Споделена история от Други

Проблем с компютри - самоизключване
Хора помогнете! Искам да попитам дали има някой като моите проблеми.
Имам компютър, който е на около 3 години, но проблема ми е следния.
От месец и половина започна да прави проблеми, както играя или дори и да гледам филм се изключва сам и си рестартва автоматично и така може до безкрайност. от какво може да е пускам всякакви програми да проверяват компютъра но без резултат. Моля за съвет.

Коментари

1.   Здравей,
моя компютър се изключваше сам, когато вентилаторите бяха за смяна, но не помня дали се рестартирваше или гаснеше направо. Отвори го и почисти, ако не си до сега правил/а това, можеш да ги смениш. Не е трудно дори сам/а да го направиш :)
Другото, което се сещам и ми се е случвало, е когато беше windowsa за преинсталация, ако не си правил/а това също би могъл/могла сам/а :)
Последния път когато имах такъв проблем ми изгоря хард дискът, надявам се да не се случва това при теб.
Дано да съм била полезна, колкото мога, не разбирам толкова също :)
Успех :)

2.   Преди време и моят компютър изключваше сам, оказа се 1е дъното му беше за смяна, смених го и сега няма никакъв проблем. Отиди най добре да го видят какво му има.

3.   При мен проблемът беше заради сдало багажа захранване. След смяната се оправи и след няколко месеца пак започна да изключва, но само когато играех игри или гледах клипчета от тубата или вбокса на цял екран. При филмите и сърфирането в нета всичко беше точно. После ъпдейтнах драйверите на видеото и се оправи за няколко месеца. От три дни пак изключва при гореспоменатите дейности. Пълна мистерия.

Но основната ми мисъл беше да дам захранването като възможна причина.

4.   На мен беше започнал по едно време, също както ти казваш, да се рестартира и ми намериха вирус.

5.   Скоро имах същият проблем. Вирус е. Антивирусните обаче няма да помогнат. Преинсталация на системата. Мини задължително през форматиране на харда! Играчка си е, но после компютъра е като нов! Ако не можеш сам - иди на сервиз - от 30 до 50 лв. струва. Правиш ли го сам, първо си вземи програма за вдигане на всички драйвери, за да си ги имаш на диск, защото след преинсталацията без драйвери компа едва деяни! Успех! ;)))
Вълчо

6.   И на мене ми става така както си играч LEAGUE OF LEGENDS или нещо друго и сташа така изклучва така и може к, олко си иска моля ви помогнете ми :) а и преди една седмица ми преинсталираха windows 7