Споделена история от Други

Какво искам за Коледа? :)
Ами добре. Реших да направя една малко по приятна и развлекателна тема. :) Понеже наближава Коледа ( знам, че има време но.. ) и през този идващ месец Декември един от най-задаваните въпроси за повечето хора (главно деца и тийнейджъри) е "какво искам за Коледа" или "какво ще получа". И всички започват да размишляват и обмислят. Аз както обикновенно през годината имам доста желания и точно дойде ли Декември вече нищо не искам. :Д Случва ли се и на вас? Предполагам да. Затова реших да направя тази тема за да споделим какви са желанията ни за Коледа. Като подаръци, придобивки но не само. Какво желаете да ви се случи, за какво мечтаете. Все пак не само материялното е важно в този живот. Нали така! :) Нека обменим идеи и предложения за подаръци. Тъкмо ще помогнете и на мен, защото както вече споменах, за сега нямам никакви идеи :Д Ами в общи линии това е. Надявам се темата да ви хареса! :)

Коментари

1-50 от 57

1.   Искам любов

2.   Ами аз искам htc one S ако някой има нека сподели мнение

3.   Не мен много ми харесват тези големи цветни слушалки проблемът е, че не знам къде мога да ги намеря...

5.   Това, което искам е онова, което имах миналата година по това време. Не може да се купи, нито може да се замени :)
Също така пак ще си слушам Марая Кери - Аll I Want For Christmas Is You :D

*Syndrome

6.   Искам да зарадвам някого на Коледа!

7.   №3 има такива слушалки в Техномаркет. Попринцип цветните са на Canyon и вървят около 35-40 лева. Аз лично много ги харесвам ;)
от Авторката

8.   Какво искам за Коледа...

Може би, да върна времето назад.. , но това е невъзможно. Така че бих искала да направя хората около мен много щастливи, най-вече, малката си дъщеричка.

2012 година беше най-лошата за мен и семейството ми, свързана с огромна загуба. Желая и на себе си и на тях, всяка следваща година да е по-добра за нас, от тази. Искам мама и татко пак да се усмихват, искам мъжът ми да е здрав и щастлив, искам най-доброто за всички ни!

Холи

9.   аз не искам вещ, а човек за Коледа... точно един определен човек :)

10.   искам най-накрая да съм красива, искам ог грозното, дебело патенце да се превърна в красив лебед. искам да съм слаба, искам да съм щастлива, да се науча да се обичам. искам приятелят ми да живее по-близо до мен, да не се виждаме веднъж месечно и през ваканциите. просто искам щастие

12.   И аз искам любов, ама все не идва. :(:(:(:(:(:(

13.   Аз пък искам него, отново....

14.   Номер 6 мн ми хареса поста ти :):)

15.   Искам да направя три годишния си син щастлив, съпругът си горд, че имат мен :)

16.   Пожелавам на Холи всичко най-хубаво в живота, за Коледа и през новата година!
Поздравявам я за дъщеричката й и нека през 2013 всичко да е на 6 - точно както тя го желае, включително и да върне времето назад... понеже Съзнанието умее да променя дори миналото...

Ray

17.   Вижте, аз съм на 11 и от много време знам за този сайт. той е сайт за мнение, толерантност, отзивчивост и споделяне на проблеми. тази тема ме заинтригува, защото вече знам, че дядо Коледа не съществува и се чудя какво искам. Просто знам, че трябва да знам, но тази Коледа ми се въртят в главата, пък и всичко което искам... Не знам какво искам.

