Споделена история от Други

Нещо за стрелците
Здравейте, от 2 месеца ходя с момче стрелец обаче нещо като че ли не върви... роден е на 1. 12 и е супер странен. Постоянно си мени мнението не е постоянен... обаче съм забелязала че има хъс за работа.. моля ви който има опит с стрелци да ми разясни малко как стоят нещата... Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Супер странен в смисъл? Мени си мнението за какво? Това попринцип е присъщо за везните да се колебаят. Чела съм на много места, че стрелците не обичат много, много да се обвързват и са свободолюбиви и не търпят да ги "задушават", но аз лично съм нямала опит със стрелци.

2.   Просто прекалявате! Тук го обърнахте на хороскоп!

3.   Здравей!

Ще започна с.. УУФФ стрелец....!!
Приятеля ми е стрелец с него сме заедно от почти 1 година и мога да ти кажа че е страшно ревнив.. Познавам и други стрелци и те също.. :х.. За странен.. не знам.. Зависи какво имаш в предвид под странен? ! .. Всъщност стрелците до колкото ги познавам ако държат на теб наистина не биха ти изневерили и много силно обичат.. Но пак казвам доста са ревниви до болестно състояниее..

4.   Не е до зодията

5.   :D:D:D Стрелец ревнив?! Сериозно ли? Явно не са истински Стрелци. Имам приятелка, родена ден преди мен и сме коренно различни. Тя вярно си е ревнива, нерешителна, стеснителна...-много неща, неприсъщи за зодията. Аз, от своя страна, съм лишена от всякакво чувство за ревност, предпочитам кратките неангажиращи връзки, дори и да имам сериозна връзка никога не го показвам, дори го крия. Мисля, че на никой не му е в работата моя личен живот. Бившият ми приятел беше Стрелец. Имахме сериозна връзка, но си давахме такава свобода, че никой не разбра колко точно сериозна е тя. Публично явно е изглеждало, че не сме си верни един на друг, но далеч не беше така. Какви са?... Ами, много са добродушни, вятърничави /и аз съм такава, признавам си без бой/, обичат големите компании, много са чаровни и умеят да ти привлекат вниманието без да полагат кой знае какъв труд. ;) Аз винаги съм си падала по Овен и Козирог... май ги обичам по-властнички. На трето място поставям Стрелец, разбира се. Сега, виж-за жена от Стрелец по-далеч нЕма... хехехе

6.   Моето мнение за стрелците е, че са много привлекателни, незнайно как когато някое момче ми хареса и по-късно разбирам че е стрелец:))Имат несравнимо чувство за хумор, с тях никога не може да ти стане скучно. Била съм влюбена в двама стрелци, верни са когато искрено обичат, но и много държат на свободата си и на приятелите си. Може да се каже, че са ревниви, но не им ли даваш повод, няма проблем. Какво искаш да кажеш с това''странни'', според мен не са странни, напротив съвсем нормални са си, както и да е.

7.   Как може темата за най - хубавата зодия да е толкова замряла...

8.   Смешни сте бе хора! Зодията не е фактор при личните взаимоотношения, те зависят само от конкретната двойка.
-=А=-

9.   Мъжът ми е стрелец и е много добричък, верен, предан, старае се в кревата, надежден човек... Доволна съм:)

B. M.

11.   аз имам сестри- близначки родени на 25. 11 нещата седят добре помагам им в учението все пак са почти на 12 години и е нормално да са толкова мили и добри, проблема е в баба им

12.   11, кажи на родителите си, че е крайно време да станат самостоятелни (това всъщност е трябвало да го направят преди да започната да създават вас, децата си ) - да заживеят в собствен дом без тяхните родители - баби, дядовци и. т. н.