Споделена история от Други

Нямам никакъв подход към жените
На 23 години съм и нещо нямам никакъв подход към жените. Мисля, че проблема се състои от средата, в която съм живял. Още от 8ми клас влезнах в гимназия с 80-90% момчета, до 10 клас не ми правеше проблем, но вече към 11 започнах да усещам, че аз нямам никакви контакти със жени. Дори познатите ми жени бяха мои роднини или съседки..... Мислех си ... като влезна в университета ще се промени .... е да, ама не .. инженер ще ставам... пак никакви жени, само мъже сме има тук там някое момиче, което е почти женено, но пак 80-90%.

По принцип съм доста общителен, но това, че не познавам много жени и не знам как да контактувам с тях много ме притеснява. Не съм грозен, даже съм забелязал, че често ме заглеждат, но аз просто нищо не правя, просто ме е срам да направя първата крачка. Вече една година бачкам по 14 часа на ден, нямам никаква липса от пари, даже бих казал, че живея доста охолно, семейстовото ми и те ме наливат доста, ама това е ... смотан съм.

Едно време ходих доста по дискотеки, но и там същата работа, просто си пия и нищо не правя. Имам познати, които парадират доста с колите си, дрехите си .. ала бала и им се лепат... аз не мога да го правя, въпреки, че ги имам ,,, изглежда ми супер селско. Пишете някакви разумни съвети, не от тип "стани по отракан" или влез в женски среди. То когато трябваше да го правя не съм го правил та сега...

Коментари

1.   Еми да, селско е да парадираш с коли, пари и палцалки. То си е комплексарщина.
Излизай, забавлявай се, като видиш някое момиче което ти хваща окото я заговори, направи и комплимент, вземи и телефона, купи и роза, излезте, опознайте се и ще забравиш, че си се мислил за смотан. Успех.

4.   Здравей!Аз съм жена и ще ти кажа своето мнение.Бъди преди всичко себе си. Бъди мъж на място и със самочувствие.Според мен проблемът ти се крие в липсата на увереност и самочувствие.Когато един мъж е уверен в себе си му личи отдалече и още преди да си е отворил устата жените вече са вперили поглед в него.

Бъди искрен и никога не прави излишни комплименти. Когато бъдеш изцяло и само себe си няма начин някоя жена да не те хaреса и забележи.Ако много се притесняваш, започни да излизаш с момичета-приятелки и се дръж естествено.Може би много се впрягаш предварително и затова не става така както искаш.

Със сигурност има момичета,които те харесват,просто се огледай около себе си и се дрьж като приятел не влизай в роли...жената сама
ще те намери...Успех! :)

5.   Бъди малко по-смел, остани естествен и опитавй да подбираш различни теми за разговор

6.   Ако живееш в голям град и нямаш женска компания е зле! Можеш да се преместиш в някои по-малък град (не село) и да почнеш всички връзки наново! Забрави за миналото заживей като мъж! Аз съм момче само на 14 но разбирам какво искаш да кажеш. Надявам се да съм помогнал на теб и на някой друг :)