Споделена история от Други

Неделен ден
Днес ни посъветваха, представете си от телевизора, да ходим в планината. Послушах ги и отидох на спирката. Добре, че имах билет и отгоре на всичко го продупчих, защото след 3 спирки се качи контрола. Човекът пред мен бързо продупчи билет, а контролата беше много разочарована, защото не успя да го хване преди да извърши това действие. Но контрольорката го порица няколко пъти. Едра кръглолика и руса мома от Драгалевци пък се развика за някакви технически проблеми свързани с перфораторите. Когато и се усмихнах, тя и на мен ми се ядоса и ми каза да не се хиля, а и аз да се разкрещя. Какво си мълча, аааа. И така подишах малко чист въздух и като се връщах пак си перфорирах билет в рейса. Един обикновен неделен ден. А сега готвя леща.
Поздрави и не гледайте телевизия, а ходете повече.

Коментари

1.   Значи не ти направи впечатление хубавата българска природа, а недоволството на гражданите в рейса. Натрупа нужните ти отрицателни енергии и сега можеш ще си хапнеш варива, за да изпускаш "отрицателни" газове. Накрая пожелаваш и на нас същото удоволствие.
Благодарим.

2.   Блазе ти, вие софиянци се чудите какво да правите. Аз се скапах от работа на село.

4.   Аз сега ям кифла и не гледам телевизия, защото кифлите ще ми станат много. :Д

5.   Благодаря ти.

7.   И аз е обичам.

8.   Ти си страхотен човек :)

9.   Хубавата българска природа си я знаем и и се наслаждаваме. Не това ми беше целта като писах за неделния ден. Исках да покажа че може да се пише за нещо съвсем обикновено, нещо което ежедневно ни се случва. Натъртих на билетите, защото понякога нямам възможност и билет да си купя. Иначе 842d23729f, браво, грамотен си, хареса ми коментара ти, умееш да пишеш.
А искаш ли да ти напиша защо се качих до манастира / в църква не стъпвам но... /?

10.   Типичен неделен ден на един софЯнец. Хаха какви сте ми калоритки. И за къв уй би път до планината, за да се развикаш на контрольорката? Да може после да се похвлиш в анонимен форум, колко си моралнна и послушна? Поне как беше лещата хаха. Чесно да ти кажа, като беше в планината, що не хвана баира без да се връщаш хаха?
Голяма работа сте вие у софия. Представи си, ние хората от провинцията, няма да послушаме нито съветът от телевизията, нито твоя да ходим повече, щото ние си ходим и без тва. За нас тва си делничен ден. Добре, че мойта неделя не е като твойта, сигурно ще се самоубия хаха.

11.   Ей №10, защо ти не разкажеш нещо за твоя труден живот в провинцията. И откъде знаеш аз от къде съм. Или просто си едно злобно човече. Чудя се защо някаква обикновена случка може да предизвика раздразнение.
Разкажи нещо- как минава деня ти, нещо съвсем обикновено, имаш ли куче, котка, овца любима... 'къв ти е проблема. Или той е, че искаш да отидеш да дишаш мръсния градски въздух, а "колоритче", а не "калоритче".
Може би си искало да кажеш калорифер.

'ай приятно 'одене и глей да не се спънеш някъде
Автора