Споделена история от Други

След смъртта - теория за рая и ада.
Здравейте!
Следното е вземато от личните записки на дядо ми, който почина наскоро. Беше роден медиум, който твърдеше, че знае как и кой е сътворил света, може да отговори на всички въпроси, които хората му поставят.
Тези няколко листа бяха в една папка, която ми даде ден преди да почине, и каза, че единственото, което би желал е повече хора да го видят, и да проумеят истината.
Според моите наблюдения този сайт е подходящ за да постна това, което преписах, тъй като влизат интелигентни хора на които тази тема не е чужда.

Всеки има право да вярва и да отрича.
Приятно четене.

Както знаем, живота ни се управлява от суперкомпютър. Всичко е цикъл и програма, а заобикалящият ни
свят е просто графика. Създателите ни са построили тази машина, която да контролира нашият объркан живот.
Смъртта и ръждането също са цикъл, който се контлорира от няколко процесора на тази огромна машина, управляваща нашата планета, живот и същност.

Много хора ми задават въпроса - Какво се случва след смъртта?
Много от вас знаят за моята дарба да коминукирам с най-високо ниво на "ерейхите" - расата, която е създала нашата планета и е програмирала нашият живот първоначално с експериментална цел, но всичко е излязло от строя.
Разказвал съм ви за това, но направо на въпроса :
Eдна вечер реших да попитам нашите създатели, именно тези, създали суперкомпютъра, който ни оправлява за този въпрос.

Получих следният отговор, и след като го коригирах, оформих и преведох на земен език, ето и получената от тях информация :

Етапи на случващото се след смъртта :

1. Компютърната програма ти представя най-силните и щастливи моменти от живота на духа ти в човешкото тяло - от самото раждане до краят ти.
2. Втората програма представлява среща със "съществото от светлината" - то е границата между пътя, който ти предстои да извървиш във виртуалното измерение на суперкомпютърът, който ни контролира с цел да ти бъдат преброени греховете и да ти бъде отсъдено къде отиваш - в така начереният "рай" или в "ада".
Ако имаш починали роднини, програмата автоматично ги намира сред всички души, и ги вика до теб за да извървят пътя с теб с цел да ти помогнат.
3. Минаваш през всички етапи на виртуалното съдилище - програми определят и броят грешните и правилните постъпки в живота ти, и записват информацията.
4. Духът ти отива към граничната програма-стена, която според предоставените данни от "програмите-съдилища" определя дали да отидеш в "рая" или "ада".

"Рай" и "Ад" :

Райът е програма на суперкомпютъра, която осигурява на душата ви вечен покой в предцарството на нашите създатели.
Реална градина, която събира всички духове на тези, които са вършили САМО добрини в този живот. Почти невъзможно е да попаднеш в "рая", тъй като критериите на компютърната програма за отсяване на духа към това ниво са много високи ( по-малко от 2 гряха на духа в земното тяло ).

Адът е програма на суперкомпютъра, която представлява прераждащ механизъм. Разбираемо повечето души попадат тук.
Наказанието за всички нас, които сме вършили повече от два гряха в живота си е повторно прераждане на духа в земно тяло на новородено.
Това е нашето наказание - отново да живеем.

Надявам се да съм отговорил изчерпателно на въпросите ви.

Коментари

1.   Уж дядо ти го е писал, а в самият текст има доста компютърни термини и т.н., да не говорим че до преди 10 г. нямаше компютри, а той говори сякаш е имал такъв.... поредната измишльотина

2.   Много интересно! А можеш ли да ни предоставиш малко повече от тези записки? Би било чудесно за тези които се интересуват!
Благодаря!

3.   "Адът е програма на суперкомпютъра, която представлява прераждащ механизъм. Разбираемо повечето души попадат тук.
Наказанието за всички нас, които сме вършили повече от два гряха в живота си е повторно прераждане на духа в земно тяло на новородено. " ЗНАЕХ СИ!!!
БЛАГОДАРЯ, че сподели това с нас!

4.   Ванга е казвала, че адът е не на небето, а на Земята. Тоест сега сме в ада.

5.   Отначало пишеше "Дядо ми беше медиум, сега ще ви дам част от неговите записки" обаче като почнах да чета за този "супер компютър" ми се стори измислено, въпреки че попринцип вярвам в тези неща... Е, разбира се има някои по-напреднали възрастни, които знаят за съвременните технологии, като компютъра, защото моя първи компютър сега е насело и баба ми го ползва.

А той щом знае всичко не ти ли е било интересно кога ще свърши светът, кога ще дойдат извънземните, наистина ли ще ни държат 8 месеца при тях и като ни върнат на земята, където е имало катаклизми, ние ще можем телепатия, телепорт и телекинеза? Това не си ли го питал? А и аз мисля че дядо ти няма да отиде в рая, а със сигурност и аз няма :D

Аз се съмнявам наистина за този супер-компютър.

