Споделена история от Други

Сън или...
Иакам да ви разкажа за нещо което ми се случи беше на яве но не го осъзнавах случвало ми се е 2-3 пъти във живота след като си легна и всичките пъки ми се е случвало докато съм бил болен не смъртно но не съм бил в добро състояние става вапрос за това, събуждам се от съм във стаята си късно е събуден сум от огромна тревога която ме томози виждам че имам огромен проблем които трябва да реша проблем от сорта на затворен съм на място но съм затворен на място като дъша или поне така го усещам и осъзнавам проблема но и осъзнавам че решение няма и че ще съм затворен във безкраиността със този проблем или по-скоро със проблемите които имам и тези проблеми.

В този момент във които осъзнах че не мога сам да реше проблема ме обзема такова претиснение и тъга каквато никога не ме е обземала през живота ми тъи като във този момент не се чувствам човек по скоро дух знам че ако не реша проблема въпроса остава във вечността и така след голямата депресия която ме наляга започвам да се осъзнавам че все още съм на земята и дори във собствената си стая и товя не е реално което ми е е случило и се чудя как никога или за 2 ри 3 ти път ми се случва и съм наистиа замислен обикновенно не мигвам 1-2 часа тъи като все още ми е трудно да повярванм че не е реалност никога друг път не ми се е случвало нещо подобно няма писхически отклкнения, или някаква друга форма на психическо разтроиство незнам това някакъв знак или какво е точно моля на някои ако му се е случвало или знае нещо да даде коментар наи интересното е че след случилото се на сутринта винаги се сабуждам напълно здрав без никакъв спомен от болестта добре че не боледувам често защото не искам да осещам никога повече такива тревоги.

Коментари

1.   Проблема, който имаш, е заседнал в подсъзнанието ти и те тревожи. Също така това е знак, че трябва да решиш здравословния си проблем. Споменаваш, че си бил болен. Не знам доколко е сериозно, но трябва да му обърнеш внимание. Така мисля...