Споделена история от Други

Да поговорим за миньончетата
Е може би има стотици теми по този въпрос няа, който му е интересно нека пише и изказва мнение. Явно е че съм миньонка 155, на 22 съм, , с хубаво тяло и чаровност, самоуверена съм и зная какво искам, давам малка информация за себе си. Та искам сега да ви задам няколко въпроса, надявам се че няма да ми откажете, ясно е че имам малък проблем с височнината и за това пиша тук. Е мъже (момчета), харесвате ли ниски жени, какво най ви привлича в тях и възбужда. Ходили ли сте с ниска жена, и как мислите фразата, , Ниска жена за креват, висока за парад., Ще ви благодаря ако ми пишете. Надявам се че ще отговорите, каквито и менния да имате.

Коментари

1.   И аз съм на 22. Като сравнително нисък мъж харесвам жените миньончета. Особено лятото като облекат разни късни панталонки и подобни.
Според мен ниските жени в определени килограми са доста секси. Въпреки това засега винаги се е случвало да ходя с жени високи към 1. 70, колкото съм и аз :)

*Syndrome

2.   Ниска жена за креват, висока за парад

Аз съм висока жена и не съм съгласна. Същност - и двамата с мъжа ми сме високи - той е 190 см., аз 173 см и той ми е казвал, че харесва само високи жени. Никога не е ходил с ниски и не го привличат.

Според мен, всеки си има предпочитанията - има място и за едните, и за другите. Има достатачно ниски мъже, които ще си те харесват. Има сигурно и високи, които си падат по нисички и обратно.

Научи се да се харесваш такава, каквато си, защото височината е нещото, което никога не можеш да промениш. Аз съм имала преди комплекси, защото съм била най-високата, това е глупаво.

3.   здрасти! Имал съм и високи, и не толкова високи приятелки. Не харесвам точно определен тип жена. С ниските жени секса беше по-хубав... сякаш са по-либерални. Но аз като съм висок (185) някак си ми беше много неудобно. Много трябва да се навеждам. А и по-високите хора всяват повече респект. Не мислите ли така? Нямам нищо против ниските, има много красиви между вас.

4.   Е аз лично съм 20 годишен и висок към 182, което е среден ръст за мъж. За мен ръста не е от най-главно значение, стига да е по-ниска от мен жената.

Иначе, много харесвам по-ниски от мен жени и слаби (не анорексички). Те ме привличат най-силно. Дори последните жени, които харесвах, бяха около твоята височина и не мисля че това е някакъв недостатък или проблем за една жена. Дори я прави привлекателна по уникален начин.

5.   Мен лично повече ме възбуждат по-ниските момичета(жени).

6.   моята приятелка е 147см и тежи 42кг и съм си много доволен, въртя си я в леглото както и харесва и не ми е нужен крик за да сменим позата ( абе джобно гадже) който не е пробвал е загубил много, когато излизаме навън се качва на висок ток и изглежда перфектно, дерзай смело и хич да не ти пука за хорското мнение ( стига само да не си ниска и пълна) който не те харесва няма вкус... за протокола съм 173см висок

7.   "Ниска жена за креват, висока за парад" - това само ниска и комплексирана жена може да го каже. :) Авторке, ти такава ли си?

8.   Луд съм по миньончета. Толкова секси и женствени !!! Ахххххх:)
Целувки навсякъде, където ги желаеш :)))

9.   М, да... Не всеки си пада по-ниски жени. Никой не избира, как да изглежда. Но я си представи един тапишон и едно стройно високо маце. Краката и почват от сливиците, тялото и е като струна, изящна и красива. Какво да му харесаш на ниското? Къси крака, малък човек... не е за вкуса на всеки.

10.   Парадите не ме интересвуват и определено си падам по миниончета.

Но се сещам за един приятел който целенасочено си търси висока жена, за да има високи деца (той е сравнително нисък и като дете това му е влияло на самочувствието).

11.   Аз определено си падам по ниски жени. Смият съм нисък за мъж (168) и повечето от приятелките ми са били по високи от мене. Но просто има нещо възбуждащо в джобните гаджета.

12.   От АВТОРКАТА; Мили ми приятелю номер 7 ,не съм измислила тази фраза аз ,но я чувам все повече исках да питам какво е вашето мение е разбрах .А доколкото комплексарка ли съм , не съм ,започнах да свиквам с недостатъците си .

13.   Ниска жена е за нисък мъж. Нелепо ще изглежда висока жена с нисък мъж. Нормално ниските мъже да харесват ниски жени, но аз лично предпочитам жени със средни размери. И Мара отварячката се гордее с ниския си ръст, само че я виждаме винаги на 10 и повече см токчета.

14.   хубави и добри са за любов, освен ако не са злобни....
нещо като малките пинчери

15.   "На малка сметка и малка жена, всички се натискат"
"Хубавите неща са в малки опаковки"
Не си ли ги чувала?

