Споделена история от Други

Срам ме е от това, че съм обрязан
Имам един проблем които не знам как да разреша . тренирам футбол в отбор всеки ден тренирам и след тренировка трябва да се изкъпем но аз съм обрязан и ме е срам да се къпя за да не ми се подиграват другите ,аз съм помак и за това ме е срам да се изкъпя ако някой знае как да постъпя да пише моля без лоши коментари .

Коментари

1.   След като знаят, че си помак, вероятно се досещат, че си обрязан.

ТТ

2.   не се къпи, но тогава може пък да ти се смеят, че си нечистоплътен...

3.   Да не ти пука :)

4.   Аз съм момиче и мойеби не разбирам дотолкова, но съм чела че е по-хигиенично. Ако някой ти се подиграва просто му го кажи. Надявам се да съм помогнала.

5.   Ако знаят че си помак те също знаят, че си обрязан. Какъв мюсюлманин си като се срамуваш от религията си!?
Ако пък не знаят че си помак, можеш да обясниш обрязването с проблеми като дете с заголването и обрязването е било наложително от лекари защото примерно на 9 годишна възраст се е възпалил, защото е не можело да се заголва. Абе надали някой ще оглежда членът ти по време на душ?

6.   То е ясно, че щом си помак, си обрязан. Все едно ти да им се смееш на тях, че те не са. Най- лошото е да те избъзикат нещо, ти ще го приемеш на майтап и готово.

7.   Аз съм християнка и никога не съм била с обрязан мъж но мога да ти изтъкна няколко причини заради които можеш да се гордееш че си обрязан:
1. По- хигиенично е;
2. По - красив е, да си виждал в секс шопа необрязани вибратори;
3. Обрязаните мъже са по-издръжливи при сексуален контокт и доставят по- голяма наслада на жените;
4. и не на последно място сигурно си по-надарен от другите и могат да ти завиждат
Гордей се с това което си и не се притеснявай от глупости

9.   еми не бива да се срамуваш от себе си

10.   Не се срамувай, а се радвай, жените умират за обрязани.