Споделена история от Други

Моля за съвет от компаньонка или от информирани жени
В нашето семейство сме пет дъщери от трима различни бащи. Бяхме богати, живеехме охолно, но в един момента парите свършиха и майка ни ни заразя сами да се оправяме, за бащите да не говорим. Сега сме аз на 24г. и четирите ми сестри които са на различни възрасти но непълнолетни, най-малката ми сестричка е на 12г.
Парите не стигат изобщо, може да се каже че от време на време гладуваме, зимата като ни спрат тока е направо покъртително и особенно травматизиращо за по-малките ми сестри. Мисля да стана компаньнка временно, докато се оправи положенито при нас. Можете ли да ми дадете съвети дали да се обърна към някоя агенция в В., агенция в чужбина, или да си направя сайт и сама да си работя без посредници и неприятни типове около мен, заради които ще си рискувам живота, без да им пука за мен?
Благодаря за вниманието, и моля само за практични съвети в връзка с моето решение!
Който смята да ме обижда, първо да се погледне в огледалото и да си зададе въпроса с какво е допринесъл за обоществто ни!

Коментари

1.   Виж, няма да те съдя, но нека първо ти кажа някои истини, които трябва да са ти наясно още в самото начало, преди да се хвърлиш в студената вода.

Първо - няма временна компаньонка, веднъж проститутка - винаги проститутка. Бивша проститутка няма.
Мисля, че още майка ти ви е била лош пример в живота. Тя също е вярвала в това, че само чрез мъжете една жена може да живее добре. Когато една такава жена народи деца и остарее, животът престава да е весел и лесен, защото мъжете престават да се грижат за подобна, която не може да предложи нищо повече от тялото си.

Подобна е и съдбата на проститутките, освен ако самите те не се окажат доста хитри и не станат сводници. Една на десет действително успява, останалите завършват в канафката. Веднъж обаче в този бизнес, винаги в този бизнес.

Ти нямаш вина за ценностите си, но имаш вина, ако не започнеш да мислиш и разсъжадаваш. Вярно, имаш голяма отговорност - две сестри, но човек винаги може да намери решение.

Ако все пак не смяташ, че притежаваш способностите да се изхранваш и да изхранваш семейството си, препоръчвам ти поне да станеш любовница на някой „спонсор“. Има подобни типове в сайтовете за запознанство. Поне ще си само с един мъж, ще можеш да учиш, да упражняваш някаква легитимна професия и някой ден да скъсаш с този начин на живот. Гледай да не забременяваш! Не прави грешките на майка си!!!
Тези типове са дискретни, а и на 24 си за тях още младо парче. Ако си много, много красива можеш да хванеш и някой чичко-паричко . Такъв ще бъде щедър. Съветвам те обаче да хванеш и да се изучиш, когато имаш достатачно за храна.

За започване на класическата професия на проститутката си закъсняла най-малко с 5 годинки. Просто на твоята възраст проститутките вече са изхабени и минали през хиляди мъже и клиентите предпочитат по-младите. Не можеш да работиш без сводник, териториите са разпределени, ти не можеш да взимаш хляба на момичетата им, а и сводникът ще се грижи поне да не те намерят в убита в някоя горичка. Навън има всякакви болни мозъци. В никакъв случай не се съгласявай да ходиш в чужбина - там могат да те продадат и като се изхабиш да те заровят в някоя горичка все пак, а и кой ще се грижи за сестрите ти?

Можеш да се свържеш с някоя „агенция“, набираща „масажистки“, но пак ти казвам - това може да е и краят на живота такъв, какъвто го познаваш.
Можеш и да си сложиш обява в някои сайт за малки обяви, но бъди сигурна - все някой сводник ще те надуши и така няма да можеш да си избираш - някой ще се представи за „клиент“ и ще те смлати от бой и ще трябва да работиш за него след това.

Аз лично не бих се занимавала на твое място с такива работи, а бих си потърсила първо нормална работа. Но твой си е животът, в крайна сметка светът има нужда и от такива труженици.

2.   Защо проститутка? Да продаваш себе си за пари?
Намери си свястна работа, не тръгвай по такъв лош път!
Трябва да си много наивна и неосведомена, за да решиш да направиш подобна крачка. Виж, не се заблуждавай и си събери ума, докато е време. Цял живот ще те ползват като парцал, ще те унижават, ще правят животински секс с теб, ще ти хвърлят парите под носа, ще те обиждат, ще те правят на нищо, а ще дойде ден в който ще си мечтаеш да се задомиш, да си имаш дете, да помислиш за семейство, но знаейки, че си проститутка, никой мъж няма да те вземе насериозно, а ако го направи, ще ти натяква при всеки повод за бившата ти "кариера". Спести си това огорчение. Не си проваляй живота! А и никога не можеш да си застрахована при проституцията. Та, това е секс с непознат-може да е убиец, може да крадец, може да е педофил, може да е перверзно старче или някой току-що излязъл от лудницата. Опомни се! Дори да нямаш висше образование можеш да си намериш нормална работа.
Например в някой магазин, в кафене, в сладкарница, в някой бутик или закусвалня, в шивашки цех или като продавач-консултант в някой моден бутик и т. н.

