Споделена история от Други

Mайкъл Джeксън - не мисля, че има хора, които да не признават неговото творчество
R.I.P. Има само един феномен в музиката и това е Michael Jackson. Неговата смърт по някакъв начин стана лична трагедия за всеки един човек! Аз не мисля, че има хора, които да не признават неговото творчество. За мен (и за още милиони хора по света) той беше и ще си остане най-големия, най-добрия, "краля на попа"! Песни като "Give in to me", "You are not alone", "They Dont Care About Us" и още много се слушат и ще продължават да се слушат винаги! :( :( :(

Коментари

1.   Поклон !!! Отиде си една легенда, един творец, една звезда ...

2.   Сега вече наистина е легенда. Еми изживял си го е поне неговото в разкож и богатство.

3.   Майкъл, ти беше велик!Почивай в мир! Поклон!

4.   Да, добър беше...Легенда..Нали сте чували, докато са живи хората не ги оценяват..След смъртта им се запомнят..RIP Michael

5.   Не е ли много жалко такива наистина гениални гласове да бъдат забравяни години наред? Сега изведнъж всички си спомниха за него.. Нещо подобно бе и с Фреди Мъркюри (и с "Куин") след смъртта му на 24/11/1991. А и с Елвис Пресли.. Феноменални гласове на много нещастни хора, оставили ясни отпечатъци в историята на музиката! Дано почиват в мир! It "...Don?t Matter If You?re
Black Or White.."

6.   Поклон пред паметта му!Отиде си един велик човек!Неговият глас беше феноменален и радваше почитателите си.Как сега когато почина всеки си спомни за него?Ако си спомняте така се получиха и нещата с Елвис Пресли и Фреди Мъркюри.Не е ли много жалко такива гласове да се забравят от хората.Докато някой е жив не се оценяваха хората.
Майкъл Джексън ще остави след себе си много ясни отпечатъци в историята на музиката.
ПОКЛОН!!!

7.   Да, Бог да го прости човека, приносът му е наистина уникален. Аз слушам неща като Блек Сабат и Джудас Прийст и неговото творчество ми звучи малко като детски песнички, но не мога да му отрека, че имаше голяма кариера и че беше явление. Жалко е, че той, Фреди, Елвис, Джон Ленън си отидоха и няма изгледи да се появят достойни наследници. Музиката прогресивно губи от качеството си и по-добре няма да става.
Почивай в мир, много хора по цял свят те обичаха! И много хора ще те помним и уважаваме!

8.   Да беше велик поклон пред паметта му.

9.   R.I.P. http://www.vbox7.com/play:7bbb4949 песен посветена на Майкъл Джексън

10.   Като него не е имало и няма да има!!! За няколкото дни от както тръгна новината за смъртта му се нагледах и наслушах на цинични коментари по повод неговата кончина и какво нас ни засягало..просто незнам такива хора как не оценяват приноса му към музиката, към шоубизнеса като цяло...при споменаването на самото му име не остава равнодушен никой!!! И кои сме ние за да съдим този или онзи за личния му живот, мен дори тези неща не биха ме накарали да го харесвам по малко.. Света загуби толкова много събрано в един човек!! Името и творчеството му няма да избледнеят никога!!! Почивай в мир, Джако!!!

11.   Истинските фенове никога не са го забравяли!!! Нямало е, няма и няма да има човек като Майкъл. Всеки човек е уникален, но той го доказа пред цял свят! Знаете ли, че повечето ми приятели плакаха като разбраха? За мен той е велик и ще се помни дълго време. Няма безсмъртни хора, но той ще остане такъв в сърцата на мнозина. R.I.P. 1958-2009 ;( ;( ;(

12.   Никога не съм била много голяма фенка на Джако, не че не го уважавах, или не смятах, че е най-добрия.

Сега след като почина ми е страшно тъжно, не спирам да слушам неговите песни, просто вътрешно усещам тази нужда. Осъзнах, че съм пропуснала нещо велико, нещо което никога вече няма да имам възможност да изживея-да присъствам на негов концерт. R.I.P. Mайкъл!

13.   Призовавам всеки който уважава творчеството на този феномен, да напише нещичко, просто в знак на признателност за това което той ни даде!

14.   Michael Jackson-You are not alone:
Още един ден си отива.
Все още съм напълно сам.
Как може да бъде това
ти не си тук с мен.
Никога не каза Сбогом.
Някой ще ми каже ли защо
трябваше да си отидеш
и да оставиш моят свят толкова студен.

**************************************
Ти не си сам.
Ние съм тук с теб.
Въпреки че сме далеч един от друг,
ти си винаги в сърцата ни.
Ти не си сам…
R.I.P.
ЛИПСВАШ НИ СТРАШНО МНОГО!

15.   Абсолютно прав си човече .. Джако е идол на всички музиканти по света и не само .. и ще продължава да бъде! Той е леганда!
Поклон!

16.   И аз апелирам хората, които уважаваха, уважават и ще продължават да уважават творчеството на Джако да напишат по нещичко за краля

17.   http://www.vbox7.com/play:0d06c9a2 НАЙ-ВЕЛИКИЯ!!!

18.   http://www.vbox7.com/play:3178508a - :)))
SFA

19.   Що за тъп пост?!! Абе ти от внимание ли се нуждаеш??За да оцениш Майкъл, трябва да притежаваш определени качества,явно нямаш такива.Гледай си "Планета" и дори не си позволявай да говориш за истинското изкуство.Благодаря!

20.   Обичам го много много и когато научих, че си е отишъл - мислех че светът ще свърши. Може би ме мислите за луда. Сигурно е странно да реагираш така за човек който не познаваш но.... Знам обаче, че той ще продължава да е с нас и да живее чрез своята прекрасна музика.
Обичам те татко.
почивай в мир.

22.   Обичам те, Майкъл!!