Споделена история от Други

Въпрос за iPhone 5
Здравейте, преди няколко дни имах рожден ден и нашите ми купиха iPhone 5. Не съм им го искала, но все пак съм доволна от него. Единственото с което не мога да се справя е тегленето на музика. Пробвах от iTunes, но там всички песни се плащат. Пробвах с USB-кабела да си сваля от компютъра, но не става. Пробвах и с Bluetooth-а на стария ми телефон - пак не става, пише нещо от сорта че не може да се свърже. Няма ли начин да се теглят песни на айфона безплатно? Въпроса ми е отправен към всички, но най-вече към тези които имат iPhone 5 защото се предполага че ще са най-наясно. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Трябва да го синхронизираш с компа и да си инсталираш айтюнс от там си качваш песни в library има много клипчета в YouTube за това как се качва точно

2.   Ето заради тази ограниченост от страна на Apple, започват да губят клиенти и всичко се изнизва към Андроида. Иначе защо не пробваш да сваляш директно от нета от телефона, има много сайтове, примерно heminei....

3.   №1 - Всичко съм направила, но песните, които са ми в library после не мога да ги прехвърля на iPhone-а.
№2 - Благодаря, не се бях сетила, ще пробвам.

4.   Аз имам 4-ката и има едни програми в апп стора, те са специални браузъри за да ти позволят да теглиш защото през сафарито не можеш(сложили са няква защита). Пробвай да напишеш "music downloader" или нещо от тоя сорт