Споделена история от Други

Проблем с татуировка ?
Искам да си направя татуировка на ръката - не на китката ами малко по-отстрани. Ще е малка, към 5-6см. Въпросът ми е дали това би ми създало някакъв проблем в бъдеще. Понеже скоро завършвам и искам да уча журнчалистика, а след това дай боже и да работя нещо такова, дали би създала проблем такава татуировка, понеже е на ръката. Предлопалагам ще може да се закрие с нещо (гривна, часовник) ако се наложи, но все пак вие как мислите, дали ще ми създава проблеми за в бъдеще?

Коментари

1.   Възможно е. Просто си я направи другаде. Аз имам две и надали ще са последни но съм си казал че колкото и таттоси да си правя с тениска няма да се вижда нищо.

2.   Да ще имаш и да го закриеш пак ще се вижда, дори и малко! За това си направи според мен на друго място. Лично и аз мислих да си правя точно там където искаш ти, но се отказах заради това и си направих на друго място. Колкото и да е малка не може завинаги да се криеш заради това :)

3.   Единственият проблем с татуировките, според мен, е малоумието на носителите им...

4.   Аз не бих си направила на ръката - може да ти направят проблем наистина. Защо не обмислиш вариант за друго място?
Пък по-нататък ако наистина все още искаш си направи, но първо си намери сигурна работа. Успех

5.   Авторката:
Ами аз вече имам една, която е на място, където не се вижда. Тази ще ми е втора и я искам от супер много време, но единствено това ме е спирало. Наистина, колкото и да желая да си направя, ще се наложи да изчакам.
А колкото до теб номер 3, какъв е смисълът да пишеш, когато няма какво съществено да кажеш? No comment..

6.   еми за теб не знам ама аз сега съм на 12 и от миналата година имам татус на китката за сега никои на мен нищо не ми е казвал, ама....
Метал 12г.

7.   Специално в журналистиката няма да имаш проблеми с татуировката. Давай смело, пък лазарите за премахване доста напреднаха... тъй че, нищо не е вечно на този свят :)

8.   Номер 7 защо пишеш глупости? Представи си следното - журналисти взимат интервю от еди кой си и както си бутат микрофоните и телефоните пред лицето му, изведнъж една черна татуировка на дамска ръка. Най-малкото изглежда грозно и не на място. Да не пропускаме и факта, че човек едно си го мисли, но то често се случва да стане друго. Авторката може да иска да учи и евентуално после да работи като журналист, ама не знае след година, примерно, какво ще и се върти из главата. Може да стане всичко, но като се замисля и магазинерка с татус не ми звучи много ок. Или примерно да ми взима кръв мед. сестра с някакви писания по ръката. А иначе нямам нищо против татуировките, когато са на места, не толкова видни. Да си говорим честно... много хора си правят татуировките вече точно, за да ги показват, а смисъла мисля, че е друг. Самата аз няколко пъти съм искала татус, само че ме е спирало или това, че ще се вижда или че мястото след години ще се сбръчка и гледката ще е грозна... което ме навежда на мисълта, че щом се колебая и притеснявам от нещо, значи не искам татуировката достатъчно. И при теб мила авторке мисля, че е същото.