Излез, разпитай, огледай как стоят нещата. Често търсят продвачки или сервитьорки. Ако не, попитай някоя позната, приятелка, леля, вуйна дали може да ти помогне с намирането на работа. Ако отново не се получи, потърси работа в чужбина, но не като проститутка! Ежегодно се провеждат бригади за селскостопанска работа в Англия, Швеция, Шотландия и др. Поинтересувай се и поискай пари от някого назаем, колкото да се запишеш. Вадят се добри пари, ако работиш добре. Ако желаеш да търсиш друга работа в чужбина-често търсят детегледачки, камериерки, чистачки, гладачки. Взимаш си английски речник стягаш си куфара и отиваш да си пробваш късмета. Дават страхотни пари. В интернет можеш да разгледаш обяви за работа в чужбина. Това искам да кажа, че винаги има вариант. Имаш голям избор, но проституцията е най-неподходящия. Опичай си акъла и мисли, за да не съжаляваш после цял живот! Това е като работата с мафиотите-забъркаш ли се веднъж, отърване няма.

4.   Тялото си е твои и ти решаваш какво да правиш с него. Аз лично се отнасям с уважение към проститутките и компаньонките. Това са жени, които изкарват парите си с честен труд - не лъжат, не крадат, не мамят - предлагат тялото си. Няма да те съдя. Коя съм аз, че да го правя?

Хрумна ми, че може да си пуснеш обява в сайтове за секс запознанства, в която да пишеш, че търсиш спонсорство. Но си знай цената. Бъди на висота. Не допускай да станеш парцал. Уреждай си срещи в заведения, ресторанти. Бъди елегантна - не изглеждай евтино. И винаги гледай да е натвой терен или в хотел - никога в кола или у "клиент". Дори може да си намериш 1-2 постоянни партньора, които да те подпомагат. Винаги с презерватив. Ти определял правилата. Прави го тънко и деликатно. Така ще си "работиш за себе си" в удобно време.

Намери си друга работа, а това нека е допълнително. В агенцията не се знае колко ще ти плащат и на какви типове ще попаднеш. А така сама си си господар на действията и избора. Бъди страстна и всеотдайна в леглото и ще те търсят отново. Успех и не слушай псевдоморалистите".

5.   Аз не мога да повярвам, номер 4. На това ли казвате честен труд? Да ви имам и ценностите...

Да бъде на висота? Че каква висота ви гони, бе? ! За да се занимава с това, тя си е чисто и просто един парцал и нищо повече. Единственото понятие срамна професия, важи именно за проститутската сфера. Не я заблуждавайте как ще си подбира клиентелата, ще си взима хилядарките и ще върви с гордо вдигната глава, това са пълни илюзии.

Авторке, решиш ли да се занимаваш с това, това че рискуваш живота си, ти е най-малкия проблем. Прави си сметката сама!
Потърси си нормална работа както са посочили по-горе, не си трови живота още повече!

Беатрис

6.   През теб ще минават всякакви типове-грозни, мръсни, стари, потни, всички до един с най-извратени помисли и намерения. Ще те чукат толкова здраво и животински, че с времето сливата ти ще заприлича на тунел за товарни автомобили. Ще ти се празнят в лицето, ще пикаят върху теб, ще те удрят, ще те чукат отзад силно до припадък, ще плюят в сливата ти и ще пъхат вътре всичко, което им попадне, ще ти посягат, ще те клатят докато не завършиш някой ден в някоя канафка. Пикантно ли ти изглежда?

7.   Толкова ли не можеш да работиш нещо друго, та се спря на това?
Или ти се чука здраво, или търсиш пари по "лесния път".

8.   Е какво да очакваме от нея с такъв пример в живота. Какво друго по - гениално може да измисли освен стане да проститутка извинете "компаньонка". Всички сме бедни и имаме много отговорности, но ако всички решим да ставаме магистралки какво ще стане? Има толкова почтенни неща които може да работи човек. Е вярно криза е, но пак ще се намери нещо.
До номер 4 какво имаш превид под
"псевдоморалистите" а? Так като те слушам имам чувсвото че имаш дългогодишна практика а? !
Просто няма думи какви образи ражда майка България просто уникални.
Съгласна съм с номер 1 и 2. Добре казано!

9.   ей някои знаели как се изхранват 4 човека, ама и не е само това, то са сметки, ами дрехи, те на училище не ходят ли?
Отиди в социални грижи и виж какво могат да направят, мисля че би трябвало да имате право на помощ
А и не вземаш ли детски, ако не оттиди и подай документи
за 4 деца по 35лв са 140лв ако не и повече и погледни тук
http://pomosti.oneinform.com/ppzsp.html#16