Споделена история от Други

Заслужава ли доверие Бойко Борисов?
Бойко Борисов и в момента е кмет на София. Нормално е заемащият този пост да има както одобрението, така и неодобрението на хората. По принцип няма угодия за всички. Но има принципни неща, които дават информация за това доколко успешен управник е дадена персона, доколко успява да организира хората, да сформира екип от компетентни хора и професионалисти и да изпълни стратегически набелязаните цели, КОИТО СА В ИНТЕРЕС НА ОБЩЕСТВОТО, оправдавайки доверието, което е получил от избирателите си.

Не живея в София, но си мисля, че Стефан Софиянски беше един чудесен професоналист и направи много за София. Оказа се, че повечето ми познати софиянци не само, че не го одобряват, но дори са много негативно настроени.

Идват избори. Логично е да се даде подкрепа на политическа партия, която има внушително присъствие и евентуално след изборите би могла да сформира кабинет. Ако допуснем, че една от хипотезите е Бойко Борисов-премиер/мин.председател/,възниква въпросчето СТАВА ЛИ? Ще се справи ли, има ли добър екип от професионалисти?
Ако отново трябва да участваме в експерименти - това ще ни доубие. Хората са поставени на ръба на оцеляването. Страшно става. Не сме наивни-винаги има риск.

Мисля си , че генералът се държи като генерал, но това не е достатъчно. Понякога твърда ръка е необходима, но не винаги само със сила може да се управлява....
Освен това се иска и морал, иска се консеснсус ,много точно определяне на приоритети и много други неща, които не са наша работа
Ние бихме искали да повярваме, че има потенциал, имаме управници, които ще ни помогнат да започнем да живеем в едни по-нормални условия...
ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ДА СЕ ДОВЕРИМ НА БОЙКО БОРИСОВ И ЕКИПА МУ?

За да си отговоря на този въпрос бих искала да попитам софиянци харесват ли си кмета и считат ли, че Бойко Борисов е успешен кмет?
Малко съм смутена от това, че където се появи Бойко - все има интрига и конфликт....

Коментари

1.   Аз не им вярвам, не вярвам на никой от тях... Не може свестен човек да е във властта, ако е свестен, няма да е там

2.   Да бе, не можело. Като не вярваш, не гласувай! То затова ДПС са в парламента... Заради такива мишки като теб! Бойко е пекан и аз лично ще гласувам за него!!!

3.   Номер 1
В какъв смисъл свестен човек няма да е във властта - няма да иска да е там, или няма да бъде допуснат.

4.   Номер 2, не обиждай хората, защото ще получиш същото

5.   Номер 3, първо той няма да иска да е там. Свестен политик, такова животно нема. Политиката е мърсотия, и хората които се занимават с нея, са алчни безскрупулни, долни бандити, спекуланти и мошеници.Ако по някакво чудо добрия, честен и умен човек който гледа за народа , а не само той да лапа, попадне по коридорите на властта, естествено че няма да може да вирее. Няма да го приемат хиените, защото не е като тях

6.   За какво изобщо говорим? Бойко Борисов е единственият, който може да оправи държавата от ония които караха балгарският народ да страда и да краде от него. Как може да твърдите, че не ставал за нея. Нима искате някакви алчни, безкруполни мошенници или по скоро,,политици" които искат да лапат и унищожават българското, които сме изградили дълги години...

Какво ще кажете за ,,госпожица Масларова", която обещава да заведе бедните пенсионери на почивка, а тя ,,да си пече голия задник на бахамите. Това ли е държава изобщо, политика пълна с спекуланти. Ами ДПС ли искаш да ни превземат, политиката е мърсотия....

За мен Бойко Борисов е единственият, честен и добър човек, който гледа за народа и не позволява да ни изземват по коридорите на власта.
НО ВСЕКИ В КРАЙНА СМЕТКА СИ ГЛАСУВА ПО СОБСТВЕН ИЗБОР, ЗА КОГОТО СИ ИСКА И ИМА ПРАВО ДА ИЗРАЗИ СВОЕТО МНЕНИЕ!!! ПО- ДОБРЕ Е ДА ГЛАСУВАШ, А НЕ НЯКАКВИ ,,ИЗЗЕННИЦИ" ДА НИ УПРАВЛЯВАТ И ДА СЕ ЗАБАРКВАТ В МРЪСНИ ДАЛАВЕРИ И Т.Н. НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ БЪЛГАРИЯ ДА СТИГНЕ ДО БЕЗДНАТА И КРАЯ!!!!!!

7.   Бойко е политическа проститутка, бивш охранител на Живков и Царя, общи фирми със СИК, играе заедно с ТИМ, София по-мръсна от всякога. Въпросният иска да построи завод за изгаряна на боклука, тази технология е от миналият век и няма да остане здрав човек в радиус от 200км. около София, ако стане това безумие.