На теб ти препоръчвам, ако си жена:
Ти си жена-нежен пол царица на света-помисли си мъж и дете без жена не могат. Ако нямаш финансови проблеми отиди на спа. А ако някой друг да ти подари се чудиш- помисли си, от какво имаш самата ти нужда, ако не помага отиди в някой магазин с човека, който ще ти подарява и си харесай нещо!
На теб ти препоръчвам, ако си мъж:
Ти си силния пол- ако сам ще си купуваш нещо нека то да е фитнес. Ще почувстваш силен, пък и те освобождава от стрес. Пък ако друг ще ти подарява съветвам те за някой дезодорант или си харесай нещо-това е отговора мини покрай всички щандове и разгледай- ако не тук ще е там!
На теб ти препоръчвам, ако си дете:
ти си дете-надеждата на целия свят, ти си част от ново-модерно поколение, ти си златото на всеки един родител- и за теб важи същото просто ти трябва да го искаш, помисли си отиди-разгледай и си избери- не е нужно да мислиш!!
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
Хохохо!

Писано от: Калинка-работливка -Ще помогна!

18.   Искам да се събера с приятели, да се веселя до припадък, после да се прибера на сутринта, да се пъхна в леглото и да си слушам любимата певица!!!

19.   Искам фотоапарат, но е много скъп. Събирам пари, защото ми е неудобно да искам толкова пари от родителите ми. Надявам се да го получа ^^ Весела Коледа на всички, дано всички желания ви се сбъднат :)

20.   КАРТОФИ! Искам картофи!

21.   А аз искам да съм щастлива! Искам да напълнея или поне тялото ми да се оформи. На 12 съм, а съм 35 кг и изглеждам ужасно. Всички ми викат че това било хубаво - но не и за мен! ;(

23.   Нищо не искам...
Факта, че за Нова Година ще се запозная с руския президент - Владимир Путин и че ще сме у генералското семейство ми е напълно достатъчен като подарък.

За мен толкова. Иначе, както вече съм казвала, единственото, което искам да ми се случи е преди да заминем за Русия и Италия е да зарадвам някого. Било то с подарък или нещо друго. Брат ми има две много хубави идеи за тази работа. Първата е да съберем двамата пари и да купим повече подаръци за децата от домовете (макар мама и тате да дават всяка година почти), а другата е да осиновим някое животинче от приюта. Имаме две кучета и една или две котки, но все пак - доброто си е добро.
Разбира се, няма да сторя каквото и да е за да очаквам след това да ми се върне. Просото нещо ме кара отвътре да направя добро на някой. Мисля, че това е хубаво.
За какво мечтая? Реално погледнато аз си имам всичко. Задоволена съм материално с пари, дрехи, телефони и т. н както и духовно, както се казва с любов. Нямаме проблеми в семейството, разбираме се и така... Какво повече мога да искам за мен. Доволна съм от живота си.

Но имам една мечта. Родителите ми да имат малко повече свободно време, защото честно казано почти не се виждаме с тях. Тате все е зает, почива си или остава за по-дълго във компанията, мама закъснява често, проверява тестове или помага на тате за нещо, тъй като е на ти с езиците. Не казвам, че ни отбягват или, че грам не ни обръщат внимание, просто не заради мен, за да ми угаждат, а заради тях го искам, защото и те се преуморяват. Но да не се оплаквам все пак има хора, който няма какво да ядат, те не знам какво трябва да кажат, ако аз тръгна да се оплаквам.

Весели празници на всички!!!
До колкото прочетох всеки иска нещо, всеки има някаква мечта. Е, нормално си е това. Дано се сбъднат мечтите на всички ви, стига те да са за добро. Все пак всеки заслужава да бъде щастлив!!!!

Падналото ангелче :*

24.   Аз също Искам любов !

jorj

25.   ? за тази Коледа, желанието ми е да има повече хора като Рей!

Благодаря ти, Рей! Бъди винаги здрав и щастлив!

Холи

26.   единственото което искам е семейството ми да е здраво и щастливо! когато някой те попита какво искаш отначало ти идват куп неща на ум и то все вещи. никой не се сеща за най-важните неща като здравето, щастието, любовта и приятелството!
желая на всички прекрасна коледа! аа и още нещо... сега си казвате сигурно -е все пак трябва да има нещо което да желае! - така е ;) искам да получа видео камера или нов лаптоп. но няма да то искам от мама и тате а ще си събера пари сама. все пак съм на 14 мога да се справя.

