Споделена история от Други

Аквапарк до Казанлък
Разбрах, че в някакво село до Казанлък (Овощник) има много хубав аквапарк. Интересува ме дали работи все още, има ли много хора през уикенда и колко е входа. Ще съм благодарна на всеки отговорил.

Коментари

1.   Заповядайте !

http://www.waterland-bg.com/aquapark-contacts.html

Ако решите може да позвъните на дадения телефонен номер.

2.   По смешна авто-реклама не можахте ли да си измислите? Пускате си сами питане и после си давате координатите, ей тва бг манталитета е ужас. Хубаво криза е, всеки търси как да оцелява ама защо си мислите, че сме хванати от гората? Пусни си нормално една тема, така и така има еди какво си там и който реши ще дойде. Сега аз да пусна ли 10 мнения колко е зле там и никой да не ходи без даже да съм стъпвал, ако следвам вашия пример?

3.   До номер 2 - аз съм авторката! Не виждам кое те накара да мислиш, че някой си прави автореклама. Ако беше така, коментиралият под номер 1 нямаше да ми дава линк с телефон, а щеше да почне да пише колко е хубаво и непременно да отида. Еййй, твоето е типичен бг манталитет - мнителност и в най-безобидните неща, ама иначе и уверен.

4.   да, има
входа за възрастни е 10 лева, за деца до 7 години е безплатно а от 7 забравих колко е май е 10
и е много хубаво наистина!! От Разтрад съм и ходя там всяка година лятото понеже имам роднини в Казанлък

5.   Бе много ясно, че е автореклама, хаха. Още ненаписана темата и вече първи коментар: Заповядайте!
Ще кажеш, че там персонала по цял ден четат сподели. ком нон-стоп, нещо не ми се вързва :Д

6.   Отново от авторката: Съжалявам за грубия тон, но как може да не виждате по-далеч от носа си! (става дума за тези, които така упорито твърдите, че това е автореклама за въпросния аквапарк) Преди месец някъде бях пуснала тема за басейни или аквапарк във Велико Търново. Причината беше както и сега, че ще съм там около седмица и ми се иска през свободното време и естествено ако самото време позволява, де, да отида да се разхладя и т. н. Не знам кой е коментирал под номер 1, но аз реклама не виждам. Виждам просто един линк и ако искам да се обадя да попитам. А това 'заповядайте' не мисля, че е покана да отида, но явно сте толкова ограничени, че за вас има само едно значение. И м/у другото ако някой иска да прави реклама на нещо, голям умник трябва да е, че да го направи точно тук! Големи сте разбирачи, ето за това мразя да пускам теми и да коментирам нещо, защото винаги трябва да има такива като вас! Съветвам ви в такива случаи вместо да хабите място да пишете, да си траете - не само, нито сте полезни, нито интересни.
Благодаря на номер 4.

7.   Номер 5.
Какво лошо има, че съм написала "Заповядайте! ". Нима е неетично да бъдеш учтив?

Съжалявам, но така съм възпитана! :))

8.   Ало, аквапарка, скъсахте се да се самокоментирате :Д

9.   Tова собственичката и тази дето къса билетите си пишат една след друга, хахахха ааа, да питам във водата хлор има ли или да си носим, хахахаха

10.   Да, даже като излезна темата и забелязах, че първият коментар е 20 минути след публикуването точно!! Хахаха, няма такова съвпадение, а? Но нищо, спирам да пиша, че на тях и без това целта им е коментари, за да е темата винаги начело... Но все пак - жалко, много жалко поведение....

11.   Как може да сте толкова.... дори не мога да намеря точната дума.

Опитах се само да помагна! Какво значение има, че съм писала 20 мн. след излизането на темата? Защо ние българите не можем да си помагаме? Защо трябва да сме заядливи, алчни и неразбираеми? Нима не сте изпадали в такъв момент? Моля ви, помислете преди да кажете нещо. От къде знаете, кой е автора на темата? Защо сте толкова сигурно в нещо, без дори да имате мотиви за това?

Не постъпвате добре! Карате ме да съжалявам, че съм помогнала на авторката

12.   От авторката ОТНОВО: Ей, хора, как да ви наричам Ванги ли сте Нострадамуси ли не знам, ама си забършете малко стъклените топки, защото не познахте!
Това ми е другата тема от преди 2 месеца - http://spodeli.net/3/story-28857.html ...и там сигурно правя реклама на всички басейни е Търново, барабар с Арбанаси пък и направо на целия град! Ужасни сте! И да, спрете най-добре да пишете, че прекалената ви мнителност не ви прави интелигентни, за каквито май се помислихте.

И още нещо - в случай, че беше реклама, както твърдите - вас какво ви бърка??? Това, че нещо не ви е по вкуса, не значи, че трябва да плюете, злобни дребни душици такива. Искрено съжалявам, че попитах, но ви желая ако имате проблем и решите да търсите мнение тук, да се отнесат към вас по абсолютно същия начин!

p.s. Между другото разбрах, че аквапарка работи все още, входа е 10 лв. през уикенда и е много хубав, заповядайте, добре дошли, няма да съжалявате !!! - ето сега вече спокойно можете да кажете, че съм направила реклама ;)
В случай, че продължите да ми коментирате темата с глупости от рода, че съм я пуснала с цел реклама, явно не сте схванали иронията в този ми коментар, което автоматично ми затвърждава мнението, че вие сте жалки с начина си на разсъждение!
Лек ден :)

13.   Ще се включа към Вангите, нищо че не сме гледачки, гледаме в нета и познаваме.
Като пишеш "Овощник аквапарк" веднага в нета излиза. Дали работи също, мамите са писали на 14 Юли 2012 т. е. месец преди теб, цени и дори хотел са предложили. Или преди месец вие сте питали мамите?

14.   Да, има, но не ви препоръчвам. Последния път водата въобще не беше чиста. На всичкото отгоре вътре напитките и сладоледа са адски скъпи!!! Музиката гърми много неприятно. Аз лично няма да отида повече!

15.   До 13 - когато написах в нета, сайта на аквапарка не ми се отваряше, в един форум пък пишеше, че е продаден вече на други собственици от началото или средата на юли и е затворен. Реших да пиша тук, за да разбера дали някой е ходил скоро и има прясна информация. Вече съжалявам, че го направих!