16.   Да подчертая-момиче съм. Според мен ръста не е толкова важен, колкото пропорциите. Има ниски жени, които приличат на бурета, както и високи, които приличат на кобили, така че тук не става въпрос за ръст. Имам съученички по 1, 57 и по 1, 73, които са с идеални тела и просто не можеш да кажеш, кои са по - секси, всяка е хубава по неин начин. Иначе аз съм средна 1, 65 и си ми е добре.

17.   На мен също ми харесват миньончетата имат си свой собствен чар. Аз съм на 23 и съм малко висок (2 метра) и изглежда забавно като вървя по улицата с някое момиче 1,50 :D

18.   Охх... Аз какво да кажа, като някои момичета, които са над 1. 60 до 1. 65 съм ги чувала да казват, че се смятат за ниски, аз съм точно 1. 50 на 20 години съм -повече няма и с 1 сант да дръпна, гадно ми е било, защото момичетата все са ми подхвърляли някакви кофти забележки, въпреки, че това е нещо, което ако зависеше от самата мен, нямаше да е така, ама иди им обяснявай на тях. Само за едно се радвам, че съм слаба, че сами знаете как на ниските хора дори само 3 килца отгоре си личат от километри.

Иначе от мъжко внимание не съм била лишавана, но пак ми е проблем, защото все по-високи момчета (за мен) са ме привличали , аз самата не мога да си обясня, но все си падам по такива около 1. 80, а нали се сещате, че просто един до друг тази комбинация от размери е супер смешна.... На мен лично ми е кофти, че не можах да стана поне 1. 55, та като се кача на ток малко от малко да замясам на нещо, а не на лапенце, ма такъв ми бил късмета. Може би и всеки с вкуса си, но аз за себе си съм смятала, че ми е недостатък и голяма пречка с отсрещния пол и че те гледат на мен с пренебрежение, по-точно не съм забелязвана, заради скромните си размери.

19.   Аз съм жена. Имам две приятелки, които са миньончета. Даже три:))) Много са сладки и трите.
Искам да ти кажа, че едната е 150 см. Много е красива и много харесвана. И втората е много харесвана. Третата - не чак толкоз, понеже е малко по-закръгленичка.
И трите обаче са много печени и борбени натури.
Аз самата също не съм висока (160 см) и никога не съм имала комплекси относно ръста си.

20.   Аз също харесвам миньончетата понеже и аз не съм много висок 170... но мисля че си ми перфектна и като преснеш един ток супер си. :-)

21.   на мен всичките ми гаджета са миньончета, като видя жена само в лице на снимка ако ми хареса, значи е миньонче, имат неописуем чар, просто няма по-красиви от тях, тия приказки че жена като има 120 см крак е незаменима да ги разправят на някой друг на който му пука за кокили

22.   №9, това че една жена е висока не означава, че има дълъг крак, не си ли забелязал? Всичко е въпрос на правилни пропорции и важи и за миньончета, и за високи жени. Ако пропорциите са си на място винаги изглежда добре.

24.   Няма по-хубаво девойче от миньончето според мен :)

25.   Ами кво да ти кажа ( момче съм ) на 16 години 1. 90 висок, 80кг и според мен ниските момичета са по-красиви и някак по-привлекателни или поне за мен, не знам. Високите жени изобщо никога не съм ги тачил, просто изглежда грозно жена с дълги крака и не само.. Вярно е, че има мъже, които харесват и високи жени, но според мен и познати, с които съм говорил по тая тема, всички казват, че ниското е по-секси.. Аз даже сега се зарибявам с 1 мацка 1. 58 висока, а аз - 1. 90, разлика огромна ама все пак аз точно това търся хаха

27.   Аз пък съм 151 см. и никога не ми е пречил моят ръст, мъжете ме харесват и тези, които казват, че ниските хора са грозни и комплексирани, притежават и двете даже в излишък, защото тежа 48 кг, имам слаби и стегнати крака, малко дупе и размер C на сутиена, косата ми е дълга до дупето и нито една кобилеста кранта не може да ми е конкуренция. Вярно е, че всеки има предпочитания и всеки има право да харесва, който си иска. Но ръстът на жената е нищо. Важно е тялото, лицето, косата.

28.   Май номер 7 си комплексарката, като виждаш колко повее са за ниските и ти гледаш да си избиеш комплексите.

29.   Значии можете да си гледате работата относно високите жени (кобили), които обижат ниските жени /момичета/. Та значи аз съм мъж на 24 години съм и съм 188 и мога да кажа че определено ниските момичета пък, ако щеш и средните са 100 пъти по добре от високите. Нищо лично имал съм и високи приятелки, но не същото. Не можеш да си я вдигаш когато си искаш, закачаш като ми сложи видоки токчета да е вискоа и още по зле. да е по висока от мен. виждал съм момичета 160 които са доста стройни и стегнати. Високите повечето са тромави и не естествени. Така, че мили момичета всички сте хубави, но на мисля че вече разбрахте кое харесвам аз :).