~Cutie Pie?

27.   Преди четох коментар, че падналото ангелче не изпуска тема, в която може да се похвали колко е добре материално. Май е вярно, а? Много е грозно, миличка, така да се фръцкаш... при положение, че ти не си направила нищо, с което да заслужиш парите си. Когато си спечелиш собствени пари-тогава се хвали. И тогава ще бъде грозно, но и донякъде оправдано. Ето този съвет е моя коледен подарък за теб. Бъди здрава и весела Коледа на всички:*

INNOCENCE

29.   Не е материално :)

30.   Попринцип не знам какво искам. По-скоро майка ми и баща ми ще ми дадът нещо,но дори да е нещо малко ще се радвам. Като цяло не ми е толкова зор за подаръците от колкото да си изкарам добре и най-вече се надявам да ми сбъдне едно желание :)
момиче на 14 години.

31.   Мечтая си за полу- професионален фотоапарат, но изобщо не мрънкам, защото майка ми и баща ми не са много на зелено с парите. Другото, което искам е тениска на Dark Angel, мешка на Venom или книгата "Мизъри" на Стивън Кинг, или някаква книга, но и дори и да не ги получа не е кой знае каква загуба за мен, не съм умряла за тях :D.
Весели празници на всички!

Black Sabbath
Момиче на 15 години.

32.   Пожелaвaм зa мен, близките ми и любими, пожелaвaм и нa вaс- усмивки, смях и сълзи от щaстие!
Мечти, нa мястото нa всякa изпълненa, поне още еднa!
Трудните дa постигaме, невъзможните поне дa опитвaме!
И пожелaвaм, никой и нищо дa не ни отнемa товa!

34.   И аз не знам какво искам за Коледа..Каквото искам всяка година - да живея добре и да се върне празничния дух..някак сиво ми е по празниците вече.Не знам защо.Може би реалността ми го прави такова :)

*Syndrome

35.   Номер 27,

Аз си мисля, че Падналото ангелче е просто интернет трол, който се опитва да лови риби като нас, хвалейки се с измислени неща. "Не храни троловете".

По темата:

Здраве, щастие, късмет и любов =)

37.   Паднало ангелче, мислиш ли че някой ще ти повярва. Ами не мислиш, че ще го дадат по новините и той ще изнася слово.

38.   Омг какво слово №37 руския генерал ли ще ме лъже на мен. В нета може да си пишат каквото си искат. На мен ми казаха, че той не обичал да казва какво ще прави. Зависи на кого де. Словото да не го изнася цял ден случайно. Живота му не е само политика. И той е човек и да не мислиш, че ще тръгне да ти се занимава с медии и слова.

Дано ми одобрите коментара благодаря!!!!

Падналото ангелче :*

39.   А, да сега писах на кака ми от Русия в скайп. Тя отново го потвърди това. Каза ми, че Путин ще произнесе реч за руската армия на 31 декември, след обяд, после ще се прибере у тях и ще дойде у генерала вечерта чак. Най-късно на първи януари, щял да идва, защото имал подаръци за близнаците на кака и батко (Алексей и Кети). Вчера той и руския генерал са били на някаква командировка. Тогава пак го е питал и той му е казал: "Да бе няма проблем ще се запознаем с децата, щом искат, само се надявам да ме разбират на руски, щото аз български не знам" нали на руски му го е казал. И така генерала няма как да ни лъже, освен ако не стане някакво объркване, но той бил точен човек. Даже питах кака за словото, което щял да произнася, тя ми каза, че било кратко. Траело някъде около час, час и нещо най-много и то той ще говори за малко, просто като президент ще остане до края, а за новините - можело да се излъчва, но само в Русия, все пак не е сигурно за другите страни.

