Споделена история от Други

Явно проблемът е в мен.
Не мога да проумея защо до сега не съм имала приятел, а скоро ставам на 26 - е не съм на кеф, определено нямам спомен да съм преживяла някаква травма освен, че проблемите на другите ми идват от горе и се чувствам като кошче за душевни отпадъци и като че ли, никой не може да разбере какво изпитвам аз и все едно съм наказана или прокажена.

Коментари

1.   Може и да е а може и да не е. Имам 2 версии за твоя случай. Първата не се обиждай само предполагам че не си особено привлекателна. По принцип споделям мнението си като мъж първото което един мъж вижда в непозната жена е външния вид като цяло.Втората версия е, че може би си малко затворена или срамежлива. Често пъти съм чувал малко и за баналното свали летвата малко и ще намериш подходящата(я).От личен опит мога да кажа че в днешно време е малко трудно да срещнеш подходящия човек.Не знам дали си пробвала но ако не си пробвай в някой сайт за запознанства.Не че е гаранция че там ще срещнеш принца но поне може да пробваш пък кой знае...
Засега това е от мен.Желая ти късмет.

2.   Какво да ти кажа, най-добре се махни от България! Тук вече няма за какво да се стои. Никой не заслужава да е нещастен. Това е решението!

3.   Абе защо вие мъжете не вземете да свалите летвата и изобщо какво си въобразявяте? Да истината боли, ама то всичко се връща, ако някои не ме кефи ще му кажа в лицето, въобще не ме интересува дали му е гадно или не!

4.   А аз депресирах че съм на 18 и си нямам приятел. Какво да ти кажа. Тука в България като че ли наистина се обръща твърде голямо значение, не че съм ходила много в чужбина ама наистина не е като тука. То не може всички да са манекенки. Крайно време е да помислиш за себе си. Може би досега не си го правила и в това е проблема. Отърви се от комплексите си ако имаш такива. Не бива да си сама. Младо момиче си все пак

5.   Купи си нещо хубаво, гримирай се, отиди на фризьор. Вземи приятелките, отиди на бар и свали накой мъж.... няма да е принца, но все пак е начало :)

6.   Какво означава "Предшполагам че не си достатъчно привлекателна" (към номер едно). Не може всички да сме манекеники или Клоуни за някой си. И съм съгласна с номер 5 направи нещо такова! в днешно време, с днешните козметики няма как да не се приведеш поне малко от малко във вид. Аз Не съм красавица, но грима прави чудеса. И недей да си мислиш че ти има нещо повярвай ми няма ти нищо... в днешно време наркоманите пияниците и клоуните който нямат цели в живота са "готини", а тези който имат акъл и някакви морални ценмости изградени и важни за тях са хората като теб. споко ще намериш някого когато най малко очакваш, а пък и мъжете не са най важното, средоточи се върху други занимания. Аз се чувствам по същия начин като теб... имам регистрация в един сайт за запознанства повярвай ми излизала съм и съм спала с доста мъже и какво това не ми достави никакво одовлетворение (моментно удоволствие, но одвлетворение никакво) Не мога да кажа че съм грозна в никакъв случай, но пък ето и красивите никой ги неще. Повярвай ми и мимолетно увлечение за една вечер няма да ти достави никакво удоволствие. по добре прави неща който те карат да се чувстваш добре - ходи сред природата рисувай, разхождай кучето радвай се на слънцето и ги зарежи всички останали да си прават каквото си искат и каквото намерят за добре ;) ВСЕКИ Е КРАСИВ И УНИКАЛЕН САМ ЗА СЕБЕ СИ ;) Дали с характер дали с визия, дали по душа няма еднакви хора. И няма остановени правила. Всеки прави нещо както го чувства, приеми се такава каквато си и прави това което обичаш в крайна сметка човек сам се ражда и сам умиа