Бойко е продукт на телевизиите, и на мен ми е интересен но като артист от някой мафиотски сериал, като знам какъв политик е, ми се изправя косата.
ЗЕЛЕНИТЕ, за тях ще гласувам. zelenite.bg
Александър - Варна

8.   Аз ще гласувам за ГЕРБ защото всички други вече ни краха и лъгаха,а да не говорим за мизериите който правеха.Колко пъти ни спираха парите от еврофондовете зашото скъпите ни управляващи си пълнеха джобовете с тях???Брахме срам пред цяла Европа и продължаваме да берем зарди тях.Само ГЕРБ.

9.   Ще гласувам за Бойко !!! Защото казват, че всички крадът. Защото той дори и да си е прибрал нещо в джоба пак е извадил от там, за да направи нещо за София ! Защото наистина прави ! А другите само лапат. И призовавам всички, имащи прави на глас - НЕ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ДОГАН !!! Докога ще ни управляват турци ?! Не българи ли сме или какво ??? Подкрепете България - гласувайте за българите !!! Евала г-н Борисов !

10.   Номер 6:

Да си чувал за цигарената фабрика на Бойко Борисов в Крайморие?
За явното заобикаляне на закона? За контрапанда? За продаден по един ТИР с цигари от фабриката на Бойко Борисов по морето всеки ден?
Не, нали?

Направи си изводите. Много сте зелени, много... В България няма нито един достоен политик (говорим за тези във върховете на властта) .НИТО ЕДИН!

Има само заблуден народ като тебе, на който като му хвърлят малко демагогска пропаганда ПРЕДИ избори (някога по време на мандат да си чул да ти се отчита партията, която си избрал) и Е ГОТОВ ДА ГЛАСУВА ЗА НОВИЯ ''СИЛЕН'' НА ДЕНЯ!
Елементарни сте...

11.   Аз като софиянка ще подкрепя Бойко Борисов, не виждам кого другиго просто. А като кмет, той направи доста за София.

12.   АТАКА!!!

13.   Аз като провинциалистка няма да го подкрепя.

14.   Аз не съм от София,но ако Борисов се е провалил някъде в качеството си на кмет -то това се дължи на факта , че цялата държавна машина(прермиер, президент, управляваща коалиция) е насочена срещу него. Никой не може предварително да каже да аз съм сигурен в БОЙКО БОРИСОВ, НО ПО-ДОБРЕ ДА ПОДКРЕПИШ НЕЩО В КОЕТО ТАИШ НАДЕЖДА ВМЕСТО ОНЕЗИ НА КОИТО ИМ СЪРБАХМЕ ВКИСНАТАТА ПОПАЕРА. И повече не на ДПС във власта

15.   ГЕРБ - Граждани за Европейско Развитие на България!
Само Бойко!

16.   Само атака !!!!!!!

17.   " За какво изобщо говорим? Бойко Борисов е единственият, който може да оправи държавата от ония които караха балгарският народ да страда и да краде от него. Как може да твърдите, че не ставал за нея. Нима искате някакви алчни, безкруполни мошенници или по скоро, , политици" които искат да лапат и унищожават българското, които сме изградили дълги години...
"
Толкова е добър, че чак заеми тегли...
Всички са едни и същи, нямат намерение да помогнат, а само да си оближат пръстите.
Предполагам Герб отново ще са лидери, макар това да е равносилно на ураган.
Правосъдието е толкова точно, прясно, справедливо... затова бизнесмените или т. н връзкарчета излизат срещу гаранция или макс 1 година затвор.
Държавата е държава, когато се управлява и развива, в този случай - това е парченца земя, която се продава на евтино.
Винаги предложенията на великият бат Бойко се приемат от другите, дори 16-те милиарда лева ;)
В момента си разпределят 16 млрд народна баница ;)

19.   Темата е преди 5 години. Мисля, че вече доста хора видяха кво направи това управление... нищо... но пак гласувате за същите. Не знам някои народи да са излизали от криза, ако те сами не са го пожелали. За сега няма лидери и достатъчно желаещи да се жертват за други, на които не им пука.

22.   Темата е отпреди 11 години. Е, аз от 2 500 километра видях за какво ставаше на въпрос, а семейството ми, вие и вашите семейства направо си го усетиха. Спряха ви от работа, но не ви бяха предоставени някакви помощи, а бяхте посъветвани да си продадете автомобилите, за да платите сметките си. Бяха ви предложени безлихвени кредити. На много хора, включително на майка ми и бяха спрени телефон/кабелна/интернет. При последния ни разговор ми каза "синко, имам 39 лева и някакви стотинки, не знам какво ще правя, маме... " Моята помощ закъсня с няколко дни, но ако не бях аз, какво щеше да прави? А хилядите такива хора, които нямат кой да им помогне?

Иначе, купиха ли изтребители на стойност 2. 2 милиарда лева - купиха. Отпуснаха ли от ЕС 812 милиона евро ( 1. 6 милиарда лева ) за "борба" с COVID-19 - отпуснаха. Усетихте ли някаква помощ - не усетихте. А масово осмивате ли протестиращите - осмивате.
Айде, да гласувате за Господаря Бойко Борисов и така. Живот и здраве, ще мина пак след 5 години.

ДС

24.   Бойко е новия Тошо.