№37 искам да те питам нещо. Точно и ясно.
Какъв ти е проблема? :ДД
Не наистина бе човек какво ти е? ;д
Не съм сторила нищо на никой, че да злорадствате така. Аз съм още дете, просто дете. И знам, че наранявам като само запаратствам с това колко възможности имам. Честно казано е досадно, за жалост малко закъсня кака ми за да ми го каже (тя не ми е сестра, а братовчедка). Гадно е, наистина. За един заможен човек е неприлично да се държи по такъв детски начин като мен. Все едно тате е тръгнал да го разгласява това колко пари има. Първо не е чак толкова важно, а и едва ли на някой го засяга къде ще съм и с кого ще се запознавам. Все пак Путин е човек всеки може да се запознае с него.
Аз съм много лекомислена знаеш ли защо? Защото като пиша така наранявам другите, който не могат да си позволят това. Аз съм много тъпа... Дори брат ми не се хвали толкова. Какво ми става. Заслужавам един пердах сега дето така говоря. Моята голяма уста, вечно ще ми носи неприятности.
Дължа извинения на такива като теб и на модераторите, че само ги занимавах с моите простотии. Надявам се да се поправя. Тя кака от Русия ми го каза: "Просто не е прилично и не е приятно да се говорят такива работи. Ти си имаш и парите и къщите не е нужно някой да го знае. Казвам ти го за хубаво. Опитай се да не се хвалиш и ще видиш как и другите ще те уважават, тогава вече ще можеш да парадираш, че не си като другите богаташчета, до тогава няма как. Не може да казваш, че нещо е грешно, а в същото време и ти да го вършиш. Все едно Да казвам чалгата е гадна музика не я слушайте, а пък стаята ми да е препълнена с плакати на Азис. Е, няма как. "
Разбирам я не съм малоумна все пак. Надявам се и ти ме разбираш. Всъщност не знам защо го правя. Започвам например да пиша някакъв коментар без целта да се хваля и изведнъж просто се сещам за подобна наша ситуации и така без да искам става, но все пак е неприлично. Не така са ме възпитавали родителите ми, повярвай ми. Майка ми е толкова скромна, че никой не знае какво има и какво няма. То така е по-добре. И ето, пак говоря много, цели романи изреждам.

Нека направим така.... за да не дразня вече никой, а за да може и аз да не се нервя излишно ще е най-добре следното нещо. Да кажем пиша коментар, ако той наистина е полезен и помага ми го одобрявайте, а ако не е и се хваля го търкайте.

А да и ще помоля номер 27 да каже какво точно го дразни в моя коментар за да се коригирам - сещаш се.

№35 без обиди, ако може.

И се извинявам за глупостта си още милиони пъти :).
Знам, че е хубаво човек да има самочувствие, ама чак пък толкова... без коментар.

Нали знаете: Всички правим грешки, за това на всеки молив има гумичка. Може и да не пиша тука вече, ще видим, ама ако ще пиша ще е рядко и няма да говоря за нас повече нито дума, освен ако някой не ме пита, това ще е изключение.

Падналото ангелче :*

40.   Искам да съм щастлива :)
Ее.. и може би родителите ми да са щастливи. Да си намеря истински приятели и наистина добро момче което да ме приема такава каквато съм.
А от материалното... искам да ми купят една определена книга ;дд Не искам нов телефон и такива глупости като останалите..

41.   За Коледа искам Виктор.

42.   Уважаеми, модератори вече се чудя защо все още одобрявате коментарите на паднало ангелче?

Модератор: Коментарите се одобряват не по симпатия. Не одобряваме коментари, съдържащи вулгарни и нецензурни изрази и такива, които целят да обидят останалите пишещи. Не одобряваме хейтъри и коментари, които подтикват към насилие и дискриминация.

