Споделена история от Други

Хора като мен не бива да се раждат
Само ви моля да не ме съдите и упреквате, защото моето тегло хич не е леко.
Смятам, че мъжът и жената не са създадени случайно на този свят, те са като положителният и отрицателния магнит, привличат се, а отрицателния с отрицателния, както положителния с положителния магнит се отблъскват.
Щом е така не разбирам защо е нужно на света да се рждат хора, които не могат да се плодят като например хомосексуалните, защо трябва да живея като няма да оставя мой ген след себе си?
На 23 съм и съм родена в женско тяло, татко ми е казвал, че като малка, когато мама ме е обличала аз съм плакала и съм казвала не искам рокличка, искам панталон, от малка някои мои връстници са ме наричали мъжка дона и още от малка съжалявах, че съм се родила жена.
Не искам да раждам, и то категорично заради болката от раждането, на 23 съм и съм още девствена, не че няма с кого да го направя, но момчетата не ме вълнуват, а и също ме е страх от болката при разкъсването на ципата вероятно ако бях хетеро нямаше да е така.
Влюбвала съм се в много момичета, те ме карат да треперям от глава до пети, когато ги зърна даже в момента съм влюбена в едно момиче повече от година и полвина, с мисълта за нея ставам, с мисълта за нея лягам, мисля за нея всяка секунда, всяка минута мога постоянно да я целувам, без да се спра, а за мъж не съм мислила въобще поне от 10 години.
Ако бях мъж с този мозък, в който съм в момента щях да имам активен полов живот с момичетата и след време щях да създам семейство с мой ген, женско тяло с мъжки мозък, и мъжко тяло с женски мозък е наказзание, гавра на природата с нас от опит го казвам.
Може би си плащам минали грехове, може би плащам чужди грехове, не знам не вярвам в операциите ''смяна на пола'', не вярвам, че след нещо подобно от мен въобще ще става човек.

Коментари

1.   Я стига глупости - пълно е с такива жени като теб, но вместо да мрънкат и да се самосъжаляват, те заемат отговорни постове - в държавата, в армията, във фирмите. Канцлерката Меркел е подобен човек. Е, зависи дали при теб и поведенческият център е мъжки - т. е. дали се държиш и чувстваш като мъж, но по принцип жените като теб са много успяли.
Пълно е иначе в интернет с бисексуални и хомосексуални жени, потърси си приятелка. Колкото до късането на химена - не боли. Всяка менструация боли много повече. Можеш да си го отстраниш и от гинеколог, но по принцип и една краставица стига, така да се каже.
От болката от раждането се страхуваме и хетеросексуалните жени. Доказателство е бумът на цезаровото сечение, но действително - защо сама се ограничаваш. Живеем в 21 век и дори не е необходимо днес една жена да ражда - има хиляди други начини човек да се докаже и реализира.
Много драматизираш и се правиш на интересна. Да си хомосексуален човек не е нищо необикновенно и осъдително. Ти си човек като всички други и не чакай другите да те приемат, преди ти самата да го приемеш. Пълно е с жени навън, които поради една или друга причина не искат да бъдат повече с мъже или са като теб хомосексуални. Ползвай мрежата и ще си намериш спътница в живота. Концентрирай се върху реализацията си в работа и учене и се стегни!

2.   Самият факт, че се замисляш за това как няма да имаш семейство и че не харесваш рокли, доказва, че мислиш като жена. Така, че не виждам от какво се оплакваш. Определено не си с мъжки мозък. А и смисъла на живота не е само размножаването. Васил Левски имал ли е деца? Не, нали. Обаче е останал в историята като най - великия българин и е направил много повече от някой хора, които имат деца.
*Д*

3.   Не си мисли такива неща! Природата не те е създала напразно. Има хора с много по-тежки съдби. Знам колко ти е трудно и на теб, няма как да не ти е трудно след като си стигнала до подобни изводи относно съществуването си, но не си единствена на Света, има много други като теб. Дори да си с хетеросексуална ориентация живота ти пак може да бъде изпълнен с трудности и неволи, но не може човек да се отказва от живота си толкова лесно. За всичко е необходима борба. Нормално е да има хора, които не те толерират и не разбират напълно твоята сексуална насоченост. Все пак трябва да признаем, че стандартното съжителство е между мъж и жена, така е било векове наред и все още продължава да е така. Не можем да загърбим този факт, нямаме право. Но никой не заслужава да живее с мисълта, че не е трябвало да се ражда, това е твърде жестоко. В крайна сметка никой не може да те промени. Ти си такава каквато си. Бъди себе си! Знам, че в твоето положевие това е изключително трудно, но може би твоята житейска мисия в живота е такава. Понякога човек трябва да се радва и на не чак толкова приятните неща от живота, защото приятни или не те са си част от нашия живот. Приеми се такава каквато си и не страдай повече. Бори се, бъди силна! Повярвай ми, имало е за какво да се раждаш, ако е нямало изобщо нямаше да си се родила.

4.   здравей,
не разбирам какъв е проблема..
за операциите - и аз съм на същото мнение..
щом харесваш жените - КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА???

Намери си момиче и БЪДИ щастлива такава каквто БОГ те е създал - не се измъчвай.. защо си такава... защо точно ти и т. н. явно има защо, но ти няма как да разереш колкот и да се питаш :)

УСпех!

5.   Много умен коментар 1. Малко е остричък, но пък казва истини. Вместо и аз да се изказвам, прочети го пак. Канех се да ти кажа същото.

6.   Здрасти ти си транссексуална и аз във подобно положение, бих те разбрал и изслушал търси други хора като тебе.

7.   Oт Авторката:
Лелеле, не мога да повярвам, като чета коментарите, радвам се и ми е приятно, че има толкова добри и зрели хора.

НОМЕР 3, благодаря ти за съветите по думите ти, усещам, че в живота може би си много добър и леснораним човек би ми било приятно да се запознаем, да общуваме, но май няма начин това да стане.

8.   От всичко, което си казала, си права само за едно нещо - че операцията не може ти смени сексуалността от хомо на хетеро.

9.   Всичко е заради миналите ти прераждания, впечатления които остават в самаскарната решетка около сърцето. Когато ги разградиш няма да си нито мъж нито жена...

11.   Аз съм от предишните теми номер 6 това пак е писано от тебе авторе на смяна пола или вечен затвор.