Споделена история от Други

Ахмед Доган в Умирай трудно (1-ва част)
Ужасяващо... ужасяващо е колко бездарни са всички, които участват в тази постановка, която наистина беше събрала доста зрители в НДК.

Режисьор: Ахмед Доган
Сценарист: Ахмед Доган
Главна мъжка роля : Ахмед Доган
Поддържаща главна мъжка роля: Октай Мехмедов
Поддържаща мъжка роля : Лютви Местан
В масовите сцени: Електорат на ДПС

Не знам, но за мен това е най-големия цирк сред всичката идиотщина.
Изобщо кой нормален човек ще повярва на това?
ВИЕ ВЯРВАТЕ ЛИ???

Коментари

2.   Ахмед доста очевидно се стресна от "нападението", което от своя страна беше изключително некадърно и смешно. Комедията достигна до кулминация с изказванията на Лютви Местан и намеците, че това било "поръчка" от "анти-ДПС настроени елементи". О да, сенчести субекти наистина биха наели някакъв мизерник и пълен некадърник, биха го въоръжили с ГАЗОВ пистолет и наистина би скочил ПОСРЕД БЯЛ ДЕН, пред десетина камери и десетина охранители да застрелва Доган от упор. Само дето дори не го застреля, нищо че имаше предостатъчно време да го стори.

? !!!? !? !? !? !
Не притежавам докторат по поръчкови убийства и нямам никакъв опит в сферата, но дори на мен ми се струва крайно малоумна тезата, че имало някакъв заговор срещу ДПС. Къде-къде по-вероятно и просто звучи обяснението, че или някакъв е изперкал, или че се прави елементарен опит за манипулация. Къде е истината, ще стане ясно когато разберем какво се е случило с Октай в последствие - дали ще го тикнат в затвора за опит за предумишлено убийство, или ще го пуснат на свобода тихомълком.

3.   Абсолютен фарс то да беше направено поне както трябва, ма те тия са толкова некадърни, че дори не могат свястно да направят една инсценировка. На тая простотия единствено ще се вържат промитите мозъци и неграмотните помаци по селата.

Reb

4.   Всичко гръмна с новината.... само пистолета не можа..
Според мен прекалено много вниамние се обърна на тоя цирк.
Нагласено е и от километри се вижда.

5.   Абе вие не се ли усещате, че всичко е нагласено за да има повече гласове тоя Ахмед Доган...?

6.   Не вярвате че някои би посегнал на любимеца ви Доган ли?

7.   Изобщо не трябва да съществува такава партия.
За Бога.. Левски, Ботев, Бенковски (да не изреждам всички) ще се обърнат в гроба, ако знаят каква партия имаме.
Ели.

9.   Пистолетът не само, че бил газов, но и бил БЕЗ пълнител, само с един патрон в цевта, който незнайно как успял да изпадне, въпреки засечката и го намерили на пода.
Ку-ку, за какви ни мислите - за малоумници? ! Помачорите по селата дето маат шалварите може и да се вържат.

11.   Най-лошото е че и чуждите медии гръмнаха и четейки коментарите на хората виждам че доста европейци са се вързали на тоя фалш...

12.   мадре мия, какво доживяхме, агата кристи ряпа да яде, това се играе само на бродуей, чета испанските коментари, чак ме досрамя имам чуството че коментират някоя африканска страна.

13.   Представяте ли си, ако някой реши наистина да извърши покушение върху него и се окаже успешно. Според мен, такъв човек, ще бъде новият български национален герой на 21 век и ще се обезсмърти в историята ни.

14.   Може и да е постановка може и да не е! Има хора които се жертват за да изразят това което мислят и чувстват. Едни го правят по-леко други по-хард. Извършителя е възможно да е искал да се покаже като герой в очите на определена група хора, като демонстративно гръмне Доган пред очите на всички. Обаче ако е нагласено-евала. България сега е показана пред света като държава където на важни политически събрания насред центъра на столицата излизат бандитити и опират пистолети в главите на политици. Демек борбата с престърноста насред центъра на страна членка на ЕС е толкова ефективна колкото в предградие на Мексико. Герб ще го издухат здраво от западните лидери наблюдаващи как се справя България с престъпноста и корупцията. Сегя вече не слагат бомби а го правят открито пред всички. Доган направо ги закопа до шията.

15.   Тази година се задават още няколко филмови хита - Напразните усилия на референдума (премиера - 27. 01. ), Мълчанието на бг агнетата (излиза в кината по изборно време) и От Америка с любов (в отговор на излъчвания по кината поне 20 години шедьовър "От Русия с любов", дата на премиерата - неизвестна). Възможно е да има и други хитове, но засега нямам повече информация. Вземайте пуканките и гледайте!