43.   №42 Не ме мисли за малоумна вече не пиша с колко разполагам, защото не е важно.
Ти май ми дължиш отговор на въпроса какъв ти е проблема с мен?
Честно казано аз нямам проблем с теб, макар че ме обиждаш. Оптимистичен човек съм просто. Аз се старая, ако ме опознаеш ще видиш, че не съм такава за каквато ме мислиш. Това може и Йоана да го потвърди. И аз не се съмнявам, че ако те опозная ще придобия друга представа за теб.
Не искам да имам проблеми с никой. Не съм ти сторила нищо за да злорадстваш след всеки мой коментар като свекърва.
Ти беше писала, че Путин ще изнася реч. Е, обясних ти вече, че това става за минути и дори да е на северния полюс пак може да я изнесе. Само, че генерала не давал да се снима у тях и не знам как ще стане.
Така де. Щастлива съм. Наближават любимите ми празници все пак. Дори и с човек от нета не искам да имам зли помисли. За това, ако обичаш се опитай да вникнеш по навътре в това, което пиша, може би ще разбереш думите ми. И спри да злобееш така. Защото дори не се познаваме.
Колкото до коментарите, до сега не са ми търкали. Гледам да съм добра към всички, но много мразя предразсъдъците. Аз осъзнах, че не е добре да се хвалиш, но ти май не можеш, а и не искаш да ме разбереш. По някога трябва да изживееш нещо за да го проумееш.
Предполагам не си на повече от 14-15 годишна, защото човек, който е над 20 ще ме разбере отлично. Казах го вече, не се мисля за различна, защото съм дете. Виновна ли съм, че съм се родила в семейство да бизнесмен? Ми не съм. Не си мисля, че и ти си по-различна. И знам, че пак няма да ми обърнеш внимание, защото вече си си създала ГРЕШНА представа за мен.
Както и да е...

Още веднъж весели празници. В следващата година аз ще очаквам само хубави неща, бъдете позитивни и вие. Докато сте оптимисти чашите ви ще са наполовина пълни, а не наполовина празни. ;)
Това е от мен. Край!!!! Няма да пиша повече в никакви сайтове, защото не ми се занимава. Баща ми беше прав, е друг път ще го слушам. Дано сте доволни, но на хората устата никога не се затваря най-вече на тези, който не те познават грам.

Падналото ангелче :*

45.   Искам вашите красиви, добри и хубави мечти да се сбъднат!
За себе си искам само едно - да се върне здравето ми!
Тилия

46.   Искам в България да започне дълъг период на благоденствие, така че много българи от чужбина да се върнат и да желаят да живеят тук и всички българи в България да се чувстват на мястото си бидейки щастливи и задружни.

48.   Мисля, че на всички потребители ни писна от "Падналото ангелче"!!!

49.   Искам най вече здраве за семейството си, пък ако някой ми опрости дълговете за парното ще е истинско щастие.

50.   Падналото ангелче :*, от много време искам да се обърна към теб и към Йоана за това нещо. Предполагам, че ще ми изтрият коментара, но реших да пробвам пак.
Казваш, че си добра. Щом казваш, че е така, значи най- вероятно е така. Относно това с Руския президент- изпитваш вълнение и си го споделила в сайта. Нормално е да изпитваш вълнение от такова нещо.
Засягам темата най- вече от любопитство. Предполагам дори, че е глупаво, но просто искам да си изясня някой неща.
До колкото разбирам ти и Йоана сте приятелки. И съм склонна да го мисля, защото и двете твърдите, че има "метЪли" във вашето училище, които са и "сатанисти", защото слушат метъл.
Разбрах още, че твоето семейство и семейството на Йоана сте набожни, при което е нормално да сте против сатанистите. Кой нормален човек не против тях? И аз съм против тях, макар, че слушам метъл.
Просто е глупаво, разбираш ли? Глупаво е да определяш човек по музиката, която слуша. Това не е от значение.
Все едно аз да кажа, че абсолютно всички заможни хора, са едни разлигавени перковци и да посоча теб и твоето семейство. Няма да ти стане приятно, нали? Особено когато твърдиш, че семейството ти, макар и заможно, е точно обратното на това. Как аз слушам метъл и познавам толкова много метъли и нито един сатанист?
Преди време в една тема Йоана беше написала, че в метъла няма балади, с което беше сбъркала много. В метъла има прекрасни балади. Метъла не е само дране /крещене/.
Ако все още влизаш в сайта, бих искала да се свържа с теб по някакъв начин, ако е възможно, за да обсъдим някой неща. Не само за метъла. Просто не е удачно да обсъждам това нещо тук в сайта. За това моля да не ми се трие коментара.

