Споделена история от Други

Що сме толкова агресивни в тая държава бе хора?!
Какво мислите за нападението над Ахмед Доган?
Нищо не разбирам от политика, ама трябваше да чуя мнението ви. Може и да ви се стори скучна тема, но аз лично като гледах видеото и само като видях как ритаха мъжа, ми стана лошо, почервенях от нерви и бих ги избила сичките говеда, ако бях там. Не защитавам нападателя, но и тва лайно Ахмед е един мошеник и си заслужава да го гръмнат, ама както и да е. Е**си нацията сме злоупотребяваме с тва което ни е дадено, направо ме е срам, че няма един читав.
Тааа, според вас беше ли необходимо мъжа да получи такива удари, след като нападението е било неуспешно... можеше само да го задържат нали?

Коментари

1.   Нападението е било изценирано. Остави ги тези турци да се оправят. Просто Доган е намерил нов начин да мобилизира електората си

2.   аз съм на същото мнение като автора.. ок покушение срещу политик ама трябваше ли така да го ритат и блъскат.. отвратителна картина

3.   Е се пак са му дали пари на човека да я свърши тая работа и са му казали, че за да е по достоверна инсценировката ще трябва да го наритат малко.

Reb

4.   Аз съм на мнение, че всеки човек трябва да получи втори шанс да си поправи грешките. В това число и "атентатора".

5.   Споко бе, на младежа му е платено. те и за това са го подбрали боксьорче, че да не стане гаф да умре дорде го ритатат. Цирк пълен. Я ми кажи ти ако искаш да убиеш някого... с газов пистолет ли ще идеш, аджаба??? :)) Не само, че газов ами и да "засече". Така е в тази държава -циркове:)

6.   Аз мога само да съжалявам, че опита е бил неуспешен, ако е било истиско покушение... Тоя Доган е изрод и гадняр, омразно чудовище, което нанесе много вреди на БГ.

Съжалявам наистина, че така ритаха момчето после.... Неговата фамилия ми напомня един от тези, които уж се беше самоубил-или се бъркам?
Ами ритат го-щото покрай доганчо що парички си направиха хората, що обръчи от фирми, после кой ще ги урежда и да си цоцат сладко-сладко на гърба на простия народец.

Ако е било наистина покушение -един гнусен ченгисар по-малко за милата ни родина. Защото пък от друга страна може да се каже, че е било само постановка, с цел да си затвърди още повече позициите във властта... което май е по-вероятното... Ще видим.

7.   Абе каквито са политиците, такива са и обикновените хора. Хората в БГ нямат грам самочувствие, изяждат се от злоба и агресия, защото манталитетът ни е такъв. Поне аз така го разбирам.

8.   Как е възможно въобще някой да повярва на тоя цирк?
Младо момче на 25г., бирш босьор, да отиде да убива без боини патрони. Да му засече газовия пистолет, 60 годишният мъж да го бутне и 25г бивш боксьор вместо да свие юмруци, да падне??? Вижте клипа възможно ли е след неуспешната стрелба, боксьор да се отбранява от 60 годишен мъж с отворени китки като момиче, кажете не е ли инсценировка. Веднага след "неуспешният" изстрел момчето зае отбранителна стойка не нападателна!? Момче, което е тренирало бокс с години, има навика, ако смята да се бие, да свие юмруци, не е ли така? Колко му трябва на 60 годишен никога не тренирал какъвто и да било спорт мъж, два младежки боксови юмрука, момчето въобще не посегна, а имаше възможност, повече от 2 секунди, за боксьор са достатъчни за десет удара.

9.   Злоупотребяваме с това, което ни е дадено!? Ти какво си мислиш, че политиците в Германия и Франция не са алчни? Разбира се, че са, но нашите родители са били възпитани да се подчиняват на това , което им се казва и сега те ни учат така както са ги учили тях. Политиците виждат това и се възползват. Докато не започнем да гледаме по-далече от носа си няма да се оправим и ще ни тъпкат, защото повечето хора си мислят, че е нормално постоянно да не ти стигат парите, голяма част от тези, които видят за какво става въпрос просто се примиряват. Ама то какво да се очаква като ни учат, национализма е лошо нещо и националистите са болни хора, които са пияници, наркомани, футболни запалянковци, които просто си нямат работа и отиват дачупят и да се бият, въпреки прекрасното отношение на политиците.

10.   Отговора е много прост - безпаричието убива всичко добро във нас. Хората стават изнервени чудят се как да свържат 2-та края и в последствие дори най-дребните работи ги карат да избухват..

11.   До номер 10. Сега е така, сега е така..

