Споделена история от Други

Обезкосмяване на задника
Работата е там, че не са ми приятни метросексуалните течения, но съм твърде космат, и като всеки мъж, на когото му пука, реших да се обезкосмя. Купих си от възможно най-евртините лепенки за кола маска и се заех с тази нелека задача. Започнах от най деликатното и трудно достъпно място - задника. Сгънах лепенката на две, така че да има смолица и от двете страни, пъхнах и стиснах бузки. След като одлепих, ми се изясниха представите какво значи родилни болки, ала по- лошото дойде след това. По лепенката не беше нямаше нищо, а лепилото беше останало вътре в нещо, което трудно би се нарекло "дупе". Ако някои хора имат сходен проблем, а предполагам те са много, искам да ги посаветвам, че нищо не помага за отстраняване на лепилото от задните части. Трябва само търпение. Научен факт е, че човешката пот е най-сигурния разтворител на лепило. Нека оставим природата да действа.

Коментари

1.   Абре братле що си го причиняваш? :D:D:D

2.   Ужас - и сега имаш лепило там вътре в задника?

3.   СЪВЕТ: това което е останало по ануса се маха само с КОЛА МАСКА, демек трябва да отидеш на същата процедура, освен ако не искаш да си така седмица-две!

4.   Момиче съм имах подобен проблем само че аз си купих лентички за под мишниците. Хубаво де аз тогава бях сама вкъщи и реших до опитам, ест знаех че ще боли много. Вадя аз едната лентичка от пакетчето, бяха с мед залепвам я и след по малко от минутка исках да видя какво се е получило и дърпам аз, то освен че боли а и не мога да го махна аз и толкова сили имам ди.

Викам колкото мога ама нямаше ефект викам си ся ква ще прая вие оставете базика ама и стоях с лентичката докато ни си обадих на моя приятелка, че тя ми помогно не беше добър ефекта като се махна тази гадна лентичка остана там мазната течност, която е с мед. Тогава и да видите 2,3 дена ми лепне не смея да изляза на вън че и седеше грозно. А за това което ти си пробвал не знам, да беше експериментирал първо на ръката да видиш какво е.

5.   Човече пробвай с епилатор:)

6.   Абе човек не си добре, всеки мъж трябва да си има малко косамчета не като упърлено пиле да боде !

7.   Aхаххаахах...не съм се смял така от дни. Може да се направи невероятна комедия от твоята трагедия :D

8.   Хаха :D Аз съм момче и се чудя и аз какво да правя там отзад :D... Не че нещо нали но пък не смея да ги пипам... те растът до даден момент после спират... Бръсначката не я препоръчвам за "отзад" Не съм пробвал но просто като видя какъв е ефекта отпред и колко груби стават при "Шланга" :D... направо не ми се смисли какво ще стане... Dont worry Be happy! Ако космите са меки и нежни тогава ги махни с крем... ще е най-добре, но е некомфортно и незнам за колко време... Аз до сега не съм си бръснал краката на 18 съм и не мога да кажа че не са много дълги, но пък не ми се иска да пристъпвам с самобръсначката защото ще станат като игли... как да ги запазя толкоз меки... Мисля с крем да ги махна... какво ще кажете???

9.   Ако искаш да е до голо най-добре е с крем депилатолар. Обаче тези кремове НЕ са подходящи за интимните зони, могат да предизвикат сърбеж и парене и не е приятно! Но ти все пак си момче и дори да имаш малко къси косъмчета не е грозно, бих те посъветвала да си купиш машинка за подстригване за цялото тяло и с нея. Така ще запазиш мъжкото в себе си /не твърдя, че обезкосмените мъже са по-малко мъже от другите! /, а космите няма да станат твърди!

10.   Чудех се, че ако взема боя за коса и изрося всички косми по краката и тялото те едва ли ще се виждат. Но незнам дали боята не е вредна при допир с тялото.

11.   Каквото остане от кола-маската се маха с напоен памучен тампон с олио.

12.   Абе, човек, що се занимаваш с кола маска там?

Виж, аз не харесвам космати мъже, затова, ще ти кажа едно голямо БРАВО, че се епилираш.
Космите са гадно нещо.
Вярно, че сте мъже, но представата за космат мъж ме отвращава яко.
Какво мислите за косматите жени?
Именно!
Искате ни меки и гладки - признайте си!

Аз използвам кола маска, лентичка, за лице, на лицето си, а останалото - самобръсначка.
Крема депилатоар мирише лошо, а понякога не върши нищо, а за еполатор - не ти го препоръчвам там!
Много боли, когато си скубеш краката, а за там - не съм ползвала, но сигурно ще е адска болка.

Пробвай с крем, както ти казват, а аз си отстранявам лепенката с тоалетен сапун, или гел за измиване на лице.
Ако ползваш лепенка или каквото и да е не забравяй да се намажеш с крем, тоалетно мляко или там каквото искаш, защото излизат пъпчици, които са гадни.

Успех в намерението.

Ж. 22 г.

13.   Момиче и съм и искам да си махна космите долу и дупето с кола. Обаче ме е срам да отида на козметик да се разчекна там. Имам чувството, че от силната болката там, ще се напикая, или по лошо. Разбрах, че с тези лентички нищо не става. И да става аз не мога да се оправя с тях. Какво да направя плс?

14.   До номер 13: напротив и с кола на лентички става, но не с всяка на таky или дева дори и вийт (тези с черешата са супер) стават просто трябва да залепиш лентичката в посока на разтежа на косъма и после на обратно се отлепва рязко но трябва да ти е опъната кожицата и се махат(един съвет: старай се като дърпаш при дърпането ръката ти да минава по кожата ти, а не да дърпаш нагоре - дано добре обясних това) .

Освен това на дупето не боли поне при мене. Първият път боли навскъде после се свиква. Аз вече 1г. ползвам и си правя сама като първият път беше при козметичка но нямаше това дето си мислиш ти и от 1г. насам си правя сама навсякъде и няма проблеми. Най -добре е след цикъл тогава най-не боли.

15.   Ми неее! Първият вариант е слагаш отново лепенката, хубаво я натриваш, за да се затопли и после изчакваш да стане по-студена и ту пак ще се залепи! Втори вариант-БЕБЕШКО ОЛИО ;)

16.   Абе човека казва, че иска да ги махне, а не да останат някакви си "мъжки косъмчета". Често срещан проблем е да си като (буквално) мечок... препоръчвам по - качествена бръснарска машинка с възможно най - малък номер.

17.   подстригвам се с машинка. целите крака и дупето. лесно, бързо и удобно!
за около дупката обаче не върши достатъчно добра работа :) за това със самобръсначката (с 5 ножчета) става перфектно