Споделена история от Други

Много трудно се справям с преодоляването на тази загуба
Всеки от нас е загубил или ще загуби някога някого от най -близките си хора. Аз съм в такова положение и много трудно се справям с преодоляването на тази загуба.
Пишете, моля ви, вярвате ли в живота отвъд или просто ни се иска да мислим, че има отвъдно и, че душите се прераждат! В стремежа си да намалим болката наистина се вкопчваме в нещо, което да ни утеши.
Благодаря ви!

Коментари

1.   По скоро второто. Вкопчваме се в една измислица никой засега не се е върнал от там, след като е поседял там няколко годинки за да ни каже. Тези спомени на изпадналите в кома по скоро са внушения който подсъзнанието скалъпва за да не е пълно нищо времето на комата.

2.   Здравей! Първо, съжалявам за загубата ти :( Напълно нормално е да си тъжна, да ти е мъчно и така нататък. Но с времето ще го преодолееш ( или поне няма да мислиш толкова за това). А относно живота отвъд, моето е просто теория- вярвам, че когато близък за теб човек си отиде, под някаква форма той, ще е винаги с теб и ще те подкрепя. Има хиляди истории на хора, които са усещали добронамереното присъствие на починали близки. Не искам да те плаша, просто бъди спокойна, не мисля, че след смъртта всичко свършва. Все пак всеки човек има душа, и мисля, че когато настъпи смъртта, тя е само физическа... , а душата и енергията на човека остава. А за прераждането- мисля, че и то съществува, чела съм най-различни истории доказателства за това. Горе главата и едно да знаеш- любимите ти хора, ще са до теб винаги, независимо къде са!!! :)))

3.   Знам кво ти е.....