Black Sabbath
Момиче на 15 години.

51.   Хахаха, този път Падналото ангелче отрепа коня с правата лопата. Посмали малко! То все е било измишльотини, ама това с Путин направо изби рибата. Още не мога да спра да се смея.

Паднало ангелче, аз пък ще ти кажа, че няма да можеш да се видиш с Путин, защото ей сега ще му звънна един телефон, точно на нова година да дойде у нас да пием по една ракия и ще му кажа да отмени срещата с теб и ангажиментите около речта. Той е мой човек и няма да посмее да ми откаже.

Даже ще го викна, заедно с всички президенти на Г-7, а Мадона и Лейди Гага ще ни пеят на ушенце. Даже и на Джако ще му кажа да спре да се прави на умрял, а да дойде и той да ми пее на ушенце заедно с Елвис, Боб Марли и Тупак.

А Мишел Обама искам през цялото време да ми прави масаж на краката, а останалите президентши да правят салати, да наливат ракия, да сервират, да ми правят вятър като на султан и т. н.

И понеже знам, че ще започнеш да философстваш колко си измислям и всъщност колко съм беден за разлика от Ваше превъзходителство, най-учтиво те каня и теб у нас, та в крайна сметка да успееш да се видиш с другаря Путин, даже лично ще те запозная и с остналите президенти.

52.   Недейте така с Падналото ангелче, за мен това е много тъжно и уязвимо момиче, което търси изява в анонимен сайт. Да и на мен са досадни писанията й, но съм сигурна, че си измисля всичко, защото живота й изобщо не е розов. Никой, имайки безкрайни възможности за забавление или доказване не би писал тук, още повече след почти всеки пост. Буди повече съжаление, отколкото завист. Та нека си пише момичето, може да е накакъв вид терапия. Ако не беше изключителната надменност и абсолютната носъобразителност щях да й съчувствам даже повче.

На всички други Весели Празници, за мен е важно да съм с близките си и да са ми живи и здрави. Подаръци не искам.

Mell

55.   И сега ми кажете, че не одобрявате коментари по симпатия! Какво лошо има в моя коментар?

57.   И аз не знам какво искам за Коледа.

58.   Искам да съм на твое място не се птитеснявай,въпреки че азза това тегло изглеждам доста добре.

Но сега на темата искам да ви помоля да дадете предложения за моя коледен подарък.
И 21 ако със моя коментар съм те обидила сори

Бибит0о0о

59.   О да искам да кажа на падналото ангелче че и аз съм съгласна s Mell.Но въпреки всичко и аз ти съчуствам.

И искам да ви кажа нещо на всички(даже и да ми изтрият коментара по не ще пробвам):
Тази тема е за какво искаме за коледа не за вашите хваленета и спорове!!!!!!!
Не го пиша за да ви обидя .а за да ви светна какво правите.

Пожелавам на всички хора да имате вЕсЕлА КолЕдА И ЧесТиТа НоВа ГоДиНа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Бибит0о0о

61.   Искам само да сме здрави.. А на сестра ми- дано най-накрая си има бебенце, че милата много иска, а няма и няма...

62.   Искам да работя!

1-50 от 57