Споделена история от Други

Моля, обяснете ми
Здравейте, искам да попитам потребителите на сайта за нещо, което забелязвам. Най-много теми има в любовта, секса и тийнейджърските и не само това, но и в тези категории има най-много отговори. Какъв извод да си правя - че хората имат основно питания за любовта и секса, че хората могат да дават съвети само за тия неща, или че другите категории не са им интересни въобще. Например забелязвам за образование има 10 страници само, а и много теми отпреди месеци нямат и един отговор. Аз пуснах едно питане за монасите, на което получих 10 отговора. Сигурна съм обаче, че ако бях написала "Секс с монах", щеше да се чете много повече и да се коментира. Защо е така, обяснете ми.

Коментари

1.   Авторке, не е само категорията важна, а как си писала и дали си докоснала читателите. Ако сама си отговорила някак си на въпроса, защо да ти пишат коментар да кажем. Гледай си ученето и събирай коментари във фейса. Тук повечето сме все още пълнолетни хора и не се интересуваме от глупости, каквато меко казано беше твоята тема

2.   Ами за образование има и по-компетентни места например, затова. Тук е преди всичко за лични проблеми, а не - какво да подаря на приятеля си, зодии и тем подобни, които е повечето случаи са и доста субективни...

3.   И аз не мога да разбера защо сексът е толкова важен за всички. И аз искам да знам защо повечето теми са свързани със секс, с любов и др. глупости.

Ранджан

4.   Ще ти обясня защо, това е анонимен сайт. Интересни теми за хората тук са теми по които не биха могли да разговарят с обкръжението си. Теми за които би ги било срам да споделят или обсъждат не анонимно.
При темата, която си създала ти няма нищо срамно нищо интригуващо и пак 10 човека са ти обърнали внимание.

5.   Не съм чела предишната ти тема, но ако е скучна, като тази е обяснимо, защо не са ти отговаряли. И знаеш ли любовта и секса, поне за мен са определящи в човешките връзки. Някой по-горе написа, и това, че сайта е анонимен, също допринася. Лично аз за образование и здраве не бих се допитала до този сайт. Информация много в нета и извън него. А за теб отговорът ми е един - темите ти са пълна скука.