Споделена история от Други

Iphone 4s реплика
Здравейте, искам да си купя Iphone 4s реплика, но не знам къде им са недостатъците. Има ли големи разлики? Ще се радвам на повечко информация по въпроса от запознатите по-отблизо. Благодаря.

Коментари

1.   Не, не си взимай такива боклуци!!! Вън може да прилича, но вътре си е чиста проба тухла - всяка стара нокия ще ти свърши повече работа. По-добре си купи на старо или от заложна къща 3-ката, но да е ИСТИНСКА. САМСУНГ също са супер.

2.   Вземи се Prestigio 4500 най-добрият и на добра цена баща ми ти пропоръчва. Ако искаш ще те разгледам оферти и ще ти кажа кой да земеш :))

3.   Реплика никога не си взимай. Само това мога да ти кажа.

4.   Дали има разлика? :D Нямат нищо общо освен външмият вид.

5.   Не сте прави аз си купих този телефон http://www.fastcardtech.com/goods.php?id=10123 и е просто страхотен!!!Така,че не всички реплики са боклуци!!!