30.   Значии можете да си гледате работата относно високите жени (кобили), които обижат ниските жени /момичета/. Та значи аз съм мъж на 24 години съм и съм 188 и мога да кажа че определено ниските момичета пък, ако щеш и средните са 100 пъти по добре от високите. Нищо лично имал съм и високи приятелки, но не същото. Не можеш да си я вдигаш когато си искаш, закачаш като ми сложи видоки токчета да е вискоа и още по зле. да е по висока от мен. виждал съм момичета 160 които са доста стройни и стегнати. Високите повечето са тромави и не естествени. Така, че мили момичета всички сте хубави, но на мисля че вече разбрахте кое харесвам аз :).

31.   И аз съм нисичка, 160 и като тийн имах комплекси. После обаче открих, че не ръста е важен, а излъчването. За това бъди готина, бъди усмихната и чаровна и хич да не ти пука колко си висока. Правилният мъж ще те хареса такава каквато си!

32.   Аз съм висока 1, 55, а приятеля ми е висок 1, 90. Преди не се чувствах комфортно и винаги бях с високи обувки, когато съм с него. В един момент престанах да мисля за глупостите, като разлика в ръста. И двамата много се обичаме и без да съм питала хората, много пъти са ни казвали, че сме много хубава двойка и много ни се кефят. Хора, живейте и се радвайте на живота, понякога противоположностите се привличат, важното е да сте щастливи. Височината не е критерий за нищо, има много по-важни неща от това :)

34.   Аз съм момиче на 16, височината ми е 1, 56 см, 46 кг, косата ми е дълга до кръста и въобще не се притеснявам от това че съм ниска. Не съм лишена от внимание и от двата пола, чувала съм положителни коментари от всякакъв вид, като се има впредвид от " много си сладка" до " много си секси", дори съм забелязвала че момчетата ми обръщат много повече внимание отколкото на високите ми приятелки. Понякога дори се ядосвам че постоянно ме гушнат или вдигат :D. Така че не се притеснявай ниските са за предпочитане пред високите!

36.   Аз съм момиче, само едно ще кажа''Може да съм малка, но нали знаете, че скъпите парфюми се продават в малки шишенца''!

37.   А аз какво да кажа с моите 153см? Но поне моето момче също не е висок -171.
Който те харесва ще те хареса такава каквато си.

38.   аз съм 155см, 35 кила - миньон от всеки ъгъл. Важни са пропорциите и излъчването. Аз винаги съм била благодарна, че съм толкова мъничка и компактна- само плюсове. А що се отнася до мъжко внимание- даже ми е в излишък. Аз лично си падам по доста по-големи мъже от мен /като ръст/. И никога не е изглеждало смешно отстрани. Да не говорим колко лесен и разнообразен е сексът :)
А за комплекси - може да си гигант 200см и да си 150см - стига да се харесваш и да имаш самочувствие - другото няма значение. Околните забелязват излъчването и увереността преди всичко друго.

40.   Искам само да кажа че всички припадат по Ким Кардашиан а тя е 159см. Пък и не мисля че някой я е вижвал да се оплаква от ръста си, даже напротив тя постоянно снима тялото и очевидно много се гордее с него.

41.   При всяка е различно, по важни е излъчването. Аз съм висок 194 см и харесвам високи момичета, имал съм две сериозни приятелки и двете бяха над 178 см.... Не харесвам ниски и не ме привличат никак.

42.   Аз съм момиче на 16 и съм висока 1. 69 и тежа 53 кг :) Нито съм ниска, нито прекалено висока, бих казала нормална съм. Не съм отбягвана от момчетата и като цяло мога да кажа че си харесвам тялото :)

43.   Мъж на 24.
Аз лично никак не харесвам жени под 160. Най-идеална височина за мен (а и за повечето мъже, които познавам) е от 165 до 170 см. Така хем не приличат на деца, хем не са и жирафи. :)

44.   Аз пък съм близо 3 метра, а момичето ми е 112 см. Супер двойка сме.

45.   Аз съм момиче, на 19 години и съм 1, 56-7
, 45 кг. Със тъмно кафява коса до малко над кръста, светли сини очи и оформено тяло. Не съм доволна от ръстта си, но като мина покрай някоя висока кака, някак ми се вдига самочувствието. Понякога ми е кофти, понякога се чувствам добре.. какво да ви кажа.. на моменти съм.. Приятелят ми беше 1, 78 някъде и изглеждахме перфектно. Но всичко опира до сърцето, защото той се влюби в мен от първият ден до сега и като цяло съм доволна от това, което съм. :)

47.   Високите ми допадат повече