Споделена история от Други

За хора със скутери
Моля кажете вие хората които притежавате китайски скутер и сте доволни от него каква марка и модел е. Чувал съм че повечето са боклуци и като им изтече гаранцията започват големите ядове. Но съм чувал че все пак има и качествени макар и много малка част и е чист късмет да уцелиш такъв. Споделете колко пробек сте направили с такъв за който не сте имали проблеми. А по мое мнине не си струва човек да се бръкне от 4-5 бона нагоре за Пиаго или Хонда.

Коментари

1.   Аз от 10 дена горе долу съм със CPI Aragon, за който казват, че е китайски, но всъщност е тайвански, а моят е и със двигател 1:1 на Yamaha Aerox. Значи единствения проблем беше, че не палеше, но това се оправи и сега грешка няма( от акомулатора беше ).

За други китайски скутери не мога да изкажа мнение и според мен не стават, но поне от този ядове нямам.
Относно 4-5 бона за скутер ?! Ти за толкова ще си купиш една кола и ще си описваш завойчетата xD

2.   Аз нямам скутер, но имам тротинетка пак с 2 колела и буташ с крак, сещаш ли се? Много са яки може да си ходиш с него където искаш, вземи си такова.
Кубрат

3.   за китайските, нямам информация.
Aз съм от коджа време на piaggio fly 125, машината нова е под 2 000 евро. С редовна подръжка проблеми няма. Приятно изненадам съм. Исках японска машина, но не ми се плащаше цена.
Виж марката SYM, Тайван.
Лично мнение - Малко по-скъпа японска машина или Piaggio.

4.   Човек недей ги взима тез китайските боклуци, много здраво ще се преебеш. Влез в mobile. bg там има много изгодни оферти, вярно е, че не са чисто нови, но по-добре нещо втора ръка и качествено, отколкото чисто ново, ама боклук ;) Ако искаш по - малък скутер - Хонда Дио, Сузуки Сепия, Пиаджо Зип и т. н. са много добри - може да ги намериш в тоя сайт дето ти казах, на ниски цени, а ако искаш нещо по -голямо- Yamaha Aerox е за тебе ( скъпички са, но са брутални ). :))

*Gloria*