Споделена история от Други

Странно устройство - Издирва се!
Казах на баща ми да отиде да ми купи Блутот за компа, за да си прехвърлям снимки. Той отишъл в магазин за продажба на телефонни части(протектори, слушалки и др) и поправка на телефони. Там му казали, че Блутота не се използва вече толкова често и че имала нещо ново като флашчица както и при Блутота, но трябва да имаш карта памет за него. Баща ми ми обясни, доколкотоо беше разбрал, че снимките с това нещо били с по фобро качество и директно излизали на компа.. Аз нищо не разбрах от обясненията му и името не запомнил ама ако някой се сеща какво е това нека драсне някой коментар. Благодаря!

Коментари

2.   Според мен това са глупости, че снимките излизат с по-добро качество...зависи най-вече от това с какво си снимал, ако е с телефон, ако камерата му не е качествена, и снимките няма да са такива.

3.   Сега.. честно казано нищо не разбрах за тази машинарийка..
Та аз имам
http://www. google. bg/imgres? start=81&um=1&hl=bg&client=firefox-a&rls=org. mozilla:bg:official&biw=1366&bih=598&tbm=isch&tbnid=x3YOEDgiqFxYGM:&imgrefurl=http://www. phonesreview. co. uk/2007/11/14/sony-offering-4gb-m2-memory-card-and-usb-adaptor-for-mobile-phones/&docid=rj2WRhRUGbA0nM&imgurl=http://www. phonesreview. co. uk/wp-content/phoneimages/2007/11/sony-m2-card-adaptor. jpg&w=500&h=350&ei=WNwkUKLFK6j44QTVqYHAAg&zoom=1&iact=rc&dur=273&sig=110151657896644876067&page=4&tbnh=120&tbnw=162&ndsp=30&ved=1t:429, r:0, s:81, i:6&tx=64&ty=65

ей тва нещо.. То е като флашка, слагам картата памет
както е показано и слагам в компа.. и мога да си качвам каквото искам-снимки, музика, филми.. картата памет е от телефона ми. А колкото до качеството, то зависи единствено от това с колко MP е заснета снимката. ;)
Надявам се да съм ти помогнала :)
-Теди

5.   Какъвто бащата, такъв и сина. Много технически грамотно семейство. Струва ми се че си максимум на 13-14 години, следователно баща ти е на около 32-35. Може ли такова нещо? Лошо я чака Родината ни с такива като вас.

6.   USB няма ли към телефона? Според мен usb е по-добре, защото не се иска да се инсталирва програма.
Коя година е произведен телефона? Ако е над 2007 няма начин да няма такъв кабел USB.

ПС: 5, какъв ти е проблема на теб пък? Баща му може да е психиатър и да не разбира от техники, не всички са технически грамотни и затова се назначават такива служители, които да дават компетентно мнение.

7.   Номер 5, момчето иска СЪВЕТ, а не да правиш квалификации за семейството му!!!
Тежко на Родината с такива злобари като теб...

8.   Има такива флашки, които са с карта памет. Просто вкарваш картата си памет и ги качваш на компа или обратното. Това е малко скалъпено, защото ако имаш нещо на паметта на телефона не можеш да го сложиш на компа. Трябва да прехвърляш от телефона на картата и от там на компа. Не е странно устройството, просто глупаво. Не се набутвай, няма смисъл. Има да се провадва блутут в ЗОРА, КАУФЛАНД, ТЕХНОПОЛИС и други такива. Не отивай у сервизните, само ще се опитат да ти пробутат нещо, от което позла няма. Преди време един приятел си взе блутут и аз го ползвах след това. Удобно е. Но както ти казаха можеш да позлваш и USB. По - лесно е.

9.   Card Reader му се вика или на Български - четец на карти. По описанието ти мисля че за това става въпрос.