Споделена история от Други

Жалкия живот
Всичко започва напълно типично за всеки. Проблеми без решения. Несподелено щастие. Неразбрана любов и така нататък. Всичко беше нормално според повечето стандарти около 2008. Тогава много неща се сгромолясаха. Паднаха ми като гръм от ясно небе всички неща, които не трябваше да се случват. Бях арогантен, отвратителен според жените може би чаровен, но и жените бяха едни.... Не че искам да обидя някого, но когато имаш много предполагам се сещате какви жени се въртят около теб. Бях свикнал да харча пари на ляво и на дясно. Интересното беше, че повечето пари заминаваха за хората около мен. Опитвах се да впечетля хората около мен. Може би отначало се получаваше. Всичко изглеждаше прекрасно и розово докато в един момент изведнъж пари няма... Приятелите изведнъж намаляха и напълно изчезнаха... Представете си да живеете в 5 звезден хотел и да се преместите да живеете в една стая с баща си например. Не се заблуждавайте. Не се родих богат. Минах през немотията и всякакви лайна докато стигна до това което бях. Нямах нищо. Имах всичко и сега пак нямам нищо. Нека ви кажа няколко думи за себе си.
Роден съм във Варна. Стигнах до 11 клас и не завърших 12 защото не ми се ходише. Не бях тъп нито мързелив. Просто мислех за пари от рано, което по-късно се превърна в мое проклятие. След като зарязах училище се ориентирах към компютрите като всеки един пубер. Разбира се имах някой друга дарба която ме направи това което съм. 2 Години след като зарязах училището изградих маркетингова мрежа на стойност 800 000 лева която успешно продадох на НЕТ ****.... Представете си за 21 годишен човек как изведнъж 800 000 лева променят живота му. Всичко беше прекрасно, но и гадно. Загубих приятели, спечелих подмазвачи. И така ден след ден харчих и харчих и харчих докато дойде един момент в който разбрах, че имам вече не 800 000 ами 700 000. Разбира се казах си какво пък имам още 700 000!!! И така след 3 месеца не знам как и не знам какво аджеба стана, но в банковата ми сметка останаха 8000 лева... Върнах се на ръба само че повече от колкото си мислех. Заради сумата която имах си взех апартамент на изплащане който изплащах по 2000 лева на месец. Купих хостинг компания за която издръжката струваше близо 12000 лева на месец а възвращаемоста беше 5000... И така след 6 месеца се оказах на пътя с един куп задължения. И така един ден вече когато нищо не ми остана реших да седна и да пиша. Това беше историята защо аз съм в този сайт и защо пиша всичко това. По рано държа да подчертая, че се отървах от рак на белите дробове. Може би на някой хора вече им е познато кой съм, но ще помоля да не се раздават линкове към историята ми свързана с рака. Това е нещо което отдавна забравих и не искам да си спомням. И така...

Озовах се в Созопол. Там мой близък приятел, когото познавам от дете стана управител но доста известен хотел. Реших, че отсядането ми там може малко да ми вдъхне живот. В интерес на истината единственото което ми вдъхна Созопол беше алкохол и музика... Взе че стана 4:00 АМ така че ще приключа за тази вечер(сутрин) и ще продължа вероятно утре. Все пак ако повечето хора искат да прочетат какъв беше живота ми по-рано е лесно. Трябва да отворите гугъл и да напишете "Жалкия живот на една отрепка". Беше написано преди 3-4 години, но стария сайт за споделяне беше закрит и написаното беше преместено в този. Утре ще продължа историята си...

Продължението ще намерите под името Жалкия живот 2

Коментари

1.   Пиши, пиши и си мечтай някой ден наистина да имаш кинти :Д По-соро се надяваш да абогатееш от книгата си, която естествено е пълна измислица.

2.   Виж, пич, доста зле скалъпена история - ако наистина имаш акъл на 21 да направиш почти милион, едва ли ще пръснеш така лесно парите, при това за 3 месеца!!! Даже апартамент не си си купил, предполагам и кола нямаш, за какво ги изхарчи тогава? За семки и бонбонки?
Един съвет от мен - няма лошо да си измисляш, но поне влизай в разумни граници. Някак идеята, че неусетно парите ти са станали от 800 000 до 8000 звучи смешно. И кога успя да я направиш тая мрежа, та да я продадеш за милион? То ако така ставаше...