Споделена история от Други

Ще се продам от отчаяние
Не знам от къде да започна. Не съм предполагала, че съм способна да мразя! Мразя и то човека, когото обичах до полуда, а сляпо вярвах, че и той ме обича! Каква заблуда. Сигурно в очите на хората изглеждам като глупава патка или овца. Все едно, вече пет пари не давам за това какво мислят другите!

Предплатила съм данък обществено мнение поне за 100 години напред. Цял живот съм била възпитавана консервативно от родителите си. Омъжих се за човек, който ме убеждаваше, че ме обича безумно...

Претрепвам се от работа, а той все няма пари.

Днес за пореден път се убедих колко съм наивна!

Той се забавлява в сайтове за запознанства и си търси неангажиращи връзки. Представя се под името noli.
Много ми е тежко. Боли ме от лъжите му. Искам да се разкара от живота ми. На всичкото отгоре ме ревнува.

Никога не съм му изневерявала и може да ви е смешно, но съм на 34г. и този мъж е бил единствен. Сега искам да имам някой, който да ме обича, но съм наранена и съм способна да наранявам, ей така. Може би ще си организирам търг с тайно наддаване и ще се продам, а парите ще даря на дом за сираци.

Кълна се, че ще го направя! Тогава сигурно ще намразя себе си, но може би ще се почувствам по-добре.
Как да му е гадно и да го заболи?
Искам и той да почувства болка. Дайте идеи.

Коментари

1.   Не се озлобявай, ще нараниш само себе си и ще съжаляваш. Ако нямате деца отговорът е ясен- напусни го и не се обръщай назад. Явно той не те заслужава. Млада си започни нов живот, извади си поука от времето до сега и започни отново. Цени себе си.
Д-р Хаус

2.   Помоли родителите си за заем, или отиди в банка, все ще намериш начин, но се махни от този човек възможно най-скоро. ;)

П.П Аз ако бях на твое място отдавна щях да съм се махнала..

Успех ;)

3.   Вземи си малко джобни, отпуска, багаж, изключи си телефона и си направи една незабравима екскурзия в чужбина без да го уведомяваш. Хем ще видиш свят, хем ще имаш време да преосмислиш нещата. Ще седи пред компютъра ден-два, после нервите определено няма да му издържат.

4.   Съчуствам ти, ти си от свестните хора и добри жени, за жалост мъжете предимно с такива се подиграват

5.   Всеки е способен да мрази, друг е въпроса дали показва тази омраза или не.

Майната им на хората - забрави ги. Това е твоят живот, и мнението на някакви непознати граждани трябва да е последното нещо, което да те интересува. От значение трябва да са само твоите мисли (тук включвам и тези на близките ти, приятелите ти и тн.), но не трябва да се влияеш от някой си там случаен минувач.

Защо не се разведеш с мъжа си? Ако нямаш чувства към него, просто го напусни - защо се измъчваш? Дори и да имате деца - пак го направи, сигурна съм, че не искат да израснат с такъв баща, а и ти не би искала да живееш с такъв съпруг. Искаш обич, нежност - можеш да я потърсиш при някой друг. Той вече го прави - какво спира теб? Съвестта ти? Твоята е чиста пред неговата, но не и обратното, така че...

Не се кълни, че ще правиш такива... глупави неща. Безмислено е. Дори и да направиш това, няма да намразиш себе си, ще се чувстваш безсилна, дори няма да имаш сили да чувстваш каквото и да било.
Всеки е имал трудни моменти, не си сама. Сега ти трябва малко подкрепа и... ще преодолееш всичко това - бъди силна. Най - лесно е да се предадеш, но не и най - разумно, нали? Не прави глупости. Седни и помисли върху ситуацията, направи това, което ще те накара да се почувстваш по - добре, без да се съобразяваш с когото и да било.

А дори и да накараш "него" да го заболи, той едва ли ще го покаже. Не му обръщай внимание, рано или късно ще усети празнината в себе си.
Ти бъди щастлива, след всичко пречинено той вече... не играе кой знае каква роля...
Успех. И! - Без глупости, не се предавай.
SFA

6.   Браво номер 5, каза всичко на място

7.   Много ми харесват съветите на SFA, винаги са точни и казани на място. Аз бих те посъветвала да направиш същото. Този мъж не те заслужава.Остави го да се подпичква и да си губи времето със себепобовни женски екземпляри из сайтовете.В интернет е пълно с такива...виртуални любовчии. Не бъди като него, уважавай се. Ако направиш това, което си написала в момент на отчаяние, ще нараниш единствено себе си.

8.   Не знам дали имаш дете, но дори и в такъв случай бягай надалеч - дори не му обяснявай лично, бележка е достатъчна. 34 не е страшна възраст, не е късно да срещнеш някой, който да те цени.

Колкото повече отлагаш, толкова по-трудно става!