Споделена история от Други

Предложеия за филми
Очаквам предложения за някакви филми, които знаете. Нещо романтично, комедия. драма или нещо подобно, филм според вас който трябва задължително да се гледа. Изгледала съм много филми от тоя род и сега се чудя вече какво да гледам. Пък и по този начин даваме предложения и на другите за филми. Моите фаворите сред филмите са Титаник, 3 метра над небето, Незабравимата, Тетрадката. Очаквам да споделите и вашите мнения. ;))

Коментари

1.   Веднага се сещам за "Беднякът милионер"- ако не си го гледала, препоръчвам ти го.

Харесвам филмите, които си цитирала, и затова си мисля, че и този ще ти хареса.

2.   Не му е тук мястото.... Има хора с проблеми. Прекалявате!

3.   Номер 2 не разбирам на кое точно не му е тук мястото. Не мисля, че пречим на някого като говорим за филми.

4.   The Pursuit Of Happyness, Flash Of Genius, The Green Mile, The Shawshank Redemption, Hachico, Fight Club, Spread и още много са в личния ми списък на "задължителни за гледане" :)
Надявам се някой да ви допадне.

*Syndrome

5.   "Последен подарък"е филм, който задължително трябва да се гледа...

6.   Сибирският бръснар :)

7.   "Desert Flower" :))

8.   Forrest Gump, What's Eating Gilbert Grape, The Butterfly Effect, American History X, Sweet Home Alabama

9.   №5, предложи още филми, благодаря!

Моите са "Да срещнеш Джо Блек", "Истина ли е? "

Някой знае ли подобни?

10.   Драми - The Invisible, The Man from Earth
Драми/комедия - 17 again

11.   Филмите които са ми фаворити- "Гепи", "Две димящи дула"-Гай Ричи. "Като рокерите", "Завръщането на Поли" "Хем сърби, хем боли" А, без да искам щях да пропусна-естествено "Черна котка, бял котарак" Не само ги гледай, но и и ги имай.
Ели