Споделена история от Други

Що за магия?
Здравейте, мъж на 28 съм, от София.
Не вярвам в магии и неща от сорта, но нещо много странно ми се случи тази сутрин:)
Приготвях си чантата за работа, същата я нося от около 2 месеца, като забелязах на дъното и странно топче, 1см. в диаметър. Взех го, оказа се, че е найлонче, от цигари евентуално, в него завити няколко разноцветни малки камъчета, като самото топче беше прогорено със запалка, за да не се разтваря. Аз го разтворих и го изхвърлих през терасата.
Цял ден ми е мн. интересно това, не знам колко съм го носил с мен, най много 2 месеца от колкото си нося чантата, и като върна лентата се сещам за 6-ма, които са имали достъп до чантата.... но не съм сигурен.
Вие какво мислите, и евентуално ако някой знае какво може да се направи с подобни опаковани камъчета, ще съм Ви благодарен:)

Коментари

1.   Щом не вярваш в магии това е добре.
Може би това един вид магия за любов. Помисли си за човек, който може да има връзка с това. Може да е някой, за който не подозираш....
Моята препоръка е друг път ако попаднеш на нещо такова го изхвърли в течаща река или в тоалетната без да го разтваряш.
Нали знаеш, че любопитството изяло на котката главата:)

2.   Някоя колежка се подмокря по теб. Най-добре открий коя е и действай!
Лошото е обаче, че се опитва да те спечели с нечестни и подмолни средства.

3.   Ха-ха, и аз не вярвам на магии. Мисля все пак, че е за любов, но ако намериш не камъчета, а някакви гнусотии не е много приятно.

4.   И аз не вярвам в магии, но ако им се поддадеш може наистина да те сполети нещо лошо.

5.   п. п сложи си една скрита камера в чантата :D поне да знаеш коя е :D

6.   От Автора
Ха:), благодаря Ви, щом е за любов съм спокоен, а толкова много се чудих кой ли ми мисли злото:)

7.   Подкрепям номер 4. И да допълня, че щом толкова много хора имат достъп до твоята чанта, най-голямата "магия", която ще се случи е да свият нещо от вътре.

8.   Това е сериозно ако наистина е магия Ако това е било магия не е трябвало да го бараш аз съм чела и чувала че ако видиш такова нещо и се съмняваш че е магия не трябва д аго бараш камоли да го хвърляш ако ти е направена магия вече неможе да се развали неискам да те плаша но е така ако магията се барне от жертвата няма разваляне

А ти как може да си толкова глупав че и да го хвърлеш отиди при баячка или гледачка и виш тя какво ще ти каже НО не и казваи че се съмняваш че имаш магия или че си намирал нещо даше иди при няколко гледачи

9.   Как така си спокоен щом било за любов?! Нещо не си информиран на тази тема. Каквато и да е магията тя е чуждо влияние върху теб. Независимо дали е за любов, за нещастие, за раздяла или дори и бяла магия да е (бяла магия е така наречената магия за щастие) тя пак е негативен хактор върху човека. Това е едно негативно влияние, което ти се натрапва от някой с някаква умисъл. Не знам дали това, което си видял е точно магия, може и да е нещо много по-незначително, но все пак нека ти кажа, че ако имаш съмнения за любовна магия изобщо недей да се успокояваш. Магията си е магия каквато и да е. Това е нарушаване на баланса в целия живот.