Споделена история от Други

Споделете какво ново научихте днес
Споделете какво ново научихте днес?

Коментари

1.   Научих, че природата може да бъде благосклонна към работливите хора.

2.   Днес научих, че кифлите са си истински кифли, а свестните момичета - те са се покрили в някой бункер. Това е.

3.   2 - свестните момичета си седят вкъщи...??? :D

4.   Научих, че 99% процента от връзките има изневяра.

5.   Днес научих какво представляват бактериите дьодерлайн ;)

6.   Научих, че живота е несправедлив!

7.   Че не трябва да ми пука чак толкова, колкото ми пука.

8.   Научих, че животът няма смисъл.

9.   Научих, че сънищата си остават сънища.

10.   Научих че има живот след смърта. ;)

11.   Научих, че все още съм запалена фенка на AC/DC

Black Sabbath

12.   Научих, че не бива да си оставям чинията с кашата на масата под асмите и да отивам за бира, ако наоколо има котка с четири малки. Като се върнеш чинията е просто лъсната, все едно току що измита. :))))

13.   Днес научих, че каквото трябва да се случи, то ще се случи!

14.   Научих, че първо трябва да опозная хората и след това да определям какви са.

15.   Научих че комбинацията от толфин и вит. С води до повишаване шанса за кръвоизлив в стомашно-чревния тракт :)

16.   Научих, че понякога човек е добре да не се стреми да учи, а просто да наблюдава.

17.   Нищо не научих. Прекалено много работи знам, за да науча нещо ново. Единственият начин е съзнателно да уча нещо.

18.   Научих, че истински приятели няма и всеки гледа да те прецака гадно. :)

19.   Научих, че хипопотамите и китовете са роднини.

20.   Научих за земетресението в Иран.

21.   Научих, че една гадна постъпка, ще ми излезе през носа.

22.   Днес научих къде се продава паркет и плочки за баня в нашия квартал. Освен това научих, че има нов открит басейн, няма да ви кажа къде точно, защото искам да бъде по-чисто и тихо, като отида :“)

23.   Научих, че колкото и да се преструвам, че не ми пука .. ми пука адски много.

24.   Днес научих, че нашите олимпийци са се представили отлично на олимпиадата и са ги посрещнали като национални герои! Какво съм гледал 2 седмици и защо не съм видял нищо подобно? Извод - да отида на очен лекар! ;)))

25.   Научих, че момчето, което обичам е с друга.

26.   Че хората, които си мислил за приятели ти обръщат гръб и си тръгват.

27.   Научих, че единствено можеш да вярваш на себе си... но не напълно:)))