Споделена история от Други

Притеснявали ви ислямизацията във България?
Аз съм помак, имам десетина профила във фейсбук на момичета които са ми приятелки. Но забележете, те са с бурки, плътни бурки, само очите им се виждат!

Като ги питам защо са с бурки, отговора е защото мъжете им го изисквали и това било просто традиция...

Коментари

1.   Исямизацията започва все повече да се разпространява в България, което е доста жалко и неприятно за нас БЪЛГАРИТЕ. Млада българка съм и се гордея с това. Смело мога да кажа, че Не харесвам турци (специално). На много от тях мястото не им е тук и се опитват да се разпореждат сякаш са българи и имат много претенции. Ако можех бих ги изселила до крак.
Знам, че са малко крайни думите ми и едва ли ще бъде публикуван коментара ми, но ще се радвам ако го направят. Опитах се да съм сдържана в изказванията си, за това е по-добре да спра до тук.

3.   Самата ислямизация въобще не ме притеснява- притесняват ме емисарите от Саудитска Арабия и промиването на мозъци. Няма против никой, нито против турци, нито против българо-мохамедани или помаци. Почти всеки християнин има приятели мюсюлманин, и да не говорим, че и мюсюлманите живеят същият гаден живот като нас и за това не трябва да се делим- това го правят партиите.

Не ми харесва тези, които се забулват, защото знам, че те са радикални. Веднъж, когато попитах едно момиче ( от Гоце Делчевско), която е забрадена и се гледа само лицето я попитах нещо за религията и по точно дали момче и момиче (мюсюлманка) може да са заедно и забележете тя ми каза, че не знае и да съм питал някой Хюсеин Ходжа. И се сетих за какво става въпрос, тя не знае елементарни неща за Исляма, а се забулва. И за това ще ви кажа разграничавайте се от тези забулените от нормалните мюсюлмани.

4.   Ислямизацията определено е опасна, особено джихатът. Те нека си носят бурки, щом го смятат за правилно. Смятам, че е добре да има религиозна толерантност. А това че мюсюлманки са с бурки все още не е ислямизация. Ислямизация ще е ако и християнките бъдат принудени да носят бурки. А бурка доколкото знам се носи с цел да няма погледи на чужди мъже върху въпросната дама и да не изневерява на мъжа си. Има страни, в които това се прави с цел пълно обезличаване на женската личност. Има дами, които сами си искат бурките, просто, защото така са научени.
*Д*

7.   От Автора. Който твърди че съм трол да прочете последното мнение от тази тема http://www. investor. bg/forum/showthread. php? t=9312#p1360663094 публикувано в 11. 58 на 12 февуари, 2013г. и да си глътне езика от срам, да ми се извини и да се засрами от невежеството си.

9.   И аз съм съгласен с №2! Това си е чисто предизвикателство. Някой рязан опитва почвата, на която иска да сее пороците на исляма. В такива теми, по скоро трябва да се ровят специалните служби в България и такива провокатори да бъдат излавяни навреме. И тяхното ДПС така действа. Подмолно, но систематично, под маската на уж либерална партия, непрестанно гризе основите на държавата ни. Виждат само нарушени права и никакви задължения към България не чувстват. Така до никъде няма да стигнат, ежедневно се самоизолират и капсуловат. Точно политиците от ДПС създават подобни на автора провокатори, явно целят нещо. Те са силни на театрални сценарии, като този за "покушението" на Доган. Млади хора наказвайте троловете с мълчание, не се поддавайте на предизвикателствата им, не си заслужава да си хабите времето с тях!

10.   Интернет и технологиите разкатават фамилията на религиите. Трудно е да вирее нещо консервативно в среда, в която има свободата на знанията и информацията.

11.   Оставете исляма да си съществува кротко, за да не се налага да палят свещи жените ви.
Мехмед

13.   Мехмед ( 11 ) исляма казва да се избият всички други които не са ислямисти.

Извода е - не да ви оставим ми няма да може да си намерите място на планетата в близките години когато ние отвьрнем на удара.

Тея сополиви приказки, че сте религия на мира преди десетилетие спряхме да им вярваме... говоря за света като цяло.

Бьлгария знае най-добре от всички други дьржави какво представлявате зад думите Религия На Мира.