Споделена история от Други

Най-красивата българка
Защо няма повече жени и момичета, които да приличат на Николета Лозанова. Да ви кажа честно тя е супер пепрфектна. Казват, че било заради операциите, но аз я помня преди тях, когято беше руса и винаги е била божествено красива. Със сигурност Ева е приличала на нея. Тя е толкова сладка и красива. Валери е невероятен късметлия, че има такова създание до себе си. Дано един ден и аз да имам красива жена като Николета и да пишат за нас по светските списания.

Коментари

1.   Извинявай, но тази Николета е за мен много грозна - така си е изпекла кожата със солариуми, че прилича на мулатка да не кажа циганка. Всичко в нея е евтино и изглежда като евтина проститутка. Честно казано я съжалявам. Аз имам по-хубаво тяло от нея, гърдите ми са истински, кожата ми е светла, естествено руса съм и със сини очи, но не живея заради външността си. Тя е преходна. Съжалявам подобни жени дори, защото цял живот ще лежат под хирурзите и футболистите и никога няма да могат да си имплантират единственото, от което имат спешно нужда - нов мозък.
За мен най-красивата българка е г-жа Фандъкова, защото има излъчване, чар и разум.

2.   хахахаха :D Еми браво няма лошо да си я харесваш, а колкото до "тя е най красивата българка" хах ТВОЕ МНЕНИЕ. Още нещо няма най- красиви няма и най - грозни, всеки е по своему красив. Всеки си има своите плюсове и своите минуси, и всеки си има вкус. И пак казвам ТВОЕ МНЕНИЕ ;) даже и незнам защо си губя времето да драскам заради тебе, ама айде оот мен да мине :D

Smilee********

3.   Юлияна Дончева според мен е най-красивата българка. Като бях малка гледах "звезди в ефира" и и се възхищавах. Наскоро я гледах като гост в едно предаване, нищо че е на 48 години все така е красива и чаровна.

4.   Провокация.. поредната.

5.   Николета НЕ Е красива жена. В момента изглежда много добре, благодарение на хирурзите, но преди с руса коса приличаше на ромка. Най-красивата българка, хм... това определено не е жена, която не слиза от страниците на лъскавите списания.

6.   Това е писано с цел поигравка и като гледам няколко шарана вече са се хванали на въдицата...

7.   Наистина се надявам да си трол, зощото обратната мисъл ме ужасява.

8.   Няма лошо да харесваш дадена жена. Но за да искаш такава и да пишат за вас по светските списания, трябва да се понапрегнеш и да се трудиш поне толкова колкото Валери. Учи, работи, изкараи пари и после искаи "красавица".

9.   До 8, той Валери сега е известен покрай Николета. Той е мъжът на Николета Лозанова.

10.   Точно това имах предвид за да искаш известна и красива жена първо трябва да си достатъчно умен и образован после да си изкарал достатъчно кинти за да я поддържаш. Не става на жена като Николета да й купиш дрехи от илиенци, не става да я возиш в голф, не става да я водиш на почивка на морето на палатки за да спестиш от хотел.

11.   До 10 аз не ходя на нашето море на почивка, а само в чужбина.

12.   №11 Пука ми на мен ти на кое море ходиш! Важно е да имаш покритие на самочувствието, за да имаш красива жена със самочувствие до себе си.

13.   Николета може да е неграмотна ама тя си пече дупето лятото на Бора Бора и Малдивите, а вие работите за 500лв. нали, и не можете да си позволите на Китен да отидете дори, защото парите, които събирате цяла година за море пак не стигат, станете от компютрите и работете, със завист пари не се правят!

14.   Момичетата от екрана са доста красиви, но на улицата съм виждал къде, къде по-хубави. Кофти, че заминаха в чужбина да `работят` ;)

15.   13 - а тя самата какво работи? и не виси ли по цял ден на компютъра и във фейса? То бива бива трол, ама твоето направо дразни мега...

17.   Известните личности нямат Интернет. На повечето някой друг им поддържа Фейсбук и Туитър.

18.   13, ти къде си печеш г. за- на местния канал? В столипиновското езеро?
Много ясно, че ако ние си бяхме хванали футболисти или богати баби / дядовци щяхме да сме в Бора Бора, че и по-далеч, мозък!

Когато кака ти Николета спечели пари със собствен умствен труд, а не защото е лягала под тоя и оня футболист ще си променя мнението за нея. Дотогава си е обикновена балканска златотърсачка, пък най-красивата да е, какво от това?

Koffkathecat

19.   Авторе, в кой футболен клуб играеш, та се заплесваш по "отборни талисмани"? Уточнявам - "отборен талисман" е жена, която би спала с всеки футболист от даден футболен отбор. Проблемът е, че не е решила кой футболен отбор да бъде неин и затова като компромис спи с играчи от всички отбори, до които има достъп. За щастие те са предимно български и тук-там някой Валери и друг късметлия, който играе в чужбина.
Оттам нататък ми е крайно безинтересно дали е красива или има огромни уши, широк нос и криви зъби. До гуша ми е дошло от жени с мозък на животни (извинявам се на горките животни за обидата! ), на които само секса им е в главата! Да ходят в гората и да се чифтосват с каквото искат! Толкова години еволюция са послужили само, за да обожествявам тъпи същества без грам мозък в главата? Не, благодаря! Оставям това на други хора.

20.   Номер 8, дори и на мен ми е трудно да не уцеля вратата, а аз не съм и фтболист. :)
Ако се определяше красивата съпруга по броя на головете.. Валери трябва да има по-грозна жена. И като се има предвид, че той вкарва по един гол на седмица: Валери, съчувствам ти приятелю. :(

21.   Да ви кажа ли коя е най - красивата? Моята! Да, няма най - перфектното тяло или красивата усмивка, но за мен е най - прекрасната! Има най - златните тръпчинки, които мрази, но аз обичам, най - прекрасните кафяви очи, които не харесва, но аз обожавам, има най - сладкия смях, от който се срамува, но аз му се радвам, има най - копринената коса, най - нежните ръце, тя е моето най! <3

22.   Аз пък не разбирам какво й е красивото на тази Николета. На мен лично не ми харесва... безразлична ми е. Не знам кое й е особеното, пайнерките дори са по-хубави, макар че нито една от тях не покрива идеала ми за красота.
Иначе относно темата, личи си, че е подигравка с прехвалената плеймейтка. Освен, че е грозна с гаден тен и черни очи, ами е и куха и проста. Не съм чула едно смислено изречение от нея, камо ли от кухия й мъж Валери. Ама те са си лика-прилика... за това сме на това дередже, заради прости хора като тях. И феновете й се състоят от комплексирани ученички и гейове, които искат да приличат на нея. По-лошо от това няма накъде.

23.   За мен най-красивата българка е Диляна Попова, въпреки че и тя си има своите дефекти. Няма перфектни хора!

24.   22 ти пък какъв идеал за женска красота можеш да имаш? Това е за мъжете и лесбийките да кажат коя жена ни става, а като почнете да се пишете хетеро жените за естетки.

25.   До 21 ти пък кафявите очи са супер гадни, поне да бяха черни, зелени или сини, ми то - кафяви.

26.   24 - Много повърхностно изказване, муцка. ВСЯКА жена, както и ВСЕКИ мъж имат поне 1 идеал за красота, ако не и повече. Абсолютно всеки човек си има идеали, на които подражава, пресен пример ти давам - момичетата, които подражават на пайнерките :). Тъй че... недей зна много.

27.   Пълен смях.

28.   Има едно казване, което гласи:

Obvious troll is obvious

Не ставаш, брат