Споделена история от Други

Football Manager 2012 VS 2013
Здравейте. Обръщам се към почитателите на Football Manager.

И искам да споделите, според вас, коя е по-хубава?
ФМ 2012 или ФМ 2013?

От зараждането на играта до сега, все напред и нагоре вървят нещата.
Подобрения много, усъвършенствания, но всичко за мен свърши при ФМ 2013.
Защо?
Защото, не казвам, че не е добра 2013, но просто направиха огромната грешка да променят интерфейса!

Добре има класически мод на играене и нормален мод на играене, добре е че има подобрения в 3д енджина, но защо им трябваше да променят интерфейса?

Сигурно ФМ 2014 ще е с друг интерфейс??

Просто това най не ми хареса в 2013 и просто си останах на 2012-свикнал съм с интерфейса, оправям се бързо... А и не ми е до некакъв супер яко развит 3д енджин.

Много добре развит и усъвършенстван е ФМ 2012 и мен ме задоволява и не ми липсва нищо.

Хубаво е, че в новия ФМ има подобрения, но просто относно интерфейс... усъвършенстваха го прекрасно във ФМ2012, и нямаше нужда според мен да го променят... а и като цяло няма нужда вече!

Ако всяка година го променят, значи всяка година трябва да свикваме с интерфейса, така ли?

Че са добавили 2-3 новости и айде заради тия новости да променяме целия интерфейс... Няма нужда...

Това ме отказа просто, а и формацията на Ман. Юнайтед не ми харесва вече и също за това :)

Какво смятате вие?
Коя е по добра?
ФМ 2012 или ФМ 2013 и защо?

Едно Момче-20г.

Коментари

1.   Разликите са минимални, главно защото от SIGAMES се съсредоточиха тази игра да я направят невъзможна за кракване. И от толкова зор да я направят такава не успяха да изпипат за да става за нещо. Пуснаха един полуготов продукт, който може да се играе само ако си го купиш. Жалко само че не си струва парите.

*Syndrome

2.   Какво смятате вие? Аз смятам, не би трябвало да се вълнуваш толкова за една игра, че едно 20 годишно момче трябва да има по полезни занимания от това да играе компютърна игра! Смятам, че всяка компютърна игра води към затъпяване на играещия, изглежда играеш прекалино много и пракалено дълго /години наред/.
Игрите са за удоволствие за час-два седмично примерно.