правяя на интересна. Ето вие сте хейтъри!

10.   Поинтересувайте се кой е Габриел Омар Батистута, Луис Назарио Де Лима Роналдо, Ривалдо, Дел Пиеро, Тоти, Зидан, Павел Недвед, Давор Шукер, Предраг Миятович, Луиш Фиго...
Вижте как се вкарват голове! Тези футболисти, дори не са играли във Манчестър(Ю) и пак са известни с качествата си и присъствието на терена! Те не са известни с някой лигав финт или прическа, те са известни с класата си. Има и други, но аз съм изброил само 1% от уникалните играчи по онова време 90 -те до 2000- та година. Иначе Лео Меси поне си е играч.
И тези глупости, че Меси е от 11 годишен в Барселона ха ха ха... ех деца. Само ЦСКА в България и само Барселона в Испания! лек ден:)

11.   Кви глупости ве? :) Аз като съм гледал тия играчи дето спомена, ти не си била родена. Няма какво повече да се коментира:). Без да те обиждам, ти си заблудено лапе!

12.   От 10 до 11. Аз съм на 24 години и точно когато съм гледал изявите на Роналдо и Зидан съм бил на 10 години. Не ми викай биЛа, защото съм биЛ. Нямам нищо общо с авторката, дори ми е смешно, че деца и момичета ми говорят за футбол. Извинявай, но ако някой тук е роден от 95-та нагоре, едва ли е гледал световното във Франция 98-ма. Еми гледал съм го.