Споделена история от Други

Не вярвам на себе си, колко вярвам на Него
Не ме мислете за смахната. Днес за пореден път майка ми ме предаде. И моята приятелка от 10 г Винаги ме е спасявала вярата в Бог имам хиляди причини Ето едната. Бях в много тежко положение Един път ми звани М (дължах и пари)
М- какво стана с моите пари искам си ги сега.
и аз и казах че нямам сега друг път. А тя ми вика излес прев вас Ц щете чака, и ми затвори (Ц неина приятелкабеше диларка на всичко каквото се сетите Носеше и се слава че дрогира хората или по точно инжектира им наркотик и после ако си касметлия ще се сабудиш на гарата гол и пребит ако не и аз незнаех ) Аз излезнах пред нас и Ц беше там с колата качих се. И започнах ме да си говорим и както си говорихме със Ц чух че зат мен има две момчета и правеха нещо шумяха и когато се обърнах и ги видях приготвяха нещо незнам не видях какво е. И всички започнаха да се смеят и аз се сетих каква слава и се носи Аз казах на Ц да спре колата тя не го направи. Знаетели какво ми каза
-Знаеш какво следва аххаах
Аз отворих врата в движение и тя спря аз слязах и тя ми каза
М си иска парите сега чу ли
Нямах толкова пари
Пребрах се в къщи цялата треперях и започнах да се вайкам какво да правя и от нерви започнах да си подреждам стаята Както чистих прахта видях че някаква хартиика падна за земята и когато погледнах и разбрах пари( които мислех че са ми откраднали преди месец два) Разплаках се плаках на глас. Обадих се на М и върнах парите. Няма да забравя никога, това което ми се случи, дори сега усецам буца в гърлото си и ми текват сълзи.
Не ми пука да ли вярвате или не Аз вярвам Друго което се случи скоро. Харесвах един мой колега А имах чувства към него но не се получи, на мен ми стана мъчно но си останехме приятели. Мина малко времеи аз се хванах с момче което не харесвах пр Л и само го лъжех а той май се влюби. Обещах си че ще бъда чесна и ще му го кажа зада и А да е честен с мен Така и направих казах всичко на Л и мина ден два нищо няма следа от А и започнах да опреквам Бог че не е спарил обещанието си и на другия ден А ми писа а не беше го правил от месец два. Не ме интересува дали ми вярвате или не както казах аз вярвам. Вие си преценявайте не правете лошо замислете се какво правите което не е редно и го оправете и ще видите как доброто само ще доиде.

Коментари

1.   С голям зор прочетох всичко до край и честно казано нищо не разбрах като цяло и изобщо идеята на историята ти... Не че се заяждам, ама единственото, което разбрах беше че не ти пука дали ти вярваме... и до там. А тези пари за какво е трябвало да ги връщаш? Опитваш се да кажеш, че Бог ти ги е пуснал ли? Хм...
... Няма да е зле да си оправиш правописа надявам се реално да нямаш такива сериозни проблеми с грамотността.

2.   "започнах да опреквам Бог че не е спарил обещанието си"
Първо, Бог не е приятелче, което е забравило да ти купи кафе, че да го упрекваш.
Второ, наблегни на правописа и културата! Толкова неграмотен текст не бях чел от... около два часа, когато прочетох друга тума тук :)))

bile

3.   Не дей така, трябва да си вярваш.