Споделена история от Други

Травестити
На 60 години съм, жена. Обичам рок, метъл, не че ги слушам. И не знам защо харесвам много травестити. Не като някаква връзка, а просто са ми интересни. Сигурно защото има много весели филми за тях. Може да е някаква заблуда.
За съжаление не съм наясно кой е гей, хомо или не знам какъв. Познавах един фризьор, младо момче, с което беше страшно приятно да си говорим. У него нямаше злоба или склонност към клюкарстване, а съм чувала, че п.... , както ги наричат не са толкова приятни хора и могат да постъпват подло.
И защо питам се, не ни е интересно, а то и няма роли на жени, които се обличат като мъже. Просто не са интересни.
Усещам, че съм в заблуда, може би защото съм самотна.

Коментари

1.   Само като прочеох заглавието и ми се повдига, честно. Сигурна ли си, че слушаш рок и метъл, а не чалга, бе авторке? Щото там е пълно травестити... сигурна ли си, че и ти не си такава? Бляк.

2.   Нямало роли на жени да се обличат като мъже. Това доста интересно виждане, още повече, когато жените отдавна се правят на мъже, носят къси мъжки прически, тесни панталони, сака, ризи вратовръзки, дори и боксерки, служат в армията, участват във военни мисии, карат коли, джипове, камиони, командват. Всъщност жените отдавна мичтаят да са мъже, може би от времето на Ева, просто сега мъжете са толкова слаби, че вече дори не се опитват да пречат на жените, да не бъдат мъже. Иначе има толкова жени, които си правят операции, за да станат мъже, вероятно колкото и мъже да се правят на жени, така че заключението ти е абсурдно. Просто света е полудял и е все по извратен, щом като вече мъж може да се омъжи за мъж или жена да се ожени за жена, мъж да се оперира, за да стане жена и обратното.

3.   Номер 1 : Коментара ти е уникален!

Малко се пообърках от прочетеното, но не съм концентрирана... В днешния свят знаеш ли кой е мъж и кой е жена? ...

4.   Да, наистина името е гадно, но тези хора са ми интересни.
А вие пък сте хомофоби 1 и 2. И не, не слушам чалга, отвращавам се от нея.
А вие сигурно лигльовци, ако сте гледали Вип брадъра, сте харесали Орлин, а? Аз харесвам Фънки!
Авторката

5.   №2, света не е полудял. Той си е луд от древни времена. Даже и по този въпрос.

6.   хаха, че кой нормален гледа вип брадър?

7.   Радвам се, че не гледате вип брадър. Аз за пръв път се загледах и ми беше интересно от психологическа гледна.