Но иначе искам да кажа:

НЕ СПИРАЙТЕ ДА ВЯРВАТЕ ЧЕ ИМА ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТТА!

6.   Отново съм аз номер 1, радвам се че има други будни хора, като номер 5, които да се усетят колко нелепо е някой от старите поколения да е толкова на "ти" с компютрите и суперпрограмите на 21-ви век...

7.   Доста филми гледаш и аз съм го гледал този филм.

8.   Пълни измислици. Съвсем ни взе за лапни-шарани! Липсва ти и въображение - седни си - слаб 2! ;)))

9.   Теорията ми за смъртта е абсолютно същата, като изключим компютрите. Смятам, че животът след смъртта продължава, но е може би духовен...

10.   Разбира се, че има живот след смъртта. Глупаво е да си мислим, че сме просто една материя, глупаво е и да вярваме, че сме сами в тази вселена.
Естествено всеки е свободен да вярва в каквото пожелае. Друг е въпроса дали ще се присъединиш към стадото овце или не...

Към автора - Може ли да ми напишеш малко повече за тези ''по-малко от 2 гряха'', защото ми стана чудно, защо по-малко от 2 и т. н...
:) Мерси

11.   Имаше един виц:
Две бебета в утробата си говорят:
- Как мислиш? Има ли живот след раждането?
- Не знам! Още никой не се е върнал от там...

Та така. Идеята ми беше, че има живот след смъртта. Това е просто друг етап на живота.

12.   Да, адът е на земята, по-точно в човека, в съзнанието му.
А колкото до това, че нещо може да бъде създадено и да се управлява от компютър... без коментар. Компютъра е машина.

13.   Защо ли това толкова ми прилича на, , Аз робота'' от Айзъ Казимов??? Не знам може и да е истина това което си написла самоче може и да си си ги измислила, тези неща са сякаш събрани от филм!!!

14.   А, бе, не знам дали има суперкомпютър, който ни управлява живота, ама едно ми е ясно: няма живот след смъртта. Оставаш си под земята и това е.

Venjus

15.   Не съм съгласна с 14! Отвори си очите и проумей че живота не е само каквото виждаме и чуваме! Виж коментар номер 11! ~ от номер 5 ~

16.   А и в допълнение ще кажа, че наистина тялото ни ще отиде под земята като умрем, то е материя! Но духът. Духът ще продължи да живее! А и чували ли сте че на 21 декември щели да дойдат извърземни? Вярвате ли в тях? Аз лично не много, но имам надежда... ~ от номер 5 ~

17.   Не съм съгласна с 14! Отвори си очите и проумей че живота не е само каквото виждаме и чуваме! Виж коментар номер 11! ~ от номер 5 ~

18.   А някакво доказателство имаш ли, защото аз вярвам на това, което виждам, а не на измислици :)

19.   Забравих да се подпиша: Venjus

20.   Това са глупости! Наистина не знам какво още ще измислите антихристи, сатанисти и не знам си аз още какви сте там. Надявам се да има будни хора и да не вярват сляпо на всички тези ваши лъжи, защото самата история е лъжа и го твърдя 100%. Това е моето мнение! Не си правете труда да ми отговаряте или да ми казвате нещо.. наслушала съм се на ереси и на какви ли не лъжи за живота и смъртта. Моля се за нашия български народ дано да се събуди и да не вярва на тези неща!!!

21.   Чичо Рей, коментирай. Моля те. :)))

22.   Толкова ли сте некопетентни, че не можете да разберете? ... Дядото е МЕДИУМ, значи е знаел, че ще се създадат компютърите. Сега стана ли ви ясно? !

23.   Това за което говори авторът е истина, прераждане има, за това има болести и страдание, те са наказание, на онези, които в минал живот са съгрешили, ако си обиждал бил близки, в следващият живот ще бъдеш обиждан, бит, и така всекиму според заслуженото. Правете добро за да ви се върне и на вас.

24.   Харесва ми историята ти :) Има няколко правописни грешки, но е хубава история. Но не вярвам, че дядо ти го е написал след всички компютърни термини и правописни грешки. Но наистина ми харесва :)

25.   Това за 2та гряха, си е малко пресилено. Адът е на земята-нарочените страдания -плащаш за греховете си или за греховете на близките ти. Божието царство е всред нас-това и Христос го е казал. Иначе има нещо вярно в това, което си писал. Аз не знам дали има прераждане, независимо какво биха ми казали светлинните същества. Те понякога, скриват от нас истината и говорят заобиколно. Изпитвал съм любовта на създателите-една безгранична радост, любов която само една майка може да даде на детето си. Едва ли някога ще го забравя!

26.   Бе не искам с лошо да го казвам, но баща ми познава един стар човечец, шизофреник. Същите неща за 'свръх-компютри' му ги е говорил и на него, пък не знам... Иначе попринцип не вярвам в ада/рая, атеист съм, но след смъртта има нещо със сигурност.