Споделена история от Други

Как да си сваля Android 4.2
Моля да ми кажете само как да си сваля android 4. 2. Че искам да си сваля игрите Subway surfes и Temple run. А за тях е нужен поне андроид 4. 0. Така, че ако някой знае нещо моля да ми каже. Между другото телефонът ми е Samsung galaxy y. Андроид май че 2. 3. 6.
Ще кажете, че не може да се сваля андроид, но може едно момиче има същият телефон като мен samsung galaxy y и беше първоначално със андроид 2. 3. 6., но след това си свали някакси андроид 4. 2.
Питах я как! Но не ще да ми каже, бе.
Предварително се извинявам. Аз съм с най-малкият проблем тук.
Но нищо. Все пак съм момиче на 10 години и обичам да си играя игри на телефона и много искам тези.
Заглавието ми се казва моляяя! , защото ви моля да ми кажете как да си сваля андрод 4. 2. И моля редакторите да побликуват историята ми.
П. П( това значи послепис) телефона ми е сензорен не с копчета :D.

Коментари

1.   Хардуерно телефона ти не може да издържи новия Андроид, нито тази нова версия се поддържа за твоя апарат.
Вероятно твоята прителка просто ползва някаква тема, близка до тази на въпросния Андроид.

*Syndrome

2.   Влизаш в XDA и четеш.

4.   Свали от google play.

5.   Единият начин е да си намериш по-интелигентен татко! :)

6.   Аз съм с Хпериа Андроид 2. 3. 7 и тиа игри ми вървят.

8.   Това се ъпдейтва. Теглиш я на компютъра, следваш стъпките и я инсталирваш

10.   Да, разбирам, но аз искам да го сваля на телефона си, а не на компютъра. :)

11.   Игрите ще ти тръгнат и с тази версия :) А новия Андроид се уверих на друг телефон, че е много бъгав и нестабилен. Ако искаш да имаш стабилен телефон, запази версията на софта и си инсталирай Go launcher Ex. Има страхотни възможности за различни изгледи.

12.   Незнам дали телефонът ти е samsung galaxy y S5360, но братовчед ми има такъв и два специалиста казаха, че неможе да има тези игри, защото му е малък екрана.

13.   А какво прави go launcher Ex? С него ще мога ли да си изтегля игрите?

14.   Благодаря, но не става. Опитах, но трябва да си изтегля някакси Adroid 4. 2

15.   Чух от приятелка, че наистина можело да се изтегли по някакъв начин android4. 2
Каза ми, че можело и на моят телефон. Явно се тегли, но тя нямала понятие как:(
Попитах и сестра си. И тя каза, че наистина е възможно. Каза, че се тегли от някаква програма за устройства. Търсих, но незнам как се казва програмата. Вие знаете ли?

16.   Екрана изобщо не е малък екрана. И да знаете, че е заради андроида иначе имама игрите pou, happy jump, angry birds, angry gran run, talking cat и много други

17.   За Samsung galaxy y Subway surfers и Temple run не стават. А версията на андроида трябва да е от 2. 3 до най-новия. Аз съм с Samsung galaxy mini 2 (Android 2. 3. 6) и на мен ми вървят.

18.   Програмата се казва Kies Samsung етглиш я на комп-а си и изтегляш андроида след това го прехвърляш на смартфона си и си готова, но гледай да не ти прецака комп-а.

19.   Здравеите тази тема е писната малко отдавна но реших да кажа нещо. Аз съм с samsung galaxy ace duos андроида ми е 2. 3. 6 и аз неможа да ги тегля тези игри но отидох до един сервез за телефони където разкодирват телефоти и вкарват нови програми та както и да е там ми казаха че тези телефони са слаби и немогат да притежават толкова голям андроид а ако го сложиш телефона ще започне да забива та няма как да има андроид 4. 0

22.   К'во се занимавате с някакви деца? То само като видиш:
"Помоооощ, искам да играя събуей сърф и темпъл рън на тела сиииии, моляяяя вии" и трябра да ти стане ясно, че това е някакво лапе с телефон за 50 лева от заложната, което иска да играе някакви детски игри....