Споделена история от Други

Май никога няма да мога да се оженя за нормална жена...
Пише било анонимно. Добре, да започваме.

Пилот съм в авиокомпания. Млад съм все още-малко под 30. Проблема ми е, че не знам какво да правя, когато съм на земята. Май няма да мога да се оженя никога за нормална жена. Нормалните искат мъжа им винаги да им е на разположение и да не остава да спи в хотели за по две нощи. И кой знае какви сценарий им се въртят в главите-секс със стюардесите и тн. Което са глупости в повечето случаи. Поне не е препоръчително.

От друга страна са курвите-за тях съм перфектната партия. Достатъчно пари оставя, не е вкъщи и му знаеш графика. Не знам. Вие какво мислите? Особено жените.

П.С. Не съм грозен, нямам никакви проблеми със секса, и тн. Не търсете там причината. Питам принципно. Благодаря!

Коментари

1.   Това с курвите не е добра идея. А нормална жена не си мисли, че няма да намериш. Ако така мислиш, наистина няма да намериш. Затова, мисли си, че ще намериш

2.   Че има свестни има, че са една на милион така е и затова ти е много трудна задачата. За съжаление в повечето случаи свестните попадат на говеда и си променят поведението. Моят съвет е да се взреш по- внимателно във вече създадени двойки на които им куца живота - сигурно някъде там е твоята.

3.   Сигурен ли си че 'вдигаш самолета'? :-)

4.   Сигурно има жена, която да те чака предано, но може би тя няма шанс да привлече вниманието ти: като външност, поведение и т.н.

Според мен много се вторачваш в проблема си. Той би съществувал и при всяка друга професия, дори несвързана с отсъствия от дома.

Не прави избора си под влияние на професията си, а какъв е човекът отсреща, а той такъв какъвто е, независимо каква професия ще практикуваш.

5.   Имаш чудесна професия, вярно, че е отговорна и доста ангажираща, но пък вероятно ти носи голямо удоволетворение. Убедена съм, че това не е причина да си сам. Т.е просто не си попаднал на подходящата жена все още. Според мен всичко си е до човека, независимо дали е мъж или жена. Желая ти успех! :)

6.   Не си се влюбил, смятам. А когато се случи, внимавай и преценявай /ако е възможно/. Има предани жени.

7.   Не се отчайвай че няма такива жени . А и си още млад,няма смисъл да се вкопчиш в първата срешната. Остави идеята за курвите- те не са за семейство, цял живот ще са си курви. Вземи пример мен- съпругът ми кара камион и много често го няма даже и седмица. Никога несъм рисувала сцени с него и други жени ,той си е мой съпруг и аз му вярвам- нестава без взаимно доверие. Никога не съм изневерявала и аз. Првим секс когато си е у дома и е отпочинал , в живота трябва да се работи а професиите на отделните хора са различни и различно работно време и в брака съпрузите трябва да се саобразяват с това.Успех. С поздрав една жена на 32г.

8.   Аз пък си мисля, че няма да си намеря нормален мъж. Май трябва да имамие малко повече оптимизъм. Има и нормални хора.

9.   Да има свестни жени които биха дали всичко да бъдат с теб независимо дали си пилот в авиокомпания.Това,че постоянно си ангажиран не означава,че ще си сам.Жената до теб трябва да разбере,че твоята работа ти доставя удоволствие,тя е и доста отговорна...

А колкото до т.н ,,курви" те стават само за секс и нищо повече.Те в крайна сметка си остават курви все пак.Такава жена не ти трябва поне аз така смятам,а ти каквото си решиш...

Ако аз ти бях жена никога нямаше да ти правя грозни сцени и такива подобни...Аз лично никога не бих изневерила,защото съм съвсем различен човек...
Убедена съм в едно само,че ти още не си попаднал на подходящата жена все още.Желая ти успех и дано съм успяла да помогна
Поздрави от момичето на 24 години

10.   Просто не си влюбен или не си срещнал точата жена. Тези въпроси нямат място при един човек, който обича и е обичан.

11.   И какво като си пилот, аз пък съм моряк...теб те няма по две нощи, мен пък по 6 месеца!

12.   Та ние не живеем в нормална държава, а ти търсиш нормална жена...

13.   Здравей, пилоте!
Ще те попитам само един въпрос: успяваш ли да разграничиш свестните от курвите? Ако да, то ти почти си намерил жената, остава да се запиташ какво искаш от тази жена - любов; семейство; приятелство - или всичко заедно, а после да разбереш тя какво иска от теб и какво може да ти даде - при съвпадение на очакванията ви - не се колебай, дори да не е първа красавица, нали искаш живот и на земята, иначе ще си летиш само в облаците,т.е.небето...Това е от мен, късмет,и... не карай на автопилот!!!
от Кулата

14.   Когато срещнеш подходящия човек тогава изобщо не мислиш, кой с каква професия е, тогава си е магия, и живееш със спомените дори. № 10 и № 11 са прави. Сега каквото и да се каже , ще са само думи. Нека ти дойде времето и тогава самата жена и ти ще решите.

15.   Хаа, поздрави колега. Явно и ти убиваш времето като мен тук.
Ралф

16.   Успех

17.   Намерили жената вече?

18.   От дясната ти ръка, по вярна няма. Няма вече свестни жени, комунизма ги превърна в биологични единици, работещи на кранове и в леярни. За парите, ще те прелапа някоя, бъди спокоен, те ще те намерят.