Споделена история от Други

Възможна ли е влюбването само от ласки?!
Здравейте! И аз като останалите нет читатели отскоро попаднах на сайта, хареса ми заради широката гама от теми и области, за които обхваща т.е многоцелевият поглед и реших да пиша?

Това, което смятам да напиша е кратко, а е просълзяваща история?!
Искам да попитам за мнение и съвет, възможно ли е според вас човек т.е искам да кажа момичето да се влюби в дадено момче след само от ласките и прегръдките между тях.Т О разбира се, искам ясно да подчертая и конкретизирам, че осъзнването за чуството на обич към някого идава далече след това т.е трябва доста време, за да го разбреш на трез разум, но това живо ме интересува. Възможно ли да се влюбиш само от това?!
Благодаря ви!

Коментари

1.   Да възможно е
само 1 поглед е достатъчен 1 жена да остане с теб цял живот
Емили

2.   Ами, то само това е нужно.. :)

3.   Любовта и секса са различни неща.Любовта си е любов, секса си е секс, не са едно и също нещо. Може да обичаш някой и без да изпитваш сексуално влечение към него. И обратното е верно - това, че някой те привлича физически, не значи че го обичаш.

Тук видях много истории, в които се казва: "обичам го, обичам я"... но при първия възникнал проблем или трудност от сорта на бременност, несъгласие с родителите, живеят на голямо разстояние...нещата се развалят. На това любов ли му се вика?

А за твоето момче, дали го обичаш, няма нужда да питаш хората, сама ще си решиш. Поживей, виж как вървят нещата, то ще си покаже.

4.   Дa

5.   Това по скоро не е любов !

6.   от А: към комнетра 5.
Защо да не е любов ти как го разбираш това определение?!
Мисля че е понеже любовта е да чуствш близостта и липсана на някого, не физически, а душевно нужда да си до него, да споделяш да си сигурен, нужа от съвет :)
Това се нар. сродна душа:)
Така мисля оставям вие да решавате?!

7.   Напротив №5 - любов е. Дори много по - чиста и силна любов.
Има хора, на които им е сто пъти по - приятно да лежат и да се сгушват един в друг, от колкото да се пльокат в леглото.
Въпрос на лично мнение е.
SFA

8.   И на мен ми се е случвало и е напълно възможно спокойно.

9.   Да