Споделена история от Други

Комплекс за малоценност
Изпитвам ужасно чувство, че съм се родила жена. Не харесвам женската природа, не мога да понасям месечните си цикли и с радост бих се отървала от тях. Мисля, че да си мъж е 100 пъти по-хубаво- не раждат, не кървят, не ходят на гинеколог, те са тези, които чукат, а ние сме преебаната страна. И не мога да се примиря с това и ми пречи на живота. Завиждам на мъжете, че имат пенис, а аз не мога да търпя вагината си. Най-голямата ми мечта е да се бях родила мъж. Моля ви помагайте как да преодолея този проблем? Още от сега казвам, че темата е сериозна, не съм лесбийка, харесвана съм от мъжете, но това ми пречи много на нормалния живот

Коментари

1.   ... и тъй като пенис няма как да ти поникне и няма как да станеш мъж... отиди да се лекуваш при психолог - съвсем добронамерено ти го казвам. 100 теми вече пуска тук по темата не се излекува. Имаш нужда от професионална помощ... проблемът ти е тривиален, лекува се лесно и от 100 години има методи за хора като теб.
Между другото - лесбийките не са болни хора, те са си нормални и не им трябва лечение, защото са осъзнали и ПРИЕЛИ сексуалността си. Ти си болен човек, в което няма нищо срамно, лошо или ненормално. Затова и има хора-психоаналитици, които са се позветили да помагат на хора като теб. Успех и умната

2.   Като за начало престани да разсъждаваш като 16- годишна, може би имаш нужда от секс или да властваш над някой, ей за това по-принцип е пенисът. Опитай това първо, според мен, опитай да си помогнеш сама. Всяко момиче минава през това, и аз съответно, но истината е че жените са силния пол в друг аспект. Разбери какво притежаваш, огледай се наоколо и виж какво те прави уникална, силна и нежна. Обърни внимание на себе си, забрави поне за седмица за полярността мъж-жена и се опитай да се оцениш и да намериш място под слънцето.
Опитай!
Момиче на 20 :)

3.   а замисляла ли си се че ти имаш нещо повече от мъжете, твоето тяло може да създаде човек, в теб има малка фабрика за хора, в теб би могло да стане малко чудо да се роди дете, никой мъж не го може тоя номер, аз съм мъж и се възхищавам на това как от една точица вашите женски тела правят човек

4.   Може би ще намериш историята на Чаз Боно интересна :) (потърси в Google)

5.   Отиди на психолог, сериозно. Това което пишеш звучи сериозно. Никой нормален човек не може да каже, че не може да търпи вагината си и предпочита пенис... А причината за това, че мразиш пола си, да не би да е, защото си непревлекателна или причината е някоя друга? Защото ако е първото, започни да се харесваш или да се грижиш за себе си, но ако е второто - посъветвай се със лекар, честно.