Споделена история от Други

Големи номера дамски обувки - Но къде?
Здравейте! Спешно ма трябва помощ! Аз съм момиче, а нося 42-43 номер обувки. :( :( :( Много трудно си намирам обувки! :( От Пловдив съм, ако може да ми препоръчате някакви магазини, където мога да намеря ГОЛЕМИ номера.

Коментари

1.   Определено търси в МОЛ-овете, в големите марки от запад. При „Дайхман“ трябва да имат женски момера до 44 поне.

2.   Ще следя защото имам същия проблем. По принцип нося мъжки кецове :Д

3.   От авторката: До номер 1: Значи тези магазини ги знам. Купувала съм си обувки от там, но много рядко ми стават някакви, защото са само до 42. Би ли ми казал/а в кой магазин по-точно си ги срещала. Да го навестя! :) И благодаря за отговора. :)
До номер 2: Днес ходих в Максмод в Пловдив. Има ботуши до 44 номер, но повечето са до 43. Взех си едни боти, 43 номер :(, бежави без цип. Не са лоши и много се радвам, защото от две години не съм носила ботуши. И аз като теб все с мъжки обувки ходя.

5.   Аз съм по-зле, нося 45 дамска номерация.
Виж в Крачун, продават в магазина в София, но имат и сайт. Аз си поръчвам по сайта, вече 6 чифт. Ако не ти станат може да ги върнеш. www.krachun.com im e sajta

7.   Здравей и аз търсих на скоро големи номера голям ужас е но няма начин. Та намерих един магазин drehi-vnos. com имат номера чак до 47 номер дамски обувки и моделите са симпатични. Скоро чакам моите и ще пиша дали съм доволна :)

8.   Здравейте, получих си обувките от dreh-vnos. com и съм много доволна чуднички са :) а и дойдоха доста по-рано :)

10.   ДО 7: Ох! Дойде зимата айде пак ботуши. :) искам да те питам отговарят ли си номерата? :)

11.   Тук можете да намерите и №46 http://www.andypola.rs/ За една седмица ще ги получите, а и няма проблем да ги смените ако не са ви според вкуса. Вече три пъти си купих 44 и веднъж 45

12.   Здравейте! Интересува ме как стоят нещата с доставката от този сайт, колко пари е http://www.andypola.rs/

13.   Привет,
аз съм 42 номер и си намерих от този сайт: http://obuvki41plus.com

Тези на Andy Pola не ми допадат чак толкова.