12.   До номер 10 : Тук става въпрос конкретно за агресията на делегатите, които ритаха мъжа. Не вярвам те да са останали без пари и то до такава степен, че това да е причината за злобата?? И според мен е нагласено, защото иначе толкова хора не биха си позволили такъв публичен бой, за който могат да ги затворят. Просто са му платили, разбрали са се и знаят, че няма да повдигне обвинение. От него само зависи..

13.   то вече стана ясно че обвинение няма да има.. ще го съдят за хулиганство... представяте ли си? ха ха

14.   Естествено, много са смешни, дай им само пари да лапат.
И за кво им беше тоя цирк...

15.   Да плача ли, да се сме я ли!? Аз уча в чужбина и за мое най-голямо нещастие, моите приятели тук също разбраха за този цирк. Как да почна да им обяснявам, че България е известна само с негативни неща.... СРАМ!

16.   Хахахаха, това беше зле изигран театър. Въобразяват си, че някой ще се върже - ето за толкова прости ни смятат. Да, ама този път не им се получи тарикатщината. Макар че пак ще има тъпанари, които да гласуват за ДПС.

17.   Много ми беше забавно да слушам как Ани Салич се притеснява за това, как ще бъде приета тази 'случка' в чужбина. Още по-забавно ми е да слушам 99% от българското население в момента си мислят как да замажат положението пред чужденците, все едно в техните държави( където никога, ама никога, няма бой и убийства на невинни хора на пътя!!! ) са светци. Е, там поне уважават тези, които ги управляват. А тук каквито са политиците, такива са и останалите хора.

18.   Знаете ли кое е най-лошото? Че дори да си личи от километри, че е пълна инсценировка и евтин театър, няма как да го кажеш - веднага ще те изкарат "циник", "анти-ДПСар" и "мразещ турците". А ако си траеш, даваш политическата сцена изцяло на Местан, който ще ни плямпа с дни как "демокрацията" не била истинска в България и как само той и ДПС можели да ни предложат "истинската демокрация" и единствени щели да търсят "поръчителя".
Мисля си какво ли би станало, ако пистолетът не беше засякъл: щеше да се чуе гръм, Доган щеше да се просне на пода, а веднага след това охраната щеше да се вкупчи около двамата по такъв начин, че да не се разбере какво е станало. Поради акустиката на залата, произведеният изстрел щеше да звучи оглушителен и реален, все едно произведен от боен пистолет. А след това? Пълно мълчание по темата, никаква информация относно състоянието на Доган. Цялата страна е замръзнала в очакване и се поти от ужас - особено с тези с повече акъл, които знаят какво би могло да се случи в България, ако нападателят беше от български произход и беше използвал боен пистолет. Естествено, докато се разбере състоянието на Доган, ДПС и Местан с пълна пара привличат медийното внимание. Всички телевизии ще ги отразяват нон-стоп, ще му показват гневната му, пеняща се мутра. Напрежението в страната междувременно расте - готово да избухне всеки момент. Този план се изпълни така или иначе, макар и само наполовина.

И тогава се появява Доган, усмихнат, невредим. Като месия, върнал се от гроба. Като безстрашен пазител на "ИСТИНСКАТА демокрация" в България, като единствения гарант, който е способен да поддържа мира между българите и турците в страната ни. Количеството дивиденти, които той и партията му щяха да извлекат от такова развитие на нещата са просто огромни. Не че не са малко и в момента, де, като се има предвид огромното международно внимание, което се обърна към "случката".

19.   Избори идват! Очаквайте още:
1. нова опасност за българския народ възниква неочаквано и е предотвратена от бащицата ни (г-н министър-председателя)
2. някой политик ще раздуха буря в чаша вода, а другите ще помагат с вентилатори и други подръчни средства.
3. повишаване на цените (това няма общо с изборите - просто всяка година става) и т.н.
Кажете на чужденците, че нашата телевизия Бай Ганьо ТВ е по-интересна от която и да е латиносапунка - да гледат и да се учат как се прави. Стиго толкова плитки сюжети като "той ти е брат!!!" и прочее.

20.   Аз си мисля, че боят все пак не беше част от инсценировката и си беше напълно истински. Все пак, ако това беше постановка, в което съм почти сигурна, за нея са знаели двама-трима човека. Може би даже побоят дойде малко изненадващо за момчето. Точно тази картина показа първичните и животински инстинкти на делегатите, точно тези ЗВЕРОВЕ ни УПРАВЛЯВАТ, тези животни, хулигани, са "представителите на обществото", пратени в парламента от гражданите, тези диваци, варвари пишат българските закони. Срам и позор!