Споделена история от Други

Осъзнайте се !
Хора, вие само се оплаквате от поколението на 90-те, мрънкате, че децата от рано се пропиват и пропушват, тейнейджърите се държали ужасно и проваляли бъдещето си, били много отворени, а вие какъв пример им давате?
Момичетата виждат майкате си разведени за втори път с поредния загубеняк, момчетата не умеят да се държат добре с дамите, защото виждат, че бащите им се напиват като свине и се отнасят с жените като с боклуци.
Осъзнайте се и дайте по-добро бъдеще на децата си и връстниците им! Срамота е!

Коментари

1.   Подкрепям автора, макар че съм от родените през 80-те. Децата ни не са по-лоши от нас и имат право да недоволстват, защото наборите 60, 70 не се справиха доста добре като родители. Да се видим и ние, какви ще ги свършим, но поне не е трябвало да раждаме през 90-те и ще имаме хлябец, надявам се.

2.   Напълно съм съгласна с теб ! :-)

4.   Как ли ще реагирате, ако се окаже, че авторът или авторката, е набор от 90-те?

5.   Браво авторе!

6.   Евала!

7.   Какви поколения, какви пет лева, всичко е до манталитет. Има ли още, които да не са го разбрали?

8.   Какви поколения, какви 5 лв, какви манталитети, всичко е до живота в България. Има ли още, които не са го разбрали?

9.   Какъв живот бе хора? ! Животът ние си го правим и не е виновна държавата, а ние, защото ние я правим и сме свързани с нея!
Вие не се ли виждате, всеки само мрънка за неща, които другите правят, а сам не се вижда!
Не може една майка, която прави секс, с който й падне да учи дъщеря си на отговорност!

10.   хммм... Аз съм на 12, но напълно се съгласявам с автора. За щастие моето семейство не е такова но автора е прав! Трябва да ни давате добър пример за подражание и да ни избивате всички глупости от главите, защото в училище всички псуват, мислят за всичко, но не и за учене! Това опира до елементарно възпитание което получаваме от най-ранна възраст, обаче когато майката ходи с когото и падне, бащата се напива и се прибира пиян до козирката и ние децата ставаме такива. И браво номер 9, защото си напълно прав! Децата ви се моделират спрямо вас и говоря за характер, държание и др. Ние ставаме като родителите си! :-) :-p

11.   ъъъъ номер 10 защо говориш в множествено число???? какво значи ние подражаваме на родителите си... ха моля те не ми говори глупости... Едно дете си има свой собствен характер то не е копие на родителите си :) Някой деца пък не реагирват така когато родителите им се карат например напротив продължават си напред... Всичко е до характер
до автора да съгласна съм с теб :)

Падналото ангелче