Споделена история от Други

Аз съм вълк единак
Здравейте. Не знам как да започна. Аз съм момче на 20г. Още като 14-15 годишен спрях да излизам само на училище и на тренировки (бях футболист в Славия). Тогава тези две занимания ми запълваха доста голяма част от времето, явно заради това загубих приятелствата си. Излизах супер рядко 2-3 пъти в месеца с различни мацки, когато имах време циклех пред компютъра или гледах мачове. Така малко по малко младините ми преминаха, завърших приключих и с футболната кариера. Сега съм на 20, нямам компания, нямам приятели.. отново се разнообразявам само с някоя друга мацка. Не пуша, не пия, не обичам да седя на едно място - а повечето хора на моите години само това правят - за това и не мога да се почувствам добре в компания. Чудя се защо така става, защо са ми толкова скучни младините? Нормално ли е на 20г да съм почти Асоциялен? Сега съм уча 2-ра година, ходя редовно на фитнес, имам собствен бизнес, изглеждам добре, жените ме харесват. според "познатите" ми съм пич, а аз седя и няма с кой да изляза? Защо живота ми е толкова скучен, защо винаги трябва да действам сам.. Историята ми е супер объркана но просто исках да го напиша....

Коментари

1.   Не ми е ясно как излизаш от време на време с различни мацки т. е. както си у вас и изведнъж решаваш, звъниш на някоя мацка и излизаш с нея?

2.   Авторе, на 20 г. не е преминала младостта, а тя сега започва!
Аз лично спрях да излизам на 16 г. по дискотеки, защото просто се задушавах от цигарите там. Отдадох се на учене преди всичко. На 20 г. имах много по-„скучен“ живот от теб - работа, учене, спане и ядене.
Когато завърших обаче ми се отвориха съвсем други възможности. Днес ходя на фитнес и сауна, уча се да плувам, карам ски... събирам се с други хора, но предпочитам да чета у дома, да ходя на театър, кино, концерти. В центъра на живота ми е мъжът ми - с него дискотираме, разговаряме, имаме общи планове.
Според мен точно това ти липсва - жена до теб, която да ти бъде и приятел, с която да можеш да споделяш хобитата си, да пътуваш, да живееш динамично.
Има много такива жени. Жените по принцип сме по-динамични от мъжете днес, обичаме да ходим наляво-надясно (не точно по барове и дискотеки), обичаме да пътуваме и да се наслаждаваме на живота.

3.   И аз съм на мнението на номер 1. "Вълк единак" е определение за други хора, не за автора.

4.   Аз съм подобен случай бро напрайх 18 преди няколко месеца а съм бахти затворения тип хич не се харесвам лудее ми е се ходи ми се по дискотеки по партита искам да излизам с много хора, а то кво даскало - компа масата - леглото, че и пари за фитнес нямам. Намери си приятелка това е решение ако нямаш финансови проблеми ;)

5.   Здравей, аз също съм на 20 години, момиче съм обаче. Абсолютно по същия начин, нямам почти никой, с когото АЗ да излизам, като изключим общите ни познати с приятеля ми. Отраснала съм много заета, точно като теб - купища частни уроци и занимания, сега също като теб си имам собствен бизнес, заедно с приятеля ми, мъжете ме харесват, дори мислят, че съм уникална, но нямам особено много приятели и никога не съм била по големите компании. Не ми и пука. Знам собствените си качества и предимства и нямам нужда от 10000 излишни приятели, които да ми звънят по цял ден, а само от няколко, но качествени. Пиша статии и често пъти ме сравняват с така известния Иво Сиромахов, от писането на статии си намерих много верни фенове, готови просто да си говорят с мен, но не са ми особено интересни. От бизнеса ми, който е свързан с всекидневно посещение от мнооооого хора, отново завързах контакти, но без никаква инициатива от моя страна. Просто някои хора сме такива. Осъзнавам, че факта, че нямам много приятели се дължи на самата мен и на това, че АЗ не ги желая. Винаги, когато някой се опита да навлезе по - навътре в живота ми и да го изучи по - обстойно, когато започне да ми досажда и да ми звъни прекалено често, се изнервям. Обичам да съм сама и да прекарвам много време, единствено с приятеля ми, сестра ми и майка ми.
Намери си приятелка, която да ти пасва. Така няма да бъдеш сам и ще имате възможност да завържете общи контакти, а и да излизаш с нейните приятели.

9.   Пич, според мен ти трябва приятелка :)

10.   По добре си намери приятелка намерете си къща извън града да живеете спокойно със децата си и се запознай 2 3 съседи

11.   Здравейте, аз съм момче на 16 и съм вълк единак. Груб съм с хората затова и ме е срам да си го призная. Не съм лош, просто преди нямах приятели, но аз не умея да общувам с хората

12.   Явно тука е клуба на анонимните вълци-единаци :) На 30 съм, сериозен индивидуалист. На моменти груб към околните, на моменти мил, по-често груб (всъщност откровен, но истината за повечето хора не е приятна и им изглеждам груб). Имах един приятел в гимназията, който ме предаде заради жена и от години не общувам с него. Имам познати, с които на месец 2-3 пъти излизаме да пием бира и толкова за социалния ми живот. Гадже нямам и не съм имал от 7 години и май не ми се и занимава.

13.   Интересно ми е... какво направи, промени ли се, след 5 години по-различен човек ли си? Вълка единак променя ли се или си остава единак...

14.   Пич, не ти е объркана историята, даже е доста нормална. Аз съм по-голям от теб, но бях в същата ситуация и дори все още съм. Като ученик отделях сериозно време за учене, а в свободното си време също играех футбол. Не пиех алкохол, нито пушех цигари и съответно почти не излизах, защото не се вписвах в компанията, а и честно казано не изпитвах такава нужда. Имах си няколко приятеля от детинство и си дружах с тях основно. С времето обаче, те се превърнаха в точно такива, които нищо не правят по цял ден и само висят някъде, пиейки бира и играейки карти, което за мен е отчайващо тъпо. Аз съм свикнал през деня да свърша поне няколко неща и просто не мога да прекарам цялото време на един стол, правейки нещо безсмислено. Между другото, доста пъти съм пренебрегвал себе си заради тях и не съм правил нещата, които обичам, защото за тях това просто беше немислимо. И въпреки всичките компромиси, в крайна сметка те се отдръпнаха от мен. Може би, защото с времето те ставаха все по-застоели и лениви, а аз не исках това и започнах да им отказвам абсурдните идеи от рода на да пием цяла нощ до сутринта. Честно казано, откакто не се събираме заедно ми е доста по-добре. Правя всичко, което ми харесва, ходя, където ми харесва и няма нужда да се моля на никого. Тъпото е, че част от другите ми приятели се преместиха в други градове и точно в момента няма никой около мен, но мисля, че ще открия нови и това е просто временно. Така, че горе главата, бъди себе си и нещата ще се наредят.

15.   Явно си супер добре изглеждащ и вдъхваш доверие на мацките, щом по принцип не излизаш, но ако решиш, веднага си намираш по някоя за компания.

16.   Може да си грозен или без характерен!
Не си ли се замислял? !

17.   Брей тия 20 годишни със собствен бизнес... Какъв ли е? А номер 5 да се сравнява с Иво Сиромахов - какво те впечатлява тоя, че чак и да се гордееш с прилика в писането? Директно ми падна в очите.

18.   Не трябва да, те притеснява самотата, свиква се с нея.